'Atiye' Galasında Kenan Doğulu Sürprizi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Netflix'in ikinci yerli dizisi Atiye'nin galası Beykoz Kundura Fabrikası'nda gerçekleşti.

atiye-gala2.jpg

Yapımcılığı Onur Güvenatam'ın, yönetmenliğini Gönenç Uyanık ve Ozan Açıktan'ın, senaristliğini Nuran Evren Şit'in üstlendiği, kadrosunda Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Hazal Türesan, Civan Canova ve Meral Çetinkaya gibi isimlerin yer aldığı dizi 27 Aralık'ta tüm dünyada aynı anda gösterime girecek.

Hazar Ergüçlü, Elçin Sangu, Burcu Biricik, Ezgi Mola, Boran Kuzum, Efecan Şenolsun ve Alina Boz gibi isimlerin aralarında bulunduğu gösterimde, Kenan Doğulu eşi Beren Saat'i yalnız bırakmadı.

Galaya ayrıca dizi camiasından Pınar Deniz, Abdullah Oğuz, Muzaffer Yıldırım, Beste Kökdemir, Bihter-Selim Bayraktar, İbrahim Selim, Burcu Biricik-Emre Yetkin, Esra Değirmencioğlu, Cansu Tosun ve Mehmet Kurtuluş gibi bilinen isimler de katıldı.

20 kişilik orkestrası ve kendisine eşlik eden yöresel Türk enstrümanlarından oluşan bu geceye özel şovuyla ‘Susma’ şarkısını seslendiren Kenan Doğulu davetlilerden büyük beğeni topladı.​

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Harika
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ünlü isim niye az olmuş bu sefer? Daha fazla ismin katılmasını beklerdim. Mesela gözlerim Belçim Bilgin'i aradı, Esra Dermancıoğlu'nu aradı, ne bileyim Muhafız kadrosundan birkaç isim daha aradı. Daha onlarca isim yani. :X

Yılın işi geliyor. :bhr:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ünlü isim niye az olmuş bu sefer? Daha fazla ismin katılmasını beklerdim. Mesela gözlerim Belçim Bilgin'i aradı, Esra Dermancıoğlu'nu aradı, ne bileyim Muhafız kadrosundan birkaç isim daha aradı. Daha onlarca isim yani. :X

Yılın işi geliyor. :bhr:

Bir kaç isim daha vardı ama ben kısa yazdım. :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Pınar Deniz, Abdullah Oğuz, Muzaffer Yıldırım, Beste Kökdemir, Bihter-Selim Bayraktar, İbrahim Selim, Burcu Biricik-Emre Yetkin, Esra Değirmencioğlu, Cansu Tosun ve Mehmet Kurtuluş...
Konuya ekledim isimleri. Aralarında bilinen, sevilen isimler var. Konuda olması gerekir diye düşündüm. :):)

Mehmet Günsür ve Beren Saat gibi iki önemli sanatçı başrolde dizinin. Türkiye'yi Netflix'te temsil etmeyi kesinlikle hak ediyorlar. İnşallah beklenildiği gibi büyük başarı sağlar. İzleyeceğim.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Konuya ekledim isimleri. Aralarında bilinen, sevilen isimler var. Konuda olması gerekir diye düşündüm. :):)

Mehmet Günsür ve Beren Saat gibi iki önemli sanatçı başrolde dizinin. Türkiye'yi Netflix'te temsil etmeyi kesinlikle hak ediyorlar. İnşallah beklenildiği gibi büyük başarı sağlar. İzleyeceğim.

Fazla uzun olmasın diye eklememiştim ben, teşekkürler. :)

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.