Ateşe Koşanlar Dizisinin Senaristleri Belli Oldu!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
FOX ekranlarında yeni sezona yeni projeler birer birer gelirken onlardan biri de Ateşe Koşanlar bilindiği üzere.

Limon Film'in yapımcılığını üstleneceği dizinin bilindiği üzere bir süre önce rafa kaldırıldığı ancak yeniden çalışmalara başlandığı yazılmıştı. Şimdilerde ise yeniden gündemde ve dizinin senaristleri de belli oldu.

Diziyi son olarak Bizim Hikaye dizisini yazan Verda Pars ve Ebru Hacıoğlu yazacak.

denizz19 ÖZEL HABER

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
BH’yi biraz batırdılar ama genel olarak Ebru Hacıoğlu’nun kalemini severim güzel işler yazmıştı :D

Diğer özel haberlerini de bekliyorum :bhr: @denizz19

• Harika
Reactions: denizz19

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
BH’yi biraz batırdılar ama genel olarak Ebru Hacıoğlu’nun kalemini severim güzel işler yazmıştı :D

Diğer özel haberlerini de bekliyorum :bhr: @denizz19
Biraz mı batırdılar :A Gelecek tatlım özel haberlerimi dağıttım birazdan Serhat açacak sektörün nabzını tutuyorum :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Biraz mı batırdılar :A Gelecek tatlım özel haberlerimi dağıttım birazdan Serhat açacak sektörün nabzını tutuyorum :F
Son bölümlerde toparladılar ama hep para-miras ve Nihal olayında durdular o yüzden biraz dedim :A

Kaynağına benim sorumu da sor bir ara lütfen :Z :A Belki duyumu vardır :A

• Güldürdün

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Son bölümlerde toparladılar ama hep para-miras ve Nihal olayında durdular o yüzden biraz dedim :A

Kaynağına benim sorumu da sor bir ara lütfen :Z :A Belki duyumu vardır :A
Tamam :A Onunla ilk kez bir araya gelmiyorum elbette ama bireysel ilk muhabbetimizi yaptığımda kağıt kalem götüreceğim daha Ezgi Şenler var :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tamam :A Onunla ilk kez bir araya gelmiyorum elbette ama bireysel ilk muhabbetimizi yaptığımda kağıt kalem götüreceğim daha Ezgi Şenler var :A
Canevim’in senaristi de var daha o da buluşuruz demişti sana :A

Ben döndüğümde yine Makbuş’la buluşmamız lazım :A

• Güldürdün

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,838
Puanı
360
FOX ekranlarında yeni sezona yeni projeler birer birer gelirken onlardan biri de Ateşe Koşanlar bilindiği üzere.

Limon Film'in yapımcılığını üstleneceği dizinin bilindiği üzere bir süre önce rafa kaldırıldığı ancak yeniden çalışmalara başlandığı yazılmıştı. Şimdilerde ise yeniden gündemde ve dizinin senaristleri de belli oldu.

Diziyi son olarak Bizim Hikaye dizisini yazan Verda Pars ve Ebru Hacıoğlu yazacak.

denizz19 ÖZEL HABER
Süper bir dizi olacak . ?????? .