Ateşe Koşanlar Dizisinin Senaristleri Belli Oldu!

denizz19

Emekli
7 Ocak 2012
113,704
56,925
1,061
İstanbul
FOX ekranlarında yeni sezona yeni projeler birer birer gelirken onlardan biri de Ateşe Koşanlar bilindiği üzere.

Limon Film'in yapımcılığını üstleneceği dizinin bilindiği üzere bir süre önce rafa kaldırıldığı ancak yeniden çalışmalara başlandığı yazılmıştı. Şimdilerde ise yeniden gündemde ve dizinin senaristleri de belli oldu.

Diziyi son olarak Bizim Hikaye dizisini yazan Verda Pars ve Ebru Hacıoğlu yazacak.

denizz19 ÖZEL HABER

ozgur2113

Emekli
28 Aralık 2011
15,424
11,189
859
BH’yi biraz batırdılar ama genel olarak Ebru Hacıoğlu’nun kalemini severim güzel işler yazmıştı :D

Diğer özel haberlerini de bekliyorum :bhr: @denizz19

• Harika
Reactions: denizz19

ozgur2113

Emekli
28 Aralık 2011
15,424
11,189
859
Biraz mı batırdılar :A Gelecek tatlım özel haberlerimi dağıttım birazdan Serhat açacak sektörün nabzını tutuyorum :F
Son bölümlerde toparladılar ama hep para-miras ve Nihal olayında durdular o yüzden biraz dedim :A

Kaynağına benim sorumu da sor bir ara lütfen :Z :A Belki duyumu vardır :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Gizmen

Favori Üye
12 Nisan 2018
1,839
224
75
20
FOX ekranlarında yeni sezona yeni projeler birer birer gelirken onlardan biri de Ateşe Koşanlar bilindiği üzere.

Limon Film'in yapımcılığını üstleneceği dizinin bilindiği üzere bir süre önce rafa kaldırıldığı ancak yeniden çalışmalara başlandığı yazılmıştı. Şimdilerde ise yeniden gündemde ve dizinin senaristleri de belli oldu.

Diziyi son olarak Bizim Hikaye dizisini yazan Verda Pars ve Ebru Hacıoğlu yazacak.

denizz19 ÖZEL HABER
Süper bir dizi olacak . 😍😍😍😍😍😍 .