FF AteşBöceği

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Senin konuyuda ben açtım arkadaşım.Aynı kafadanız.Eskileri seversin.Ateş böceği hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Özellikle nostalji tutkusuyla tanınan, sohbeti hoş saygıdeğer ve eğlenceli bir üyedir. Anket tarzı sorularıyla da sıklıkla gündeme gelir. En sevdiği emoji ";) dir. Forumdaki aktifliği daha da artar umarım. 😊
Teşekkür ederim :) ben de öyle olmasını ümit ediyorum 😊aslında 5 yıllık bir üye olsam da daha yeni yeni alışıyorum buralara diyebilirim;)

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Özellikle nostalji tutkusuyla tanınan, sohbeti hoş saygıdeğer ve eğlenceli bir üyedir. Anket tarzı sorularıyla da sıklıkla gündeme gelir. En sevdiği emoji ";) dir. Forumdaki aktifliği daha da artar umarım. 😊
Bende az önce açtımya tuh

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Her seferinde aklına bu kadar anket sorusu nasıl geliyor acaba, forumumuz da anket olarak geçmişten zengin malum :A Onun dışında Ayşen abla da en sevdiğim üyelerden birisi, nostaljik diziler ve özellikle Baht Oyunu'yla ilgili sohbetlerimiz çok keyifli oluyor ama en son Baht Oyunu'nu bırakmıştı :A

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Baht Oyunu'nu bırakmıştı :A
Ah kim demiş :) o bir anlık bir şeydi bu hafta ki bölüm için yazmıştım hatta son iki bölümdür toparladı o bölüm sıkmıştı sadece o kadar:)
Anket sorularına gelince elimde kalabalık bir liste var aklıma geldikçe not alıyorum tartışma benzeri konuları da izlediğim haber ve programlardan esinleniyorum bu ara epey bir taktım bu tarz konulara kafa patlattığımdan herhal:)

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ah kim demiş :) o bir anlık bir şeydi bu hafta ki bölüm için yazmıştım hatta son iki bölümdür toparladı o bölüm sıkmıştı sadece o kadar:)
Anket sorularına gelince elimde kalabalık bir liste var aklıma geldikçe not alıyorum tartışma benzeri konuları da izlediğim haber ve programlardan esinleniyorum bu ara epey bir taktım bu tarz konulara kafa patlattığımdan herhal:)
Aa iyiymiş o zaman, yalnız bu ara zaten 2 dizi izliyorum ama istikararım yok, yine de yarın belki bölümü bitirir yorum yaparım :A

Ne güzelmiş, diğer anketleri de bekliyoruz. Cevap bulup yazmaktan keyif alıyorum :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Günlük 2-3 konu açan, yokluğunda yokluğu belli olan, forumun Nostalji Köşesinin açılmasına vesile olan, Var mısın Yok musun yarışmasının 4 numaralı kutunun sahibi olan, forumun sevilen ve benimde sohbet etmeyi sevdiğim üyesidir :bhr:

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Günlük 2-3 konu açan, yokluğunda yokluğu belli olan, forumun Nostalji Köşesinin açılmasına vesile olan, Var mısın Yok musun yarışmasının 4 numaralı kutunun sahibi olan, forumun sevilen ve benimde sohbet etmeyi sevdiğim üyesidir :bhr:
Evet o 4 numaralı kutunun açıldığı vakte hiç denk gelemedim ama😊güzel düşüncelerin için teşekkür ederim ayrıca;)

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Doğan and Dosi

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560
Bak bak bi de araya reklamını sıkıştırmış :D
------

Nostaji kraliçem :love1: @AteşBöceği