Ateş'i Duygulandıran Hediye (Hekimoğlu 32. Bölüm)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Salı günlerinin sevilen dizisi, başrollerinde; Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz, Kaan Yıldırım ve Damla Colbay yer aldığı Hekimoğlu dizinde 32. bölümde duygusal anlar yaşandı.
Soğukkanlı oluşu ile bilinen Hekimoğlu, Orhan'ın çocuk hatasından almış olduğu hediyeyi saklamasını önemsiz bulması sonrası kendisine hastası tarafından önemi büyük bir hediye verilince duygulandı. Otizmli bir hastasının en sevdiği oyuncağını Hekimoğlu'na hediye etmesi duygusal bir sahneye sebep oldu.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Niye öyle oldu anlamadım :A
Demek ki silmemek gerekir :A
İşte o gün öyle şüüüp diye birden yapışmıştı etiketler ilk mesaja sen sildiğin için, şimdi tecrübe etmek iyi oldu. :A Hangi konuydu hatırlamıyorum bak ama o olayı hatırlıyorum.. :A

Bu arada güzel bir sahneymiş. Okan Yalabık oldukça iyiydi... Ebru Özkan da şok etti... Hiç beklemiyordum o karakterden o olayı....:A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İşte o gün öyle şüüüp diye birden yapışmıştı etiketler ilk mesaja sen sildiğin için, şimdi tecrübe etmek iyi oldu. :A Hangi konuydu hatırlamıyorum bak ama o olayı hatırlıyorum.. :A

Bu arada güzel bir sahneymiş. Okan Yalabık oldukça iyiydi... Ebru Özkan da şok etti... Hiç beklemiyordum o karakterden o olayı....:A
Anlamıyorum seni şok eden ne oldu? :A Ebru Özkan sahnesi pek yok burda :A

Yok sen daha önce silmiştin ama mesaj yapışmamıştı :A senin diğer olayı anlamadım ama boşver o kısmı anlatma. Kafam çorba oldu :A

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Anlamıyorum seni şok eden ne oldu? :A Ebru Özkan sahnesi pek yok burda :A

Yok sen daha önce silmiştin ama mesaj yapışmamıştı :A senin diğer olayı anlamadım ama boşver o kısmı anlatma. Kafam çorba oldu :A
Ebru Özkan'ın pek olmamasına şok olmuşum demek ki bu sahnede. :A (güzel yerden bahane buldum şimdi.. :A)

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
@Gerekli24 @Aserat @seyfullXh @mesmeso61 @Alos @Veteran

Dizide beni en çok duygulandıran sahne oldu :bhr:
Özellikle Orhan'a o alaycı lafından sonra böyle bir sahne olması çok iyi oldu.
------

Sen sildin diye mesajım konuya yapıştı :A
Bir şey diyeyim mi bu sahnedeki duygusallık hiç bir şey. Bunlar dizinin en sıkıcı sezonlarından. Dizi 4. sezonla açılıyor diyebilirim. Hele ki 4. sezon finali... Eğer burada görebilirsek tarihe geçebiliriz. Dizi daha o finalin üstüne çıkamadı. Tarihin en iyi sezon finallerinden biriydi.

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bir şey diyeyim mi bu sahnedeki duygusallık hiç bir şey. Bunlar dizinin en sıkıcı sezonlarından. Dizi 4. sezonla açılıyor diyebilirim. Hele ki 4. sezon finali... Eğer burada görebilirsek tarihe geçebiliriz. Dizi daha o finalin üstüne çıkamadı. Tarihin en iyi sezon finallerinden biriydi.
Orjinali izlememek için kendimi zor tutuyorum çünkü eğer izlersem uyarlamayı izlemeyi bırakırım yoksa. Sadakatsiz ve Alev Alev'in orijinallerini önden izlediğim için uyarlamaya bakamadım. O tadı vermedi.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Orjinali izlememek için kendimi zor tutuyorum çünkü eğer izlersem uyarlamayı izlemeyi bırakırım yoksa. Sadakatsiz ve Alev Alev'in orijinallerini önden izlediğim için uyarlamaya bakamadım. O tadı vermedi.
House M.D benim de uzun zamandır listemde olan dizilerden biri, kült bir dizi sonuçta. Diyecektim ki... şimdi 177 bölüm olduğunu öğrendim bölüm süresi de 40-50 dakika olduğu için hepsi biraz zor sanırım benim adıma ama açık kapı bıraktığım dizilerden. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: mesmeso and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
House M.D benim de uzun zamandır listemde olan dizilerden biri, kült bir dizi sonuçta. Diyecektim ki... şimdi 177 bölüm olduğunu öğrendim bölüm süresi de 40-50 dakika olduğu için hepsi biraz zor sanırım benim adıma ama açık kapı bıraktığım dizilerden. :A
Bölüm sayısı çokmuş ama ilerde bir kaç bölüme bakabilirim. Her bölüm farklı vaka olduğu için ve konusuna da hakim olduğum için o şekilde izlemenin sakıncası olmaz :Z

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Beğendim