'Ata Demirer Gazinosu' Yılbaşı Gecesi BluTV'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EpcihJCUcAAaXOh

'Ata Demirer Gazinosu' yılbaşı gecesi Blu TV'de!

Ata Demirer'in hem şarkılar söylediği hem şakalarıyla izleyenleri kahkaha dolu anlar yaşattığı ve 5 sezondur kapalı gişe oynayan 'Ata Demirer Gazinosu' ilk kez bir dijital platformda izleyici ile buluşacak.

Pandemi nedeniyle 4 günlük sokağa çıkma yasağında, Blu TV herkesin evlerinde gireceği yılbaşı gecesi için BKM imzalı programı üyeleri ile buluşturacak.

'Ata Demirer Gazinosu' yılbaşı gecesi sadece Blu TV'de!

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Eski gösteriyi alıp yayınlamak saçma bir hamle olmuş. Rağbet göreceğini sanmıyorum

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
O Ses Yılbaşı Özel çekilecek diye söylentiler çıktı bugün. O Ses Türkiye Yılbaşı yapılırsa reytingleri silip süpürür
Geçen hafta duymuştum ben onu, haberler bugün çıktı. Doğru mu değil mi bilmiyorum ama 10+ reyting garanti. Hiç bir bölüm yayınlanmadı bu sezon, doğru tanıtım ile ilgi görmesi muhtemel.

Ayrıca Ebru Gündeş faktörü de olur bu sezon.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Geçen hafta duymuştum ben onu, haberler bugün çıktı. Doğru mu değil mi bilmiyorum ama 10+ reyting garanti. Hiç bir bölüm yayınlanmadı bu sezon, doğru tanıtım ile ilgi görmesi muhtemel.

Ayrıca Ebru Gündeş faktörü de olur bu sezon.
Geçen sezon yılbaşında 12 reyting almış. Bu sene program ara verdiği için çok özlendi ve bu yılbaşında herkes evde olacağı için daha fazla kişi tv başında olacaktır. Birde dediğin gibi Ebru Gündeş faktörünü de hesaba katınca 14+, 15+ reyting alır gibi geliyor bana :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Geçen sezon yılbaşında 12 reyting almış. Bu sene program ara verdiği için çok özledi ve bu yılbaşında herkes evde olacağı için daha fazla kişi tv başında olacaktır. Birde dediğin gibi Ebru Gündeş faktörünü de hesaba katınca 14+, 15+ reyting alır gibi geliyor bana :)
Ama şöyle bir şey de var, kaç hafadır Masterchef Yılbaşı Özel'de olacak denildi, o da olursa biri PT2'ye alınır.

Acun bunu kaçırmaz, iki programda rekorlar kırar. :A

• Beğendim

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Ama şöyle bir şey de var, kaç hafadır Masterchef Yılbaşı Özel'de olacak denildi, o da olursa biri PT2'ye alınır.

Acun bunu kaçırmaz, iki programda rekorlar kırar. :A
Evet onu duymuştum ama Masterchef'in formatı yılbaşına hiç uygun değil bence. İsterse çok ünlü isimleri getirsinler, yılbaşı gecesi oturupta yemek yapmalarını izlemem :A Masterchef'in yılbaşı özel bölümünü yılbaşından bir gün önce ya da bir gün sonra yayınlasa daha iyi olur

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet onu duymuştum ama Masterchef'in formatı yılbaşına hiç uygun değil bence. İsterse çok ünlü isimleri getirsinler, yılbaşı gecesi oturupta yemek yapmalarını izlemem :A Masterchef'in yılbaşı özel bölümünü yılbaşından bir gün önce ya da bir gün sonra yayınlasa daha iyi olur
Eğer sosyal medyada dolaşan konuklar gelirse +7 +8 alır her türlü, ama program 3 saat sürdüğü için zor olur ve dediğin gibi yılbaşından bir gün önce de olabilir.

• Beğendim

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Eğer sosyal medyada dolaşan konuklar gelirse +7 +8 alır her türlü, ama program 3 saat sürdüğü için zor olur ve dediğin gibi yılbaşından bir gün önce de olabilir.
Masterchef'in Survivor yarışmacıları ile çekilen bölümü bu Cumartesi yayınlanacakmış, fragman çıkmış. Demekki O Ses Yılbaşı çekileceği kesin doğru :Z