Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
a38852ff951549bfb8e2a8b8785ddc95.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 3.haftasında Galatasaray, Alanyaspor'u konuk etti. Sarı kırmızılı ekip, rakibini 6-0 gibi ezici bir skorla yenerek 3'te 3 yaptı ve liderliğe yükseldi.

Maçın ilk yarısında beklentilerin altında bir performans sergileyen ev sahibi ekip, 37.dakikada Fernando'nun kaydettiği golle devreye 1-0 önde girdi.

İkinci yarıda bambaşka bir kimliğe bürünen Galatasaray, adeta rüzgar gibi eserek rakibini sahadan sildi. Cimbom'un ikinci yarıdaki golleri 49.dakikada Sinan Gümüş, 53.dakikada Eren Derdiyok, 56 ve 84.dakikalarda Emre Akbaba ve 82.dakikada Henry Onyekuru'dan geldi.

Bu sonuçla, Galatasaray puanını 9'a yükseltip liderliği ele geçirirken, Alanyaspor puanla yine tanışamamış oldu.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hatıralar sarıyor "6-0" yanımı. Bana her şey Galatasaray'ı hatırlatıyor. :)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hatıralar sarıyor "6-0" yanımı. Bana her şey Galatasaray'ı hatırlatıyor. :)
İşte tek övünebildiğiniz de o zaten, bu yıl size yine hüsran, bize yine şampiyonluk var. :A Ali Koç gelecek dertler bitecekti. :F

Biz kupaları alırız, siz Kadıköy'de bize yenilmemekle övünürsünüz, Aziz Yıldırım öyle diyor. :D Büyük-küçük takım ayrımı çok net belli oluyor. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İşte tek övünebildiğiniz de o zaten, bu yıl size yine hüsran, bize yine şampiyonluk var. :A Ali Koç gelecek dertler bitecekti. :F

Biz kupaları alırız, siz Kadıköy'de bize yenilmemekle övünürsünüz, Aziz Yıldırım öyle diyor. :D Büyük-küçük takım ayrımı çok net belli oluyor. :)
Lige daha yeni başladık yalnız, bitime daha çok var. Siz de UEFA kupasıyla övünürsünüz bunu her söyleyişimizde. İşin şakası bu tabii ama dediğim gibi ligin bitimine daha çok var. Hemen şampiyon yaptınız kendinizi. :D

Ayrıca Ali Koç geldiği anda şampiyon yapacağına dair de söz vermedi. Özlenilen Fenerbahçe ruhunu geri getireceğine dair söz verdi. İlk aşama takımı yeniden toparlamak olacak. Özellikle de bunu ekonomik anlamda gerçekleşecek, ki takımda giden oyuncular bunu doğruluyor, yüksek fiyatlara gittiler. :)

Belki bu sezon da şampiyon olursunuz ya da birisi gelir, geçer, bilemeyiz. Özlenilen Fenerbahçe ruhu ortaya çıkarsa, -ki transfer sezonunun bitimine az kaldı, bu takviyelere bakıyor-, işte o zaman iddialı oluruz. :)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa ben Beşiktaş yener dedim ayoll bu konudakı takımın adını bile şimdi duyuyorum :A :A :A @MasacRE-

Olsun işte maçımızı kazandık ve Beşiktaş'la puan farkını 3'e çıkardık. :A Sizi de yeneriz nasıl olsa :A Şampiyon Galatasaray :A

Haftaya, Trabzon'a konuk oluyor Galatasaray, yerinde olabilseydim giderdim. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Olsun işte maçımızı kazandık ve Beşiktaş'la puan farkını 3'e çıkardık. :A Sizi de yeneriz nasıl olsa :A Şampiyon Galatasaray :A

Haftaya, Trabzon'a konuk oluyor Galatasaray, yerinde olabilseydim giderdim. :A
Aaa Trabzona geliyorlar demek :A

Eskiden 3 büyük geldiği her zaman gidiyorduk ama kavga olayları çıktıktan sonra Beşiktaş geldiğinde gidiyoruz artık son yıllarda Annem babamla bizi fırçalamıştı :A :A :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Lige daha yeni başladık yalnız, bitime daha çok var. Siz de UEFA kupasıyla övünürsünüz bunu her söyleyişimizde. İşin şakası bu tabii ama dediğim gibi ligin bitimine daha çok var. Hemen şampiyon yaptınız kendinizi. :D

Ayrıca Ali Koç geldiği anda şampiyon yapacağına dair de söz vermedi. Özlenilen Fenerbahçe ruhunu geri getireceğine dair söz verdi. İlk aşama takımı yeniden toparlamak olacak. Özellikle de bunu ekonomik anlamda gerçekleşecek, ki takımda giden oyuncular bunu doğruluyor, yüksek fiyatlara gittiler. :)

Belki bu sezon da şampiyon olursunuz ya da birisi gelir, geçer, bilemeyiz. Özlenilen Fenerbahçe ruhu ortaya çıkarsa, -ki transfer sezonunun bitimine az kaldı, bu takviyelere bakıyor-, işte o zaman iddialı oluruz. :)
UEFA Kupamız var, Süper Kupamız var, 4.yıldızımız var, var oğlu var yani :A

Gelen oyuncularınız bir işe yararlar umarım, toplama gibi duruyorlar şu anlık. :A Siz toparlanana kadar biz şovumuzu yapmış oluruz rahatça. :A Gaza geldim, iddialı olmak iyidir her zaman, takımıma güvenim tam. :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa Trabzona geliyorlar demek :A

Eskiden 3 büyük geldiği her zaman gidiyorduk ama kavga olayları çıktıktan sonra Beşiktaş geldiğinde gidiyoruz artık son yıllarda Annem babamla bizi fırçalamıştı :A :A :A
Trabzon deplasmanları bize genellikle ters gelir bakalım, kazanırız bu sefer umarım. :A

En iyisi, futbolda fanatizm ve holiganlığın önüne geçilemiyor, can güvenliğiniz daha önemli. :A Trabzonlular Fener'i sevmez, kavgalıdırlar, özellikle o maçlarda taşkınlık çıkarırlardı, siz de ona denk gelmişsinizdir muhtemelen. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Trabzon deplasmanları bize genellikle ters gelir bakalım, kazanırız bu sefer umarım. :A

En iyisi, futbolda fanatizm ve holiganlığın önüne geçilemiyor, can güvenliğiniz daha önemli. :A Trabzonlular Fener'i sevmez, kavgalıdırlar, özellikle o maçlarda taşkınlık çıkarırlardı, siz de ona denk gelmişsinizdir muhtemelen. :D
2 yıl öncemi ne Fener maçı evet sokakta savas olmus :A :A :A

Beşiktaşa gidiyoruz artık hele şu Kıvançı bir görelim dünya gözüyle :Z:Z:Z

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

evet biliyorum 3 defa trabzonu şampiyonlultan etti fenerbahçe @Bully

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
2 yıl öncemi ne Fener maçı evet sokakta savas olmus :A :A :A

Beşiktaşa gidiyoruz artık hele şu Kıvançı bir görelim dünya gözüyle :Z:Z:Z
Fenerbahçeli olduğum yıl eski stadyumunu yakıyormuş arabalar yanmış golü atan Aykut kocaman pası veren Erol bulut O zaman teknik direktör şenol güneş

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Bana bi şei yazsana, hep karıştırıyorum. FB mi sizi 6-0 yendi yoksa siz mi? Veya tam tersi sorular 7-0 için mi geçerli?