Gain Aslında Özgürsün - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
272
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
FSZKFGOWQAYmo6V

Gain'in yeni dizisi Aslında Özgürsün ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

Yapımcılığını Witchcraft Films'in, yönetmenliğini Ali Kemal Güven'in üstlendiği, Duygu Asena'nın aynı adlı romanından uyarlanan yapımın kadrosunda Deniz Çakır, Bade İşçil, Alican Yücesoy, Burak Yamantürk, Saygın Soysal, Berk Cankat, Ceren Taşçı, Sergen Deveci, Ecrin Bolkar, Perihan Savaş, Aslı İçözü, Nurhan Özenen ve Nükhet Duru yer alıyor.

Çocukluk arkadaşı olan Berna ve Belgin adlı iki kadının hikayesini konu alan dizi ile ilgili tüm yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz. İyi seyirler.

• Harika
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Dün ilk 5 bölümü bir çırpıda bitirdim. Hayatın içinden bir dizi olmuş. Öylesine harika bir atmosferi var ki insanı içine çekiyor ve hemen bağ kurmasını sağlıyor. Verdiği mesajlar da bir o kadar güzel. Deniz-Bade ikilisi aşırı iyi bir ikili olmuşlar, izlemelere doyamıyorum.

3. bölümde yer alan Berna-Canan sahnesi o kadar gerçek ve dokunaklıydı ki... O sahnede, o diyaloglarda kendimi gördüm ve dayanamayıp ağladım. Dizinin en değerli ve beni en etkileyen kısmı gerçekçiliği, suni olmayışı.

Geri kalan son 3 bölümü de sabırsızlıkla bekliyor ve izlemeyenlere şiddetle izlemelerini tavsiye ediyorum.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Dün ilk 5 bölümü bir çırpıda bitirdim. Hayatın içinden bir dizi olmuş. Öylesine harika bir atmosferi var ki insanı içine çekiyor ve hemen bağ kurmasını sağlıyor. Verdiği mesajlar da bir o kadar güzel. Deniz-Bade ikilisi aşırı iyi bir ikili olmuşlar, izlemelere doyamıyorum.

3. bölümde yer alan Berna-Canan sahnesi o kadar gerçek ve dokunaklıydı ki... O sahnede, o diyaloglarda kendimi gördüm ve dayanamayıp ağladım. Dizinin en değerli ve beni en etkileyen kısmı gerçekçiliği, suni olmayışı.

Geri kalan son 3 bölümü de sabırsızlıkla bekliyor ve izlemeyenlere şiddetle izlemelerini tavsiye ediyorum.

İlk 2bölümü izledim beğenmiştim ya

• Beğendim
Reactions: serhatt