Aslı Enver - Demet Evgar / En Favori Güzel 2019 / Çeyrek Final - 4. SON GRUP

Hangi Güzel Üst Tura Çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    38
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Demet Evgar'a bastım. Benim oyum ile denge olacakmış bilseydim Aslı Enver oylardım. :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aslı'nın üst tura çıkmasını isterdim ama zor gibi, Deniz'in yorumu, Aserat'in yorumu, Faji'nin yorumu, üçününde 'aslında Aslı diyebilirdik' tarzı yorumları olunca daha fazla üzücü oluyor durum.
@MasacRE bu saatten sonraki favorin kim acaba? :D

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aslı'nın üst tura çıkmasını isterdim ama zor gibi, Deniz'in yorumu, Aserat'in yorumu, Faji'nin yorumu, üçününde 'aslında Aslı diyebilirdik' tarzı yorumları olunca daha fazla üzücü oluyor durum.
@MasacRE bu saatten sonraki favorin kim acaba? :D
Onlara bir de daha önce Aslı'yı tercih edip şimdi Demet'e yönelenleri ekleyelim :AKalan isimlerde yine Beren olacak gibi favorim, istikrar kazansın bari :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Onlara bir de daha önce Aslı'yı tercih edip şimdi Demet'e yönelenleri ekleyelim :A Kalan isimlerde merhaba yine Beren olacak gibi favorim, istikrar kazansın bari :A
Aslı'nın şansızlığı daha önce diğer gruplarda oylamayan 4 kişinin gelip bu gruba oy kullanması ve Demet'e oy vermesi oldu.
Beren harici herkes kabulüm :A yeni isim istiyorum yoksa Beren sevdiğim bir isim.
Sizin saatle 1.30 civarı gelir gruplar.

Bir yandan geçen seferki şampiyonumuz Beren, bir yandan onunla finalde yarışan Serenay, bir yandan tüm gruplarda genelde iyi oy alan ve eski bir finalist Hazal (Aslı'da iyi oy aliyordu ama sonuç ortada) Bir yandan bir anda atak yapan Demet. Hâla Aslı'nın şansı var :A oy vermeyen bazinga var, eskici var ve daha oy vermeyenlerde vardır illaki. Son dakikaya kadar işler değişebilir :A
aaa @pompy daha oylayacaktı. pompy hadi bekliyorum. Geçen konu açtığımda oylayacam demiştin :D

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aslı'nın şansızlığı daha önce diğer gruplarda oylamayan 4 kişinin gelip bu gruba oy kullanması ve Demet'e oy vermesi oldu.
Beren harici herkes kabulüm :A yeni isim istiyorum yoksa Beren sevdiğim bir isim.

Bir yandan geçen seferki şampiyonumuz Beren, bir yandan onunla finalde yarışan Serenay, bir yandan tüm gruplarda genelde iyi oy alan ve eski bir finalist Hazal (Aslı'da iyi oy aliyordu ama sonuç ortada) Bir yandan bir anda atak yapan Demet. Hâla Aslı'nın şansı var :A oy vermeyen bazinga var, eskici var ve daha oy vermeyenlerde vardır illaki. Son dakikaya kadar işler değişebilir :A
aaa @pompy daha oylayacaktı. pompy hadi bekliyorum. Geçen konu açtığımda oylayacam demiştin :D
Fark ikiye indi. Dur bi de ben etiketleyeyim bari :A

@eskici @Doğu @bazinga oylarınızı bekliyoruz, buraya ve diğer üç gruba :D

@DarkLegenD sen de bırak artık şu inadı sanki taş atıcan da kolun yorulacak, iki tuşa basacaksın alt tarafı :mad:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Bu arada Beren'i istememe sebebin sadece daha önce şampiyon olmuş olması mı yoksa beğenmiyor musun onu? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

@DarkLegenD sen de bırak artık şu inadı sanki taş atıcan da kolun yorulacak, iki tuşa basacaksın alt tarafı :mad:
İkisi de bence buraya kalacak kadar güzel değil ama Aslı Enver dedim. Demet Evgar'ı çok severim ama güzellik konusunda buraya kadar gelmesi ilginç olmuş. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi and MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu arada Beren'i istememe sebebin sadece daha önce şampiyon olmuş olması mı yoksa beğenmiyor musun onu? :A
Şampiyon olduğu için. Geçen sefer her tur oyumu aldı Beren, finalde de oy vermiştin. Mesajda kendisini beğendiğimi belietmisim, daha ne soruyorsun :A Hem tatlı güzel buluyorum hemde Aşka sürgün, Fatmagül ve Aşk-i Memnu'da beğenerek izlediğim biriydi :D

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

@DarkLegenD oyun sayesinde Aslı tur atlayacak. Kaderi elinde :A madem Demet'ten rahatsızsın ozaman al sana firsat :A
Kullandım. :A Demet Evgar'ın 1. turda elenmesi lazımdı, diyip bombayı bırakıyorum ve gidiyorum. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şampiyon olduğu için. Geçen sefer her tur oyumu aldı Beren, finalde de oy vermiştin. Mesajda kendisini beğendiğimi belietmisim, daha ne soruyorsun :A Hem tatlı güzel buluyorum hemde Aşka sürgün, Fatmagül ve Aşk-i Memnu'da beğenerek izlediğim biriydi :D
O kısmı görmemişim :eek: Beren hariç herkes kabulüm demişsin ya. Oradan sonraki cümleyi okumamışım resmen :A

Kullandım. :A Demet Evgar'ın 1. turda elenmesi lazımdı, diyip bombayı bırakıyorum ve gidiyorum. :A
Demet'in 1. turda elenmesi gerektiğine katılmasam da, oy verdin ya gerisi önemli değil artık :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: DarkLegenD and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
yalnız şuan eşitlik söz konusu :A 1 oyu gecersiz Asli'nin
Madem el attın, diger gruplarada oy kullan ama gerçi orda farketmez. herkes çok fark atmış :F

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
O kısmı görmemişim :eek: Beren hariç herkes kabulüm demişsin ya. Oradan sonraki cümleyi okumamışım resmen :A

Demet'in 1. turda elenmesi gerektiğine katılmasam da, oy verdin ya gerisi önemli değil artık :A
demekki çok tesir ettiki gözün döndü okumayı kesmişsin :F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...