Aslı Bekiroğlu 'Barış Akarsu Merhaba' Filminden Ayrıldı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,960
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
asli-1.jpg

Barış Akarsu’nun hayatının üç dönemi konu edileceği 'Barış Akarsu Merhaba' filminde sürpriz gelişme.

Geçtiğimiz günlerde davetli olduğu ödül töreninde sorulan sorulara verdiği cevaplara ile tepki toplayan Aslı Bekiroğlu; Barış Akarsu'nun sevgilisi Zeynep karakterine hayat vereceği Fikri Harika Prodüksiyon imzalı filmden ayrıldığını açıkladı.

İsmail Ege Şaşmaz'ın başrolünde yer alacağı film için yeni kadın başrol oyuncu arayışları başladı.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: ömer karataş
Aslıcım spoiler vermemek adına ve saygı duyduğum demişsin ama madem öyle kelimeleri daha düzgün seçebilir öyle cevap verebilirdin kusura bakma açıklaman bana geçmedi dün twiiterde muhabir daha düzgün sorsaydı dedim ama bir kez daha izleyince uslubünda yanlış geldi bana madem spoiler vermemek istedin "Arkadaşlar Barış Akarsuyu genç yaşta kaybettik çok üzücü bir durumdu tabii ki ben kız arkadaşını canladırıcam ama konuşma iznim yok lütfen daha fazla soru sormayın"gibi deseydin kimse sana tepki göstermezdi cnm

• Harika
Reactions: Mr.At
Oha ya şu tavırlara bak nasıl saygısızca konuşmuş. Yaptığı açıklama ile videodaki söz ve tavırları asla birbiriyle uyuşmuyor.

Kendisi ne sanatçı ne de oyuncu olmadığı için hiç şaşırmadım bu yaptığı şeye. Umarım yerine gerçek bir oyuncu gelir.

Ropörtajı izlerken ben utandım ya. Nerde sanatçı zerafeti. Herkes bu mesleği yapmamalı gerçekten. Çocukluğumdan beri Barış Akarsu’nun hikayesini dinleyip bla bla deyip sonra videoda ki ayrılık sorusuna gülerek cevap vermesi çok çirkin bir tutum. Barış Akarsu’yu anladığını bırak, hikayesini bir defa okuduğuna şüpheliyim.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
IMG_20220602_110858.jpg

Ropörtajı izlerken ben utandım ya. Nerde sanatçı zerafeti. Herkes bu mesleği yapmamalı gerçekten. Çocukluğumdan beri Barış Akarsu’nun hikayesini dinleyip bla bla deyip sonra videoda ki ayrılık sorusuna gülerek cevap vermesi çok çirkin bir tutum. Barış Akarsu’yu anladığını bırak, hikayesini bir defa okuduğuna şüpheliyim.
Ayrılmamıştır tekmeyi basmışlardır :A
Kendisi ne sanatçı ne de oyuncu olmadığı için hiç şaşırmadım bu yaptığı şeye. Umarım yerine gerçek bir oyuncu gelir.
Oha ya şu tavırlara bak nasıl saygısızca konuşmuş. Yaptığı açıklama ile videodaki söz ve tavırları asla birbiriyle uyuşmuyor.
Aslıcım spoiler vermemek adına ve saygı duyduğum demişsin ama madem öyle kelimeleri daha düzgün seçebilir öyle cevap verebilirdin kusura bakma açıklaman bana geçmedi dün twiiterde muhabir daha düzgün sorsaydı dedim ama bir kez daha izleyince uslubünda yanlış geldi bana madem spoiler vermemek istedin "Arkadaşlar Barış Akarsuyu genç yaşta kaybettik çok üzücü bir durumdu tabii ki ben kız arkadaşını canladırıcam ama konuşma iznim yok lütfen daha fazla soru sormayın"gibi deseydin kimse sana tepki göstermezdi cnm
Ayrıldı demeyelim de şutlandı diyelim. :A İsabetli karar olmuş.

Allah aşkına verilen cevaplar ne peki ölmüş bir adam var gülerek cevap verilirmi yapma ne demek saçma bir karar ya
aslı bekiro zaten gülen güldüren bir insan banada o muhabbet arasında sorsalar ölmüş işte ne diyeceğim diyecek çünkü filmini çekiyor nasıl öldüğünü niye öldüğünü hangi sebepten öldüğünü anlatırsa filmi nie izleyim ki sevgilisini soruyor sanane izle öğren. muhabirler gereksizler.

aslı bekiro zaten gülen güldüren bir insan banada o muhabbet arasında sorsalar ölmüş işte ne diyeceğim diyecek çünkü filmini çekiyor nasıl öldüğünü niye öldüğünü hangi sebepten öldüğünü anlatırsa filmi nie izleyim ki sevgilisini soruyor sanane izle öğren. muhabirler gereksizler.

Ona onu anlat diyen çok yanlış anlıyorsunuz siz ölmüş bir adamın filmi çekilecek böyle gülerek cevap verilmez aslında yukarda yorumum vardı onu sana göstereyim de bak ben böyle demiştim böyle cevap verebilirdi yoksa tabii ki röpte filmi anlatamaz ama burda kızılan Aslının uslubü ölmüş bir adamın
filminde oynayacaksan gülerek cevap veremezsin aşağıdaki yorumumunda olduğu gibi cevap verebilirdi o zaman kimse birşey demezdi Aslıya