5. Aserat TV Ödülleri (2018-2019) | Aserat'tan Sezonun En İyileri - Part I

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
a99a03.jpg
O zaman sorun sende demek ki çünkü ben baktığımda görünüyor. Sadece Türkiye'ye açık olabilir o bölümler VPN'le değiştirmeyi dene. :A
Diziler yine kotasını aşmaya basladı 2 Tanede yaz dizisi bulunca aslında Kimse bilmez işi bozdu :A :A :A
Ben anlamam söz vermiştin. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem and Çiğdem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Çok kaknemce beklendiği gibi .ss
BAH, Ekin Koç ve Ali Seçkiner Alıcı seçimlerin iyi :A Ellerine sağlık :bhr:

Komediyi yayınlamasan da olur JS’ye yağdırırsın ödülleri :A @Aserat
Bu yıl sınav senen olduğundan pek dizi izleyememişsin, liste bayağı dar olmuş o nedenle. :A @Aserat

Emeklerine sağlık, Kuzgun & Bir Aile Hikayesi sezonun ikinci yarısı için benim de sürpriz işlerim oldu. Bir Aile Hikayesi daha ağır basıyor tabi, sıcak aile işi olmasının katkısı büyük. En iyi erkek oyuncu ödülünün Barış Arduç'a gitmesini beklerdim, Kuzgun ile çok iyi iş çıkardı kesinlikle. Adam git gide kendini aşıyor. Burcu Biricik de doğru tercih bu adaylar arasında. :X

Yardımcı kadın oyuncu Beste'ye gidebilirmiş, Meryem sultan çok iyi oyuncudur ama Kuzgun'da fazla sahnesi yok maalesef ağlamak dışında... Yardımcı erkek oyuncu da tam içime sinmese de hadi tamam diyelim. :A
Bu yazın mutlaka Bir Aile Hikayesi'ni izlemeliyim.
emeğine sağlık güzel bir program olmuş
Bu kadar emeğine attım o beğeniyi yoksa hiçbirini izlemiş değilim :A @Aserat
BİR AİLE HİKAYESİ TEBRİKLER.
BAH için beğeni attımda Barış Arduç ne ya, oyuncu mu ki o?
Viral Kuzgun reklamı :A
Emeğinden dolayı ilk kalbini hatta iki kalbini attım @Aserat :A :A :A

Yine izlenmemesi gereken vakit kaybı olacak listesini güzel oluşturmuşsun :A :A :A
Emeğine sağlık @Aserat adaylar arasında sadece Bir Aile Hikayesini izleyen biri olarak dizi hakkında yazdıklarına ve kazandığı kategorilere sonuna kadar katılıyorum. Orjinalini de severek izlediğim halde gayet güzel bir uyarlama olduğunu düşünüyorum. Yardımcı erkek oyuncu kategorisinde özellikle Seçkin Alıcıer çok doğru tercih olmuş.
Çok abartıyorsunuz Şakir amcayı. :A @Aserat
Burcu Biricik için “?” attım...
Avlu'nun dahil olmasıyla birlikte adaylar ve kazananlarda çok ciddi değişiklikler yaşandı. Konu güncel!

Zamanında yorum yazmayıp şimdi aktif olanlardan da yorum bekleriz. :A @Forumdash @alperuz @Dosi @Silinmiş Üye

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Avlu'nun dahil olmasıyla birlikte adaylar ve kazananlarda çok ciddi değişiklikler yaşandı. Konu güncel!

Zamanında yorum yazmayıp şimdi aktif olanlardan da yorum bekleriz. :A @Forumdash @alperuz @Dosi @Silinmiş Üye
Evet o esnada aktif değildim. Tatildeydim. Yazın genel anlamda aktif değildim zaten. Internetide anca vakit bulunca twitter için harcayabiliyordum :A

Eline sağlık diyelim ozaman :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Burcu da Hatice Aslan da çok iyi hatta Hatice Aslan’a da katılıyorum. :A Ama en iyi kadında aday olarak Aslıhan ve Songül’ü görünce böyle yazdım yoksa Burcu da iyi :A

Bu arada iyi hatırlattın gideyim de 3.bölümü izleyeyim :F
Sen nasıl buldun son değişiklikleri. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür