5. Aserat TV Ödülleri (2018-2019) | Aserat'tan Sezonun En İyileri - Part I

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben de ön yargılıydım ama Kuzgun'u izledikten sonra gerçekten iyi bir oyuncu olduğunu gördüm. Hatta gördük çünkü @ozgur2113 de izlemeye başladı. :A
Aynen bu adamı hep kasıntı şekilde davranıp, seksi olduğunu sanarak saçma sapan bakıp, ağzını pek açmayan biri olarak gördüm ama bu rol yakışmış ona :A @kerem

• Güldürdün
Reactions: kerem and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
utc-women.jpg

• Güldürdün
Reactions: serhatt

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Aynen bu adamı hep kasıntı şekilde davranıp, seksi olduğunu sanarak saçma sapan bakıp, ağzını pek açmayan biri olarak gördüm ama bu rol yakışmış ona :A @kerem
Ben de ön yargılıydım ama Kuzgun'u izledikten sonra gerçekten iyi bir oyuncu olduğunu gördüm. Hatta gördük çünkü @ozgur2113 de izlemeye başladı. :A
Çağatay'ın da Feriha'daki oyunculuğu rezaletti ama İçerde dizisinde baya geliştirmişti kendisini. Yinede gözüme samimi gözükmedi. Bu sonradan oyuncu olan modeller ne yapsa da samimi gelmiyorlar bana. Kerem Bürsin, Barış Arduç, Çağatay Ulusoy + yeniler olsun alayı baya bir sevimsiz. Bi' Aras Bulut İynemli değiller ve asla olamazlar da. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Emeğinden dolayı ilk kalbini hatta iki kalbini attım @Aserat :A :A :A

Yine izlenmemesi gereken vakit kaybı olacak listesini güzel oluşturmuşsun :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
Emeğine sağlık @Aserat adaylar arasında sadece Bir Aile Hikayesini izleyen biri olarak dizi hakkında yazdıklarına ve kazandığı kategorilere sonuna kadar katılıyorum. Orjinalini de severek izlediğim halde gayet güzel bir uyarlama olduğunu düşünüyorum. Yardımcı erkek oyuncu kategorisinde özellikle Seçkin Alıcıer çok doğru tercih olmuş.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Çağatay'ın da Feriha'daki oyunculuğu rezaletti ama İçerde dizisinde baya geliştirmişti kendisini. Yinede gözüme samimi gözükmedi. Bu sonradan oyuncu olan modeller ne yapsa da samimi gelmiyorlar bana. Kerem Bürsin, Barış Arduç, Çağatay Ulusoy + yeniler olsun alayı baya bir sevimsiz. Bi' Aras Bulut İynemli değiller ve asla olamazlar da. :A
O değil de BAH’a ne zaman devam edeceksin sezon finaline kadar tüm bölümler yüklenmiş Youtube’a. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
O değil de BAH’a ne zaman devam edeceksin sezon finaline kadar tüm bölümler yüklenmiş Youtube’a. :A
Geçen hafta 11. bölüm bile yüklenmişti, ama 9, 10 ve 12 ne alemde bilemiyorum. Böyle saçma sapan video yükleyeni de ilk kez görüyorum, Youtube'a nasıl video yüklenir dersi alsın böyleleri. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Geçen hafta 11. bölüm bile yüklenmişti, ama 9, 10 ve 12 ne alemde bilemiyorum. Böyle saçma sapan video yükleyeni de ilk kez görüyorum, Youtube'a nasıl video yüklenir dersi alsın böyleleri. :A
Yok sırasıyla yüklendi aslında ama sen görmemişsin. Hepsi var şu an. :A