5. Aserat TV Ödülleri (2018-2019) | Aserat'tan Sezonun En İyileri - Part I

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir şey diyemedim, işte dediğim gibi al gülüm ver gülüm hesabı izlediklerine dağıtmış bütün ödülleri. :A Halbuki geçen sezon çok iyi oyuncular vardı adaylık bile yapmamış. Hoş Altın Kelebek'te en iyi kadında Eda Ece tahmini yaptığından beri zaten bu tarz konularda pek başarılı olamayacağını anladım. :A Kadını aday bile göstermediler, Kelebek bile anlamış ne kadar oyunculuktan yoksun olduğunu ama Eray anlayamamıştı. :A @Aserat
Eda Ecede @alperuz sohbetimiz geliyor hep aklıma neyseki avatardan atmıs çöpe :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Etiketlemeseydin keşke, yine başlayacak birileri yine her konuda Yasak Elma - Eda Ece çekememezliği yapıyor diye. :A Ben şu an bir çekememezlik yapmıyorum yapmam da beni ilgilendirmez doğruları konuşuyoruz, sadece Eray'ın vakti zamanında yapmış olduğu ve içine düştüğü trajikomik bir durumdan bahsediyorum. :A @Aserat
Yasak elma bizim karadenizli kadın sayesinde ayakta @serhatt da oyüzden kopamıyor zaten :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kimin ne için izlediği önemli değil, kaliteden yoksun vasat dizilerle vakit kaybettikleri için hepsi bir gün pişman olacak. Olmasa bile yine aslında izleyen izlesin ben bir şey demiyorum da iyi bir diziymiş gibi savunmalarına anlam veremiyorum sadece. :A Neyse yine Yasak Elma konusunda kimseyle tartışmaya girmek istemiyorum boşver. Tatsızlığa gerek yok. :A
Çukur izle destek ol yeter :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Burada ilk ödül listesine bile gelemeden şu afişten tuş oldum hemen tansiyonum düştüğünden kaçamadımda @Aserat :eek: :eek: :eek:
5-aserat-tv-%C3%96d%C3%9Cller%C4%B0-jpg.74575

@xemrexxx @Silinmiş Üye @MasacRE @Harunnn60 @Yiğitt @serhatt @ozgur2113 @dreamy @xBUGRAx @Forumdash @Aserat
Tek ilgimi çeken şey Barış oldu :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem