Aserat ile Forumun İçinden - 2. Bölüm / Konuk: sokak sanati

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Istanbul.jpg

@Çiğdem-'in konuk olduğu ilk bölümü okumak için:
https://fav10.net/forum/threads/aserat54-ile-forumun-İçinden-1-bölüm-yilbaŞi-Özel-konuk-Çiğdem.241819/

İlk bölümüyle büyük ilgi gören Aserat54 ile Forumun İçinden, yeni bölümüyle başlıyor! Bu haftaki konuğumuz, forumumuzun sevilen editörlerinden biri olan @sokak sanati.

1- Öncelikle bize biraz kendinden bahseder misin?
Ben Umut. Daha derin ismimi bir kez söylemiştim, bir daha söylemeyeceğim. :F İstanbul Üniversitesi 3. sınıf Siyasal okuyorum. 19-20 yaşındayım. Anneme göre 20, normalde 19. :F Minyon tipliyim. Liseli falan sanarlar genelde. :F Bir de eğlenmeyi çok severim. Bu kadar bilgi yeter. Bir de eğlenmeyi çok severim. Smileylerimden fark etmişsindir. :D

2- Peki foruma nasıl üye oldun?
Kısaca özet geçeyim. Dizi izlemeyi seven biriyim. 1-2 forumda takılıyordum, ama biraz sıkıldım oralardan, ziyaretçisi falan azdı. FF'nin varlığından haberim vardı, ama acayip itici geliyordu. Şubat ayında üyeliğimi açtım, bir-iki kişiye laf çarptırıp kapattım. Sonra Temmuz'da tekrar eski forumdan iyice sıkılmamdan dolayı giriş yaptım. Baktım sıcak bir ortam var, her şeyi bırakıp buraya geldim. Büyük aşklar nefretle başladı yine. :F

3- Peki en beğendiğin ve beğenmediğin özelliklerin hangisi?
Gerçekte biraz bencilimdir, onu sevmem. Bir de fazla etkilenirim kişi ve karakterlerden, o yönümü de sevmem. :( Bir de çabuk sinirlenirim. Saman alevi gibi sinirim var. :(

4- Peki bu başarını neye borçlusun? Sence kısa sürede niye bu kadar sevilmiş olabilirsin?
Aslında çok sevildiğimi düşünüyorum. Bu soru yanlış olmuş. :X Eğer seviliyorsam da soruya şaşırdım. Canlı yayında olsak cevap veremezdim şaşkınlıktan, öyle düşünüp vermiyorum cevap. :F

5- Forumda Beren Saat hayranlığınla da öne çıkıyorsun? Beren Saat ismi sana neler ifade ediyor? Bu hayranlığının nedeni nedir?
Beren gerçekten benim için Türk oyuncularının en önde gelen ismi ve bu değişmez hiçbir zaman. Kendisi gerek özel hayatı, gerekse oyunculuğu ile sempatizm doludur. Güzelliği zaten meftun ediyor beni. Bihter Ziyagil en sevdiğim karakteridir ve o karaktere inanılmaz yakışmıştır ki hafızalarda her zaman yer edinecektir. Umarım bu yıl duası kabul olur ve azalmadan çoğalır. :love1:

FORUMUN İÇİNDEN
5- Daha önce hiçbir foruma üye oldun mu? Olduysan hangi görev(ler)de bulundun?
Yukarıda bahsetmiştim zaten. Yani cevabım evet oldum. Görev olarakta Moderatörlük yapmıştım. Sonra bıraktım sıkıntıdan.

6- Forumun en çok nesini seviyorsun ve sevmiyorsun?
Dizi ve filmlere meraklı bu kadar çok üyenin olmasını çok seviyorum. Sevmediğim dizilerin fanları sinir etse de bu çok güzel.:X
Bazen sanki bir menfaat elde edecekmişiz gibi insanları yargılamalarını sevmiyorum. Burada yapmamız gereken tek şey, mutlu olup keyifli vakit geçirmek. İnsanların kusurlarını boş verin.:X

7- Forumun genel durumu ile ilgili neler düşünüyorsun?
İyi bir admin ve güzel bir yönetimi var. Her zaman olmasa da genelde eğlenceli bulduğum bir forum.:X

8- Yönetim ile ilgili neler düşünüyorsun? Adil olduklarını düşünüyor musun?
Bu konuda yalan söylemeyeyim, bazen çok taraflı olunabiliyor. Pek göze batmıyor, ama genel olarak evet adiller diyebilirim.

9- Forumdan en samimi bulduğun kişiler kimler? Tanışmak istediğin ve merak ettiğin birisi var mı?
Kimseyle reelde tanışmak istemediğimi söylemiştim, ama bu seferlik bu huyumdan taviz vereyim; @yatutarsa, @mrt-06, @Ahmad ve @Harunnn60 diyeyim.:X

10- @yatutarsa hakkında neler düşünüyorsun?
Aslında az önce konuşurken aklıma geldi, normalde vermezdim. :F Şaka bir yana, çok eğlenceli biri. Mutlaka herkesin onunla kısa da olsa sohbet etmesi gerekiyor. Zevkle okuduğum yorumların sahibi oluyor bir de. :X

Forumumuzun sevilen editörlerinden @yatutarsa, @sokak sanati ile ilgili düşüncelerini belirtiyor:
Umut forumun en sevdiğim ve en çok uğraştığım üyelerinden biri. İğneleyici yorumları ve bir türlü üstünden atamadığı anlatım bozuklukları var. :X Pek çok ortak dizimiz var, dizi zevkimiz birbirine benziyor da bir de şu Dexter'a laf atmasa. :T: Kendi izlemiyor, milleti de kötü etkiliyor. :F Onun da beni sevdiğine inanıyorum. :bhr: İyi ki var. :bhr: :-)A)
11- @mrt-06 hakkında neler düşünüyorsun?
En baştan beri çok sevdiğim bir arkadaşım kendisi. Daha çok tartışmadan ve göndermeden beslenen bir iletişimimiz oldu, ama bunu bu kadar keyifli hale getirdiği için kendisi en sevdiklerimdendir.:X Bir an önce dönsün.:X (Bu röpörtaj yapıldığı sırada kendisi henüz foruma dönmemişti.)

Forumumuzun sevilen süper moderatörlerinden @mrt-06, @sokak sanati ile ilgili düşüncelerini belirtiyor:
Umut... Aslında yazmama bile gerek yok kendisine ne kadar çok değer verdiğimi, kendisini sevdiğimi bilir. Yaklaşık 2 yıldır dur durak bilmeden mesajlaşıyoruz. 2000 mesajlık bir geçmişimiz var. :D Bazen beni sinir ediyor, ama iyi niyetini biliyorum; o yüzden fazla sorun etmiyorum bunu. kendisi çok iyi kalpli birisi ve neşeli bir insan. Konuşurken keyif alıyorum, bazen beni gülmekten öldürüyor. Bir de yaptığı harf hataları... Bu kadar heyecanlı, telaşlı mesaj yazmasına gerek yok. :F

Umarım uzun yıllar forumda kalır sarı çıyanım. Sanaldan da olsa böyle bir arkadaş kazandığım için kendi adıma çok mutluyum. :)
12- @Ahmad hakkında neler düşünüyorsun?
Kendisi ile çok ortak noktamız vardı, son olayda bozdu kendisi.:F Halkın sevgisine dayanamadı. :F Çok triplidir. Bu yönünü çok ciddi konularda sevmiyorum, çünkü çok inatçı ve çok uğraştırıyor.:F

Forumumuzun sevilen süper moderatörlerinden @Ahmad, @sokak sanati ile ilgili düşüncelerini belirtiyor:
Umut forumda en sevdiğim üyeler arasında yer alıyor. Ben yeni kayıt olduğumda ilk o bana mesaj atmıştı, daha ilk konuşmamızda ne kadar samimi birisi olduğunu anlamıştım. Gerçekten çok sempatik ve sevecen, ama bazen sinirli olunca tanıyamadığım bir Umut görebiliyorum. :A

O beni çok iyi tanıyor. Daha önce benimle ilgili forumdaki bir programda yorumu vardı, yani o yorum beni kısa özet geçiyordu resmen. Ciddi söylüyorum benimle ilgili orada yazdıkları duygulandırmıştı beni.

Müzik zevkimiz de neredeyse aynı. Bu onunla en büyük ortak noktalarımızdan birisi. :D
Aslında daha uzun yazabilirdim ama şimdilik bu kadar yeter. Zaten o benim neler düşündüğümü biliyor. :X
İyi ki seni tanımışım. Seviliyorsun unutma. :bhr:
13- @Harunnn60 hakkında neler düşünüyorsun?
Forumda çok konuştuğum bir üye. Kendisi çok konuşuyor. Zaten beni de konuşturuyor, ama bu yönünü elbette seviyorum. :X Yaptığı işleri çok özenle yapan ve ilgisi ile işlerini mükemmel hale getiren sevdiğim bir arkadaşım. :X Yolun açık olsun. :X

Sevilen favori üyelerden @Harunnn60, @sokak sanati ile ilgili düşüncelerini belirtiyor:
Umut forumda en sevdiğim ve en konuştuğum üyelerden birisi. Kendisi ile tanışmamız foruma ilk geldiğim günlerde oldu, ama ne zaman böyle kanki oldunuz derseniz, forumda Survivor zamanı olduk diyebilirim.
Survivor dönemi benim gitgellerim olmuştu bayağı. :D Bir Bully'nin tarafındaydım, bir de Umut'un tarafındaydım. :) Oradan gelen bir samimiyetle bugüne kadar geldik, kendisi bence hukuk yada psikoloji okuduğunu düşünüyorum, kesin bizi kandırıyor. :D Çünkü savunma mekanizması hem güçlü, hem de olaylar karşısında sakinligini hem koruyor, hem de başkalarınıda sakinleştirici etkisi veriyor. (Örn: Ben :D) Yabancı dizi izlemesi, esprili anlayışı, iyi bir dost olması... Kısacası sen bize lazımsın. :D Bu arada ek bilgi vereyim; yazın bana sokak sanatı dersleri verecek, şimdiden çok heyecanlandım. :)
TV'YE DAİR
14- En sevdiğin diziler neler?
Kocamın Ailesi. Oyuncularını özellikle çok seviyorum. Hala Aşkı Memnu'nun tekrarlarını izlerim. Onu ekleyelim bir de. :Z

15- 2015’e sence hangi dizi damgasını vuracak?
Benim için Buğra ve Özge'min dizisi damga vuracak.:love1:Racon'u severek izleyeceğim. kadro ve yönetmen şahane.:Z Aras'ın dizisi Maral da heyecanla bekleniyor. Kösem Sultan da olabilir. Bir de Beren'in Star TV'nin açık çek teklifini kabul etme ihtimali beni heyecanlandırıyor. :Z

16- Hangi kanal yayın politikasıyla daha fazla dikkat çekiyor?
Her ne kadar FOX'u sevsem de olumlu anlamda Star TV şu anda en iyi kanal. Çok başarılı gidiyor. Olumsuz anlamda sorulmuşsa bu soru cevabım tabii ki Kanal D. :(

ÇEREZLİK
17- Bir dizi veya film karakteri olmak istesem ...................... olurdum, çünkü ............... .
Bir dizi veya film karakteri olmak istesem, Bir çok karakter sayabilirim. Medcezir'den Asım Şekip Kaya, Alacakaranlık serisindeki Jasper'a çok imrenirdim, ya da en sevdiğim dizi Aşk-ı Memnu'da Adnan Bey olurdum, ya da Game of Thrones'dan Tywin Lennister olabilirim; çünkü hepsi güçlü karakterler. Şan, şöhret, inanılmaz bir güç, üstünlük ve zakaya sahipler. O zevki tatmak isterim. :X

18- Türk diziler veya yabancı dizileri severim veya sevmem, çünkü ........................ .
Türk dizilerini sevmem veya yabancı dizileri severim, çünkü daha kaliteli ve daha heyecanı bol oluyor. Kısa olmaları da çok güzel. Yani yılda 10 bölüm yayınlayan yabancı diziler tüm yıl boyunca aklımda kalıyor, ama Türk dizilerinin 1 bölümünü izlediğimde 1 gün sonra unutuyorum. :FTürk dizilerinin tek sevdiğim yönü, daha sıcak olmaları. :X

SORU-CEVAP
19- Aşağıdakilerden hangisi geçtiğimiz ayın en favori üye seçimlerinde yarışan bir üye değildir?
A) @takas
B) @gözlemci
C) @papuleoo
D) @Nisa
Nisa diyorum. :F Biraz daha aktif olsa ayda 500 mesaj yazsa bence olur aday. :X

20- Hangisi yazıp söylediği (ve kimilerine göre detone olduğu) şarkılarıyla dikkat çeken üyedir?
A)
@xemrexxx
B) @destere
C) @denizz19
D) @hayret bi şey
Deniz tabiki. :F Detone olayı da Emre'nin şakası bence. Sesi gayet güzel. :X
21- Sohbetimizi beğendin mi? Son olarak izleyicilerimize ne söylemek istersin?
Sorularını çok sevdim. Güzel sorular hazırlanmış. Çok severek cevapladım. :X Mutlu ve huzurlu bir yeni yıl diliyorum herkese. :X

Bölümümüzü Umut'un en sevdiği şarkı olan ve Beyonce'nin söylediği "Haunted" ile sonlandırıyoruz. Başarılı üye @denizz19'un konuk olacağı yeni bölüm, 17 Ocak Cumartesi akşamı FavoriForumum'da olacak. Yorum ve beğenilerinizi bekliyoruz. Gelecek hafta görüşmek üzere... :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@sokak sanati sen sinirliyim demişsin :F
benim hakkında düşüncelerin için çok teşekkür ederim :bhr: harika cevaplar vermişsin sorulara bayıldım :X

ellerinize sağlık :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Güzel sohbet emeğinize sağlık keyifle okudum. :)
Teşekkürler. Seninle yapacağım sohbeti de merakla bekliyorum @denizz19. :)
@aserat54 benim etkimi yaratır umarım bu 2.bölümde :A:A:A

@sokak sanati ayolll senin neren sinirli beeee @xemrexxx kadar cıvıksın bence:F:F
Yaratacağından emin olabilirsin, sıkıntı yok @Çiğdem-. :F
Keyifli bir program olmuş. :D @sokak sanati sağol bu güzel yorumların için :bhr:
@sokak sanati sen sinirliyim demişsin :F
benim hakkında düşüncelerin için çok teşekkür ederim :bhr: harika cevaplar vermişsin sorulara bayıldım :X

ellerinize sağlık :)
bayıldım süper olmuş ya cevaplar süperdi;)
Teşekkürler @yatutarsa, @Harunnn60 ve @vadikızı. :)
cıvık senin jensenındır :F

güzel program olmuş konuk kötü olsa da:X
Konuk iyi bence @xemrexxx. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yarın okuyacağım katıldığım programı.:X Herkese teşekkürler.:X

Aserat

Konu Sahibi