Asena Bülbüloğlu'ndan 'Mucize Doktor' Açıklamaları!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dün akşam Oya Doğan'ın Instagram yayınına konuk alan Asena Bülbüloğlu, yapımcılığını üstlendiği Mucize Doktor'la ilgili açıklamalarda bulundu. İşte o röpörtajdan dikkat çeken bazı kısımlar:
  • "Ekip temmuz ortası sete çıkacak ve yayınlanana kadar 4-5 stok bölüm çekilecek. Çekilemeyen 13 bölüm oldu ama aslında sezon finalini güzel bir bölümle yaptık. Yeni sezonda hikayeler biraz yer değiştirmiş olarak başlayacağız."
  • "Gelecek sezonun kurgusu hazırlandı ve Pınar Bulut geçen hafta sunumu yaptı, yeni sezonu bekliyoruz. Yeni sezona havalı bir giriş yapacağız."
  • "Çok stok bölüm çekmek iyi değil, TV dünyası belli olmaz."
  • "Ali için ilk cast seçimimiz Taner'di ve alternatifi yoktu gerçekten."
  • "Taner ve Sinem'in oynadığı Ali ve Nazlı da rüya çift bence. Dizinin illa romantik komedi olması gerekmiyor rüya çift olmak için."
  • "Sinem o kadar güzel ki. Kalbi de çok güzel, ben onu Fransız aktrislere benzetiyorum. Çok yakıştı Mucize Doktor'a."

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
13 bölüm daha sürse Haziran sonunda 41. bölümde sezon finali yapacakmış demek ki. O kadar sürse dizi çok yıpranırdı yani ister istemez iyi bir şey olmuş. Zaten en fazla 35 bölüm olmalı üstü zarar.

Taner ve Sinem hakkında söyledikleri de güzel ama bunu deyip üstüne yazlık romantik komedi yapması bu ne perhiz dedirtiyor. :A

@Forumdash'a söylemek istediğim şeyi de söylemiş stok konusunda. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hemen hemen her söylediği doğru, bir bakıma iyi oldu cidden az bölümle ilk sezonu noktalaması. Aslında olması gereken bu; daha kısa süren sezonlar ve hatta daha kısa süren bölümler. Ancak yapacak bir şey yok, virüs sonrası belki bir şeyler değişir bu konuyla alakalı.

Sinem Ünsal için yaptığı benzetmeye sonuna kadar katılıyorum. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
13 bölüm daha sürse Haziran sonunda 41. bölümde sezon finali yapacakmış demek ki. O kadar sürse dizi çok yıpranırdı yani ister istemez iyi bir şey olmuş. Zaten en fazla 35 bölüm olmalı üstü zarar.

Taner ve Sinem hakkında söyledikleri de güzel ama bunu deyip üstüne yazlık romantik komedi yapması bu ne perhiz dedirtiyor. :A

@Forumdash'a söylemek istediğim şeyi de söylemiş stok konusunda. :A
Yayının tamamını izlediysen romantik komedi türüne karşı olmadığını aksine bu türü ilk yapanlardan olduğu için (Kiraz Mevsimi) seviyor. :A Ayrıca “bana göre yazlık dizi, kışlık dizi diye bir şey yok, romantik komedi de bir tek bizim ülkemizdeki küçümseniyor” dedi. :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Aserat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060
İkinci sezon da fırtınalar estirmeye devam edecektir. :Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Eğer ara vermeseydi yeni sezonda saçmalayıp kan kaybedeceklerini düşünüyordum. Umarım bu arayı iyi değerlendirmişlerdir.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Nazlı'yı yeni sezonda ağlak yazmazlar umarım. Beliz gibi ayakları yere basabilen bir karakter olur umarım. :Z