Armağan Çağlayan'dan 'Çocuk' İçin Tepki Çeken Sözler!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
ocuk-dizisinin-hasan-smail-hac-o-lu-umut-onu-ya-ama-ba-l-yor-CVwVwEsi.jpg

Ünlü sunucu ve yapımcı Armağan Çağlayan'dan tepki çeken paylaşımlar!

Çağlayan, dün akşam 'Çocuk'un yeni bölümü yayınlanırken İsmail Hacıoğlu'nun TT oluşu nedeniyle Twitter'dan yaptığı paylaşımlarda "Dizisinin olduğu her gün İsmail Hacıoğlu’nun TT olması nasıl oluyor? Oynadığı dizi çok yüksek Reyting alsa diyeceğim Ki normal. Para ile her hafta TT’mi yaptırıyor kendini?" demesi diziyi izleyenlerden büyük tepki topladı.

İşte Çağlayan'ın o tweet'leri:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Gündeme gelmek için ne yapacağını şaşırmış heralde, sana ne! İsteyen istediğini yapar.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Saçmalamış. Diziyi izlemiyorum ama kendisi çok iyi bir oyuncu ve bugüne kadar da bu tarz magazinel olaylarla gündeme gelmemiş biri. Zaten sosyal medyada dizinin de bayağı izleyip beğeneni var o yüzden bana tuhaf gelmiyor. Böyle oturduğu yerden atıp tutan modası geçmiş insanlara kulak asmamak lazım.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Ara sıra denk geliyorum çok iyi oynuyor rolünü adam. Zaten sektördeki en iyi oyunculardan biri yıllardır İsmail Hacıoğlu. TT olması gayet normal.
Reytingle sosyal medya arasında sağlıklı bir ilişki yok ki. Bunu bilmiyor mu. Çok saçma eleştiri.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İsmail Hacıoğlu ciddi anlamda başarılı ve yetenekli bir isim. Özellikle son 2-3 haftadır senaryodaki sırların açığa çıkması ve sonucundaki duygusal sahnelerin artmasıyla İsmail Hacıoğlu’nun performansı damga vuruyor resmen diziye. Sosyal medyası güçlü bir dizi bu arada TT olması çok normal. Ben bile Twitter’da bir sahnesini görüp YouTube’dan başka birkaç sahne izledim ve harika gerçekten. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
İsmail Hacıoğlu dizide döktürüyor. Dizinin şüphesiz en iyi oyuncusu :bhr: Rolünü hem yaşıyor hem de yaşattırıyor.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
İsmail'in babası, Türkiye U16 Milli Takımın teknik direktörüymüş. Şimdi öğrendim. :D