'Arka Sokaklar'da Şok Ayrılık! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,052
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FU-oEoGWYAImzrO

Kanal D'nin uzun soluklu polisiye dizisi 'Arka Sokaklar' bu hafta sezon finali yapıyor!

Yapımcılığını Erler Film'in, yönetmenliğini Orhan Oğuz'un üstlendiği, başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu'nun paylaştığı diziye, Cemal Şahin karakterine hayat veren Yiğitcan Ergin veda ediyor.

Arka Sokaklar, sezon finali bölümüyle cuma 20.00'de Kanal D'de!

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
onlardan açıklama gelmedi hakanın sevgilisi gidecekmi bilmiyorum onlar yalan olabilir
Hakan ve sevgilisi gidiyor ela yiğit gidiyor anlayacağın üzere pınar da gidiyor yani oni demeyi unuttum geçen bölüm silah sesi duyuldu ama o kısım gösterilmedi büyük ihtimalle diziden çıkacağı için yapıldı böyle bişey

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yeni bi diziye toplasalar iyi olacak gibi artık yani hep aynı konular dönüp duruyor bazı oyuncuları emekli etmenin zamanı gelmişte geçiyor valla 😅
Senarist biraz rtürkten sıkışıyor İrlandada bir konu var
Bir cinayet eski polis ekibi cinayeti örtüyor sebep virüs korona virüsü
------

@seyfullXh @ozmoturk Ab grubunu Yükseltmek için yaptı
Sıkıntı Reklam yeni nesil reklamda cinsellik istiyor özellikle AB grubu

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Reklam filmi yönetmeni dersinde hocam Çikolata aşktır kızları etkilemenin yoludur
Dediki neden öpüşmüyorlar dedi bende sansürü seven birisi değilim o arkadaşımın sevgilisi vardı o da söyledi sevgilisi çok kıskanç diye bende sadece aşık aşık bakışırlar çikolatayı yedikten sonra neden aynı çikolatadan ısırmadı iki çikolata fazla dedi
Başka bir arkadaşım Aynı Redbuldan iki sevgili gibi pipetten içecek hiçbirini çekemedik
Aynısı internet reklamcılığı dersinde oldu herkesi bütünlemeye bıraktı yok ben üç sınavla
Ve 4 proje ile mi uğraşacaktım. @seyfullXh @dosimosi @HeisenBerg @EmreCan @ozmoturk

• Beğendim
Reactions: ömer karataş