Arka Sokaklar, Final Yapıyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,879
Puanı
1,061
thumbnail_1434969448.jpg

Kanal D'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Arka Sokaklar final yapıyor!

Bu cuma günü yayınlanacak bölümüyle sezon finali yapması beklenen Arka Sokaklar final yapma kararı aldı. Yapımcılığını Erler Film'in üstlendiği ve başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan gibi isimlerin yer aldığı dizi cuma günü yayınlanacak bölümüyle final yapacak.

Dizinin final yapacağını geçtiğimiz haftalarda Beyaz Show programında Beyazıt Öztürk açıklamıştı.

Arka Sokaklar, final bölümüyle cuma 20.00'da Kanal D'de!

Son düzenleme:
Allah'ım çok şükür :F Artık görmeye katlanamıyordum ekranda çok iyi oldu, Şevket Çoruh, Zafer Ergin, Özgür Ozan'ı kaliteli işlerde görmek isterim :) İnşallah tekrarlarını da yayınlamayı keserler.

Kanal D'nin yayın akışında final yazıyor. :)

@sürgünüm bu arada Beyazıt doğru demiş, haberin doğru çıktı. :D

O gün çok kızdım, niye dersen?

Sadece Beyaz değil, Cengiz Semercioğlu'da yazmıştı.

Bana yanlış duymuşsun dediler, kulağım sağır değil Allah'a şükürler olsun. Hadi ben yanlış duydum twitter'da TT oldu.

112 bin takipçisi var. Lube Ayar gazeteci:

Ne diyeyim benim konuma yalan diyenler utansın.

Geçen günde senaristlerin diziyi bıraktığının konusunu açmıştım. Gerçekler er geç ortaya çıkıyor.

Hele şükür kurtuluyoruz. Umarım oyuncular da bundan sonra daha kaliteli işlerde yer alırlar. Gerçi yeni bölümleri bitse bile tekrarları bitmez, ki onlardan da yakın zamanda kurtuluruz inşallah. :D

Kıyamet alameti 😱

O değil de pompy'nın hışmına uğrayacaz forumcak, yandık. :(

Arka Sokaklar'ın devamı yakında FF'de. :F
Ondan değil de bir ara Arka Sokaklar final yapacak diye haberler çıkmıştı o da sinirlenip Medcezir ve Karagül izleyenleri şikayet etmişti yönetime rakip dizi diye. Sonra da abarttığı için banlanmıştı inşallah yine aynı şeyler olmaz. :F