Kanal D Arka Sokaklar - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
500 küsür bölüm olsa da dizide bir bölüm heyecan eksik olmuyor, izleyiciye diziyi izlettiren de bu zaten. Başlayınca bırakamıyorsun. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şu Tunç meselesi fazla uzamadı mı? Bu dizide bir hikaye en fazla 2 bilemedin 3 bölüm sonra sıkmaya başlıyor. Umarım düzeltirler artık şu meseleyi.

İlk başta Rıza'nın evini gösterip başka bir sahneye geçtiler, orada "kesin bomba patlayacak" demiştim, ama evi yaktılar. :A Ne olacak merak ettim. :F

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Şu Tunç meselesi fazla uzamadı mı? Bu dizide bir hikaye en fazla 2 bilemedin 3 bölüm sonra sıkmaya başlıyor. Umarım düzeltirler artık şu meseleyi.

İlk başta Rıza'nın evini gösterip başka bir sahneye geçtiler, orada "kesin bomba patlayacak" demiştim, ama evi yaktılar. :A Ne olacak merak ettim. :F
Tunca da senaryo yazmaları lazım ondan dolayı uzuyor.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yıllar önce evlendirip boşandırmasalardı şimdi işlerlerdi o konuyu. :A
Şu Hüsnü'nün konularda sıktı hep aynı cidden senaryo yok tamam bu kadar bölüm illaki tekrara düşecek ancak bu kadar da olmaz bölüm yine de ortaydı geçen bölüm daha iyiydi. Şu Emre Törün da sadece bu kadar mıydı? Çok iyi oyuncuydu. Bölümün ortasına yine biraz bakamadım

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şu Hüsnü'nün konularda sıktı hep aynı cidden senaryo yok tamam bu kadar bölüm illaki tekrara düşecek ancak bu kadar da olmaz bölüm yine de ortaydı geçen bölüm daha iyiydi. Şu Emre Törün da sadece bu kadar mıydı? Çok iyi oyuncuydu. Bölümün ortasına yine biraz bakamadım
Hüsnü olayı beni pek sıkmıyor, ama sürekli eş adayı bulmaları bir süre tekrara düşüyor dediğin gibi. 500 küsür bölüm olunca senarist yeni şeyler üretemiyor galiba. :A

Bölüme bende sonradan, ortasından dahil oldum. Ama ilk başta izlediğim kadarıyla Emre Törün'ün karakteri öldü, kardeşi ile bir sorun olmuştu. Ekip oyun oynadı onlara.

Sanırım Serhat Midyat'ın karakteri ile devam edecekler bir süre.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bence artık dalga geçiyorlar kaç yıl geçti hâlâ yerinde sayıyor bu ilişki hep düğün olacakken bir şey çıkartıyorlar
Mesutun geleneksel hali en azından nikah masasına kadar geldiler mesutun geleneği bu
seyranla tam evlenecekti düşmanı bozdu esma vardı sidar vurdu o gizli görevden korktu mesut istememişti haklıda çıktı @Gerekli24

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Mesutun geleneksel hali en azından nikah masasına kadar geldiler mesutun geleneği bu
seyranla tam evlenecekti düşmanı bozdu esma vardı sidar vurdu o gizli görevden korktu mesut istememişti haklıda çıktı @Gerekli24
Geleneksel hali bu olabilir ama artık çok yerinde sayan bir ilişki