Arjantin - Suudi Arabistan | 2022 FIFA Dünya Kupası - C Grubu 1. Maç

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
@bazinga şu Leşdaşım'ı banla kullandığı avatar yüzünden... Gerçi bu avatar Messi'nin kaybetmesine yaradı, sen de bundan memnun olacağın için işine gelmiştir... Leşdaşımın bu iğrenç totemi karşısında kendisinden iğrendiğimi tekrar tekrar belirtmek istiyorum ve sonraki maça kadar konuşmama hakkımı kullanıp Arjantin hakkında sessizliğe bürünüyorum... Daha da ağzımdan kimse laf alamaz...
Şikayet butonuna basmamı ister msn?...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Attıkları ofsayt gollerinden sonra anladılarki ara pas çalışmayacak devre arası farklı bir kombinasyona geçtiler uzun top ama buda çalışmadı arjantini iyi okuyan suud ekibi mücadeleden istediğini aldı suud 3 puanla turnuvaya veda eder arjdantin ise 6 puanla üst tura çıkar di maria sanki hala qatarda değil gibi messide o kadar konuştu sahada pek yoktu yazık olan kupona oldu kicktrip de 5-0 arj dedik bide :)

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Attıkları ofsayt gollerinden sonra anladılarki ara pas çalışmayacak devre arası farklı bir kombinasyona geçtiler uzun top ama buda çalışmadı arjantini iyi okuyan suud ekibi mücadeleden istediğini aldı suud 3 puanla turnuvaya veda eder arjdantin ise 6 puanla üst tura çıkar di maria sanki hala qatarda değil gibi messide o kadar konuştu sahada pek yoktu yazık olan kupona oldu kicktrip de 5-0 arj dedik bide :)
Ben 7 demiştim. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tarafımız belli. :A

Trump Islam GIF

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Böyle bir fiyasko uzun süredir görmemiştim.. Hiçbirini tanıyamadım. Ne De Paul, ne Di Maria, ne Lautaro... Tüm takım üzerlerindeki Dünya Kupası baskısını inanılmaz hissetmiş. Buna Messi de dahil... Ve o 36 maçlık galibiyet serisinin ağırlığını, Dünya Kupası'nın ağırlığını resmen sırtlarında dünyayı taşırmışçasına hissetmişler. Aşırı gergin, aşırı heyecanlı, aşırı saçmalayan bir görüntüdeydi Arjantin... Bu kadarını hiç mi hiç beklemiyordum...

Sonraki 2 maçta ne olur bilemiyorum ama bu görüntü devam eder mi, takım reaksiyon gösterir mi ikinci maçta bilinmez... Umarım bu takım karakterine uygun şekilde oynar diğer maçları ve bu gruptan çıkar... Umarım Messi biraz daha sorumluluk alır ve takım ona destek olur... Bu tanınamaz haldeki görüntüden bir an önce kurtulmak lazım... Hakkımızda hayırlısı...
Takımın orta sahası yoktu ilk 20dak izliyorsun defans kendi aralarında paslaşıyordu, skor 1-0 ve ne zaman SA gol atacak diye bekliyordum bu kadar kötü hiç beklemiyordum büyük takımlar bunları çiğ çiğ yer umarım toparlanırlar yoksa Messi son DK grupları geçmeden bitirirse üzücü olur.

• Beğendim
Reactions: MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ellerimiz belimizde Pepsi içiyoruz, alır mısın sen de? Herkese yetecek kadar var. :A @MasacRE @Maskeli Fedai @MEnes

images

Sayın GS'li dostum resmen yok etmiş Pepsi ve romantik fanlarını.. Büyük adamsın.. @MEnes @MasacRE @Sherlock

Ekli dosyayı görüntüle 119313
ABİMİN AHI VAR..
Şerlok beyciğimin de attığı şu balonun bir noktada patlayacağını biliyordum ama bu kadar çabuk olacağını hiç tahmin etmemiştim canım yoldaşlarım :A Şerlok beyciğimin muhteşem avatar sinerjisi ve Icardi abimin ahıyla birlikte ilk maçtan yok oldu balonsi ve ekibi :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Şerlok beyciğimin de attığı şu balonun bir noktada patlayacağını biliyordum ama bu kadar çabuk olacağını hiç tahmin etmemiştim canım yoldaşlarım :A Şerlok beyciğimin muhteşem avatar sinerjisi ve Icardi abimin ahıyla birlikte ilk maçtan yok oldu balonsi ve ekibi :A

Avatar sinerjisini lehimize çevirmek mantıklı geldi Utku beyciğim, her zaman olduğu gibi gelişti her şey ve yanıltmadı neyse ki. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam