Ariana Grande - Positions (2020) | Albüm Kapağı ve Şarkı Listesi

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Positions-1603915991-640x640.jpeg

Genç yıldız Ariana Grande’nin merakla beklenen 6. stüdyo albümü Positions çıktı. Albümde bir hafta önce single olarak yayınlanan ve albümle aynı ismi taşıyan positions da dahil olmak üzere 14 şarkı yer alıyor. Ayrıca sanatçının The Weeknd, Doja Cat ve Ty Dolla Sign ile de düetleri de mevcut.

Şarkı Listesi:
1.
shut up
2. 34+35
3. motive (with Doja Cat)
4. just like magic
5. of the table (with The Weeknd)
6. six thirty
7. safety net (with Ty Dolla Sign)
8. my hair
9. nasty
10. west side
11. love language
12. positions
13. obvious
14. pov

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Bunu hiç demek istemezdim ama beklenti altı dediğim positions bile, albümdeki iyi 3-4 şarkıdan biri. Bunda şarkıların birbirine çok benzemesi etken. Bana düşmez ama dediğim gibi Ariana Grande, kullandığı müzik altyapılarında bir an önce değişikliğe gitmeli...

• Beğendim
Reactions: bazinga

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,593
Puanı
1,060
Neyse ki Ariana denen kara barbie balonu patladı. Çok mu göz yapıyorum ne, Rachel duymasın. :A

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Ariana’nın ‘Sweetener’ ile birlikte kariyerinin en kötü albümü, bunu rahatlıkla söyleyebilirim. O albümde en azından ‘no tears left to cry’, ‘God is a woman’ gibi oldukça güçlü şarkılar vardı. Bu albümde o ayarda bir parça da yok.

‘off the table’ tam bir hayal kırıklığı. The Weeknd’i de aşırı severim ama olmamış. En iyi düeti ve bence albümün en iyisi ‘safety net’...

‘love language’... Başında harika başlayan ama sonra bu kadar çuvallayan çok az şarkı görmüştüm. :( Sanırım keman zaafım olduğu için baya yükseldim şarkıya başta. :A

Yine de kız o kadar kötü yoruma rağmen müzik platformlarında vs. streaming olarak baya iyi gidiyor. Halkta kredisi yüksek ve öyle olmalı da zaten :A

@Ahmed büyük ihtimal gömeceksin albümü ama yine de etiketleyeyim. :A