Arda Turan ve Berkay Kavgasının Perde Arkası!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu arada @Billy Kane konunda eksiklik var gibi @Yiğitt lerin kanalı silahlarıyla hastaneyi basıp ateş ettiler demişler :A :A :A
Deniz'e laf yok. :A MS 9. Sezon için güçlü adaylarımdan. :A @Çiğdem-
Seni şurada bir yerlere atmalı :A @Çiğdem- de dahil olur zaten canerde gözü vardı :A onu takip eden @destere olaya girebilir:AEkli dosyayı görüntüle 62291
Arda niyeyse hoşuma gitmeye başladı, böyle yüksek hormonlulara bayılırım :bhr: :A @serhatt

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,081
Puanı
1,061
Arda niyeyse hoşuma gitmeye başladı, böyle yüksek hormonlulara bayılırım :bhr: :A @serhatt
ben yakışıklı dedim üstüme saldırdı çirkefler :A
DpJ7bAfWwAAqimL.jpeg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,081
Puanı
1,061
Kavga büyüdü Arda Turan, Berkay'a yumruk atıp burnunu kırdı. Bu olayın ardından Berkay ve eşi hemen hastaneye giderken Arda Turan ise mekanda kaldı.

Kavga Arda Turan'ın Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' demesi nedeniyle çıktı.

Berkay yaptığı açıklamada “Bütün hukuki yollara başvuracağız. Şu anda evimdeyim, doktorlar kontrole geldi. Ameliyat olup olmayacağım belli değil. Arda'nın benim eşimi tanımaması mümkün değil. Yıllardır süren ve göz önünde olan bir evliliğim var ” dedi.

Hiç sevmiyorum bunu bir ara ülkeden kovmuştuk yine gelmiş :A :A :A

Bir utanmadan doğru ama konu o değil diyo terbiyesiz Arda

Yılın skandalı, yuh diyorum...

afiyet olsun barkota :)

İki boş çar. Önemless bir konu.

Hem suçlu hem güçlü. Böylesine rezil bir insandan beklenilecek hareketler, hiç şaşırmadım.

Deniz'e laf yok. :A MS 9. Sezon için güçlü adaylarımdan. :A @Çiğdem-

O karga sesiyle Zaten tavlayamazdı. :A

TL'nin değer kaybı < Arda Turan'ın çöküşü
gııı bu berkayın eşi de muhteşem yüzyılda oynamış hürrem sultanım bu sahnede astırmış kızı ne ka ileri görüşlü bir kadın demek ki sorunu öncedden gördü :bhr: neyse cesedi bulan kıza ve sonrasında gelen ecünnülere dikkat özellikle @Çiğdem- dikkat etsin :A :A :A @cookies @Aserat @Dosi @Masacre- @MEnes @DarkLegenD @Sherlock @ozgur2113 @Maskeli Fedai @dreamy

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
gııı bu berkayın eşi de muhteşem yüzyılda oynamış hürrem sultanım bu sahnede astırmış kızı ne ka ileri görüşlü bir kadın demek ki sorunu öncedden gördü :bhr: neyse cesedi bulan kıza ve sonrasında gelen ecünnülere dikkat özellikle @Çiğdem- dikkat etsin :A :A :A @cookies @Aserat @Dosi @MasacRE- @MEnes @DarkLegenD @Sherlock @ozgur2113 @Maskeli Fedai @dreamy

:A:AAllah bildiği yapmasın seni emi Berkayın eşi değil Feyza Çıpa o ayol

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,081
Puanı
1,061

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,468
Puanı