2020 Aras Bulut İynemli vs Haluk Bilginer | En Favori Erkek Oyuncu | Büyük Final! (Videoları İzleyin)

Hangisi En Favori Erkek Oyuncu Seçilsin?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EnveR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
Arası da severim ama ikisi arasında seçim yapılırsa tek seçim Haluk Bilginer olur. Arasın Haluk gibi oyuncu olmasına hala çok var.

• Beğendim
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şşşş yapma... Sen sen... Sen... bana... sakın anime deme... Zaten tüylerimi ürpertiyorsun OTAKU kültürüne yaptıklarınla... (2. videodaki müziğin hangi animeyi çağrıştırdığını söylersem aaaah ah...)
Söyle yine de malum havalar soğuyor ve ortam yavaş yavaş hazır hale geliyor... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ama nezaman? :A son dakika deme unutur gidersin artı artık günlük aktif olmanı bekliyorum sen ve @MasacRE 'den (en azından 2 günde bir) malum yeni birşeyler gelecek artık :A
Hallederiz son dakikaya bırakmayız bugün çözülür heralde... :A Ama (artı) olarak istediğin şeye söz veremeyeceğim... Çünkü farkındaysan uğrayacağım demiştim onu bile yapamadım çünkü akşamları bile çok doluyum, hep bir şeyler çıkıyor... Keyfimden veya başka bir şeyden değil yani. Yine de bakalım, yaparız elimizden geleni. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hallederiz son dakikaya bırakmayız bugün çözülür heralde... :A Ama (artı) olarak istediğin şeye söz veremeyeceğim... Çünkü farkındaysan uğrayacağım demiştim onu bile yapamadım çünkü akşamları bile çok doluyum, hep bir şeyler çıkıyor... Keyfimden veya başka bir şeyden değil yani. Yine de bakalım, yaparız elimizden geleni. :A
Çok acil durumlarda haber salarım sana :A Ekim ayında da mı böyle olacaksın? Son kısımlar malum çok çok önemli ve ozaman 3 günde 1 illa uğrarsın herhalde foruma :eek:

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: xdragxx and MEnes
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...