2020 Aras Bulut İynemli vs Haluk Bilginer | En Favori Erkek Oyuncu | Büyük Final! (Videoları İzleyin)

Hangisi En Favori Erkek Oyuncu Seçilsin?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
En Favori Erkek Oyuncu 2020.jpg

Sinema perdesinde ve televizyon ekranlarında izlemiş olduğumuz yetenekli erkek oyuncularından en yeteneklisini seçmeye devam ediyoruz.

@Tolstoyevski ile beraber yürüttüğümüz bu etkinlikte, şimdi sıra BÜYÜK FİNAL'de!

Ayrıca etkinliğin oluşumunda ve kuralların belirlenmesinde desteklerini sunan çok seçkin jürilerimiz @Sherlock @xdragxx ve @MasacRE 'ye teşekkür ediyoruz. Bu etkinlikte onlarında emekleri büyük.

Kurallar:

Final aşamasında, 1 oy hakkınız bulunuyor. Oy değiştirmek yok. Yanlış oylama yaparsanız, bunu anında belirtmeniz gerekir.

Etkinlik başladıktan sonra üye olan üyelerin oyları sayılmayacak. Eşitlik durumunda iki aday birlikte şampiyon olacaktır.

Oy kullanmak için 4 (dört) günlük süreniz mevcut...

İŞTE BÜYÜK FİNAL'DE YARIŞMAYA HAK KAZANAN İKİLİ:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Üşenmeden 2 videou da izledim..Hazırlayan bizdense gerçekten emeklerine sağlık.

Haluk Bilginer çok büyük bir oyuncu; aksi idda edilemez ama artık yerini yeni Haluk Bilginerlere bırakma vakti yaklaşıyor;
Aras inanılmaz yetenekli ve başarılı ve bence geleceğin Haluk Bilginer,Şener Şen,Çetin Tekindor olucaktır.

Ben oyumu bu nedenle artık Çınar olmuş Haluk Bilginer yerine...Kavak misali hızla büyüyen geleceğin Çınar Ağacı

Arasa verdim.

Etkinlikte emeği geçen herkese teşekkürler.Emeklerinize,klavyenize ve düşüncelerinize sağlık.

Bizede düşen bu kadar emeğe 1 dakka ayırıp oyumuzu verip, yorum yapmaktır.

@Tolstoyevski @Dosi @Sherlock @xdragxx @MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Nihayet yolun sonuna gelindi bir kaos dolu etkinliğin daha... Hak eden kazansın diyelim... Emeklerine sağlık @Dosi bir etkinliği daha kazasız belasız aradan çıkardın kısmetse. :Z
Senin de emeklerine sağlık :bhr:
Kura çekimlerinin bir kısmını üstlendin, ilk turlarda konular açtın ve foto artı video içln baya emek harcadın :bhr:
Muhteşem ikili olduk :Z

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Haluk Bilginer çok büyük bir oyuncu; aksi idda edilemez ama artık yerini yeni Haluk Bilginerlere bırakma vakti yaklaşıyor;
Aras inanılmaz yetenekli ve başarılı ve bence geleceğin Haluk Bilginer,Şener Şen,Çetin Tekindor olucaktır.

Ben oyumu bu nedenle artık Çınar olmuş Haluk Bilginer yerine...Kavak misali hızla büyüyen geleceğin Çınar Ağacı

Arasa verdim.

Etkinlikte emeği geçen herkese teşekkürler.Emeklerinize,klavyenize ve düşüncelerinize sağlık.

İkinci videoda Çağatay Ulusoy biraz gereğinden fazla gözükmüş onu sonradan fark ettim ama iş işten geçti. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Arasa verdim.

Teşekkürler. Videoları @Tolstoyevski ayarladı. Yarı finalde de. Kendisi sağolsun o konuda desteğini hiç eksik etmedi. Katkılarından dolayı ben de sana teşekkür ederim :bhr:
Oylama süresi öncesi çok kafa patlattık tüm ekip. Yeri geldi kaos da oldu :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Bu nasıl finaldir nasıl oy vereceğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...