Araf'tan Yeni Proje: 'Kıyıda Köşede Kalmasın'

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1549269052284-notalarin-altindaki-sirke-dikkat-imanimizi-sarkilarla-caliyorlar-h-1549224899-849267.jpg

En sevdiğim şeylerden birisi de yeni bir şarkı ya da yeni bir sanatçı keşfetmek. Kıyıda köşede kalmış olan değerleri söküp çıkarmayı çok seviyorum. Kıyıda köşede kalmış, herkese hitap etmeyen şarkılar, şarkıcılar, benim gözümde kimi zaman daha değerli oluyor. Popüler kültürün ögesi olmuş sanat icrası yapan kişiler, kimi zaman sıradanlaşabiliyor. Bu projemde sizlere "kıyıda köşede kalmasın" dediğim sanatçıları tanıtmaya çalışacağım. Bu sanatçılar kimi zaman Türk Sanat Müziği icrasında bulunan kişiler olacak, kimi zaman popüler kültür içerisinde eserler verip de, ilgi görmeyen kişiler olacak. Kısacası, müziğe dair şeyler olacak.​

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Başarılar dilerim. Pop ve Rap gibi türlere karşı fazla ön yargım var, ancak sözden ziyade müzikale önem veren her türlü parçaya açığım. O yüzden kulak atarım şarkıları paylaştığında vakit buldukça. :A @Araf
"Güçlü ses" ya da "farklı ses" olarak düşündüklerimi paylaşacağım, yoksa "pop" ya da "rap" ayrı bir mevzu. Büyük ihtimalle rap olmaz zaten. :D

Türk Sanat Müziği çıkabilir örnek vermek gerekirse, herkese hitap etmese de, çok sağlam sesler oluyor. :)

Teşekkürler. :)

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski