'Arıza' Dizisi Sosyal Medyada Tepki Çekti! | Show TV

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
İstanbul evet çok güzel 2 yıldır okuyorum ama Van hiç de dağbaşı bir yer değil. Her yaz gittiğim bir yer. Akrabalarım var. Gayet güzel bir yer. :)

İyi o zaman sana o şehirlerde mutluluklar. :) Kutsal bir mesleğin var, amacın hayat kurtarmak. Bunun için şehrin bir önemi yok bence. Her yerde size ihtiyaç oluyor.
Hayır amacım para kazanıp sevebilceğim bi yerde yaşamak.Öyle şehrin önemi yok falan saçma köle değilim ben

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Yeşim Salkım haklı bence.Zorunlu görevden nefret ediyorum.Van dağ başı işte :( İstanbulda kalsam keşke hep

Kuzum istanbuldakiler insan da Vandakiler insan değilmi paşam onlarada yardım etmek gerek dimi bir doktor adayısın sen böyle düşünmen yanlış ablacım

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Hayır amacım para kazanıp sevebilceğim bi yerde yaşamak.Öyle şehrin önemi yok falan saçma köle değilim ben

Sen hasta tedavi edeceksin yeri gelecek insan kurtaracaksın bak virüsten kaç doktor hemşire öldü ne demek kölelik olurmu öyle şey

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ne alaka anlamadım neye çektiler ki diziyi izlemedim ama dağ başı bir yerse normal.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yine klasik duyar saçmalıkları. Dizileri bu kadar önemseyip, dizilerde yer alan karakterlerin söylediklerini gerçek hayata uyarlayıp, bunları gündem eden başka bir millet yoktur heralde... Hem bir yere dağ başı denmesinde ne var, benim köyüm de dağ başı. Ben kendim diyorum dağ başına tatile gidiyorum diye. Dağ başı demek o yere hakaret mi oluyormuş yani. Hem düşününce gerçek hayatta zengiler içerisinde bu cümleyi kuracak binlerce insan vardır, bunun bir dizide gösterilmesinde ne sorun varmış. Bu tepki gösteren insanlar gerçekten komik. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yine klasik duyar saçmalıkları. Dizileri bu kadar önemseyip, dizilerde yer alan karakterlerin söylediklerini gerçek hayata uyarlayıp, bunları gündem eden başka bir millet yoktur heralde... Hem bir yere dağ başı denmesinde ne var, benim köyüm de dağ başı. Ben kendim diyorum dağ başına tatile gidiyorum diye. Dağ başı demek o yere hakaret mi oluyormuş yani. Hem düşününce gerçek hayatta zengiler içerisinde bu cümleyi kuracak binlerce insan vardır, bunun bir dizide gösterilmesinde ne sorun varmış. Bu tepki gösteren insanlar gerçekten komik. :A
Daha sonra aynı kisiler RTÜK'e kızıyor. (Bunu RTÜK'ü savunmak için söylemedim.)

• Beğendim
Reactions: MEnes

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Van ova da benim mi haberim yok duyar kasılcak konu bu mu şimdi :F

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Ne abartmışlar ama. Menajerimi Ara dizisinde de Antalya'yı sanki küçük bir köymüş gibi lanse ediyorlar. Ben Antalya'lıyım ama buna alınacak değilim. Dizi işte. :D O küçümseyenlerin hepsi tatil için Antalya'ya kaçıyor mesela :D

• Beğendim
Reactions: Angelica