Antep'in 17 Maçlık Serisini Onyekuru Bitirdi! | Gaziantep FK 1-2 Galatasaray

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Gaziantep

Oy: 1 20.0%
  • Berabere

Oy: 1 20.0%
  • Galatasaray

Oy: 3 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
resized_23589-d419e525es6p8vtxeampaqr.jpg

Süper Lig 2020-2021 Sezonu 22.Hafta mücadelesinde Galatasaray deplasmanda Gaziantep FK'ye konuk oldu. Ligde zirve yarışında yer alan Galatasaray, Gaziantep FK'yi maçın 45.dakikasında oyuna giren yeni transferi Henry Onyekuru'nun 51 ve 79.attığı gollerle 2-1 yenerek 3 puana ulaştı. Gaziantep FK'nin tek golünü karşılaşmanın 90+7.dakikasında penaltıdan Alexander Maxim attı.

Böylelikle Galatasaray'a 3.kez transfer olan Henry Onyekuru, aylardır maç eksiği olmasına rağmen oyuna girdikten sonra maçın kaderini değiştirerek "III.Henry" dönemine unutulmaz bir başlangıç yapmış oldu.

Bu sezon sahasında hiç mağlubiyeti olmayan tek takım olan ve evinde oynadığı son 17 maçı kaybetmeyen Gaziantep FK'nin böylelikle kendi evinde yenilmezlik serisi son buldu.

23.Hafta mücadelesinde Galatasaray kendi evinde Salı günü Medipol Başakşehir ile karşılaşacakken Gaziantep FK ise Karagümrük deplasmanına gidecek.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski açtığına ve Gazişehir'in serisi olduğunu göre maçta puan kaybı kesinleşti :A

Ben unuttum saati :A benle kapışmak istemişti. Bu maç için riske girdim ben. Bakalım ne olacak :A

GS için gelsin bu:
Ekli dosyayı görüntüle 98447

İşin şakası bir yana konu açma bakımından bir totem olduğunu düşünmüyorum, X açmış Y açmış şu maçı açmış bunu açmamış bunların hiçbir önemi yok. Bugün kazanamazsak sürpriz olmaz zaten bu sezon hiç yenilmemiş kendi evinde ve lig 4.sü adamlar. Kazanırsak da ben açtım diye kazanmış olmayız. Totem sinerjisine inanırım ancak konu açmaya hayır, eğer öyle bir şey olsaydı namağlup şampiyon ederdik uzaktan takımları. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İşin şakası bir yana konu açma bakımından bir totem olduğunu düşünmüyorum, X açmış Y açmış şu maçı açmış bunu açmamış bunların hiçbir önemi yok. Bugün kazanamazsak sürpriz olmaz zaten bu sezon hiç yenilmemiş kendi evinde ve lig 4.sü adamlar. Kazanırsak da ben açtım diye kazanmış olmayız. Totem sinerjisine inanırım ancak konu açmaya hayır, eğer öyle bir şey olsaydı namağlup şampiyon ederdik uzaktan takımları. :A
Beşiktaş için açtığım bütün konularda kazandı bu da mı tesadüf :A

Tabiki bize bağlı değil ama böyle şakaya karışık konuşma iyi oluyor :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Beşiktaş için açtığım bütün konularda kazandı bu da mı tesadüf :A

Tabiki bize bağlı değil ama böyle şakaya karışık konuşma iyi oluyor :A
BJK-GS maçını açmamıştın ama onu da kazandılar, yani adamlar seriye bağlamış durumda o konuda. :A

Öyle tabi, ki ben asla totem yapmam, nedir ne demektir onu bile bilmem... Bazen mübalağa olduğu oluyor ama ötesi değil. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
@Dosi oku da inanma. :A
------

BJK-GS maçını açmamıştın ama onu da kazandılar, yani adamlar seriye bağlamış durumda o konuda. :A

Öyle tabi, ki ben asla totem yapmam, nedir ne demektir onu bile bilmem... Bazen mübalağa olduğu oluyor ama ötesi değil. :A
@Gerekli24 seni kekliyor, gelme bunun oyunlarına adamın neredeyse hayat tarzı olmuş.Totem aşağı, Totem yukarı.. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Benim açınca kazanma serim de devam ediyor sonuçta :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Ev sahibi oldukça tehlikeli geliyor.Bir topu direkten döndü.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Emre Akbaba futbol seni bırakmış artık sen de bırak bence.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Emre Akbaba senden nefret ediyorum. Senden nefret ediyorum.... nefret ediyorum ve bu inan en hafif duygularım şu an güncel olarak...

Bu adam 11’de oynadıkça tarihin en nefret edilen GS oyuncusu olacak bu gidişle. Foruma üye olduğumdan beri bu denli bir nefret duyduğum GS’li futbolcu hatırlamıyorum, senin yüzünden Belhanda bile mübarek bir adam gibi geliyor artık göze.

Ne kadar Terim’ci olduğumu söylemeye gerek yok ama bu Akbaba’yı kadro dışı bırakmadığı sürece ona karşı da giderek öfkem artıyor. Florya’nın kapısından bile geçmeyecek, yedek kulübünde oturması bile haram olan adamı kaç maçtır 11’de izliyoruz hem de en az 70-80 dakika!

Çıldırıyorum Kerem gibi bir saklı hazine orada bekliyor, izlediğimiz adama bak. Hayır çok ciddiyim Akbaba yerine kaleci Okan oynasın orada, şerefsizim daha çok iş yapar...

İnanılmaz sinirliyim şu an ve kaç maçtır aynı sinir Akbaba yüzünden devam ediyor. Ya sabır ya sabır ya sabır ya sabır............

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Şu maça 0-0 demek gelmişti ilk başta. Umarım öyle bitmez yoksa 3 puandan olduğum için üzülürüm ama Gazişehir kazanırsa sevinirim :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and 12.Adam

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sovyetler Birliği Maçı gibi soğuk ve buz gibi geçiyor maç yine buz keseceğiz anlaşılan Fener’i Beşiktaş’i bu sahada rahat yenen ve sahasında hiç yenilmeyen adamlar bize hiç acımaz. Taş gibi de oynuyorlar.

Şu Fener yüzünden seyirci sesi efekti vermiyor adamlar, sadece uğultu geliyor ve bu siniri daha da bozuyor uyku getiriyor.....

Çok gerildik çok dilerim ki ellerim acıması nasip olur. Şimdi gol yiyorduk az kalsın, Muslera da olmasa....

Off offf gitti maç...

😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Emre Akbaba senden nefret ediyorum. Senden nefret ediyorum.... nefret ediyorum ve bu inan en hafif duygularım şu an güncel olarak...

Bu adam 11’de oynadıkça tarihin en nefret edilen GS oyuncusu olacak bu gidişle. Foruma üye olduğumdan beri bu denli bir nefret duyduğum GS’li futbolcu hatırlamıyorum, senin yüzünden Belhanda bile mübarek bir adam gibi geliyor artık göze.

Ne kadar Terim’ci olduğumu söylemeye gerek yok ama bu Akbaba’yı kadro dışı bırakmadığı sürece ona karşı da giderek öfkem artıyor. Florya’nın kapısından bile geçmeyecek, yedek kulübünde oturması bile haram olan adamı kaç maçtır 11’de izliyoruz hem de en az 70-80 dakika!

Çıldırıyorum Kerem gibi bir saklı hazine orada bekliyor, izlediğimiz adama bak. Hayır çok ciddiyim Akbaba yerine kaleci Okan oynasın orada, şerefsizim daha çok iş yapar...

İnanılmaz sinirliyim şu an ve kaç maçtır aynı sinir Akbaba yüzünden devam ediyor. Ya sabır ya sabır ya sabır ya sabır............
Sana şu golle yanıt veriyorum. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sovyetler Birliği Maçı gibi soğuk ve buz gibi geçiyor maç yine buz keseceğiz anlaşılan Fener’i Beşiktaş’i bu sahada rahat yenen ve sahasında hiç yenilmeyen adamlar bize hiç acımaz. Taş gibi de oynuyorlar.

Şu Fener yüzünden seyirci sesi efekti vermiyor adamlar, sadece uğultu geliyor ve bu siniri daha da bozuyor uyku getiriyor.....

Çok gerildik çok dilerim ki ellerim acıması nasip olur. Şimdi gol yiyorduk az kalsın, Muslera da olmasa....

Off offf gitti maç...

😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡
Fener yüzünden mi Fener'e yapılan en basit tabirle ayıp yüzünden mi?
Ayrıca ben geçen hafta izledim ses efekti vardı emin misin tamamen kalktığına?