Antalyaspor - Trabzonspor | Süper Lig 21-22 Sezonu - 16. Hafta Maçı

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Orço yine gaza gelmiş. Vitor'un 12 puanı kapatacağını düşünen bu dünyada her şeyi düşünür. Ha Fatih gider 7-8 maç seri yapar sonra Apo'nun kimyası bozulacak der ok işte o zaman Gs şampiyon olur ama Fener olamaz.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Orço yine gaza gelmiş. Vitor'un 12 puanı kapatacağını düşünen bu dünyada her şeyi düşünür. Ha Fatih gider 7-8 maç seri yapar sonra Apo'nun kimyası bozulacak der ok işte o zaman Gs şampiyon olur ama Fener olamaz.
Başakşehir muhteşem gidiyor Emre neden fenerden atıldı

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Valla son 4 maçtır ligde galibiyet alamayan Pereira değil, Terim. Korktuğun Terim'i 10 kişi deplasmanda yenen adam Pereira.

Üç büyük arasında zirveye oynamada en muhtemel takım biziz.
------

Düşer düşer. Çünkü bizde çoğu maçı şansa bala aldı.
Her hafta aynı şeyi diyorsun o da her hafta sana inat kazanıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Valla son 4 maçtır ligde galibiyet alamayan Pereira değil, Terim. Korktuğun Terim'i 10 kişi deplasmanda yenen adam Pereira.
AVRUPA FATİHİ ülke dışında işi bitirmeye odaklanmıştı, ligde o yüzden bitik durumdaydık. Şimdi yükselişe geçeceğiz. :A

Ulan neredesin tek kaldım. :A @Maskeli Fedai

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Niye hepiniz 1-1 tahmin ettiğiniz. Antalyaspor Messi'yi mi transfer etti? :A
Sonsuza kadar kazanacak değillerdi sonuçta. Ama yine de yenilgi yazmaya elimiz gitmedi :A
AVRUPA FATİHİ ülke dışında işi bitirmeye odaklanmıştı, ligde o yüzden bitik durumdaydık. Şimdi yükselişe geçeceğiz. :A

Ulan neredesin tek kaldım. :A @Maskeli Fedai
Yalnız AVRUPA FATİHİ Avrupa'da yoluna dolu dizgin devam ettiğine göre bize ligde yine hüsran var Şerlok beyciğim :A
------

Bakalım yere düşenleri kim toplayacak? :A
Anca Başakşehir toplar üç büyüklerden cacık olmaz bu sezon :A

• Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Sonsuza kadar kazanacak değillerdi sonuçta. Ama yine de yenilgi yazmaya elimiz gitmedi :A

Yalnız AVRUPA FATİHİ Avrupa'da yoluna dolu dizgin devam ettiğine göre bize ligde yine hüsran var Şerlok beyciğim :A
------

Anca Başakşehir toplar üç büyüklerden cacık olmaz bu sezon :A
Haydari?? Favori mezen hangisi?? @Sherlock gelsene lan koca ağız. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Screenshot_2021-12-12-04-06-13-68_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Fenerbahçe bu hafta kazanırsa hafta ve puan tıpatıp aynı oluyor ilginç bir tesadüf. @xdragxx @HeisenBerg @Araf @12.Adam @pompy

Trabzonspor fark açsa da şampiyon yapmadığım gibi maç kaybedince de düşecek demek saçma er ya da geç kaybedecekti zaten. Trabzonspor şampiyon diyen bazıları şimdi bir mağlubiyete düşecek diye gerçekten ilginç.
------

Bu arada @Tolstoyevski konu açman totemse büyük tutmuş :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ekli dosyayı görüntüle 112689

Fenerbahçe bu hafta kazanırsa hafta ve puan tıpatıp aynı oluyor ilginç bir tesadüf. @xdragxx @HeisenBerg @Araf @12.Adam @pompy

Trabzonspor fark açsa da şampiyon yapmadığım gibi maç kaybedince de düşecek demek saçma er ya da geç kaybedecekti sadece. Trabzonspor şampiyon diyen bazıları şimdi bir mağlubiyete düşecek diye gerçekten ilginç.
------

Bu arada @Tolstoyevski konu açman totemse büyük tutmuş :A
Tarih tekerrürden ibarettir… Rüyamda da TS haftaya da mağlup oluyordu ve FB farkı 6’ya indiriyordu. Ben de Fenerli yakınları tebrik ediyordum 21-22 Sezonu şampiyonluğunuz ve 4. yıldızınız hayırlı olsun şimdiden diye.

Ciddiyim şu an Fenerbahçe eğer yarın kazanırsa psikolojik olarak üstünlüğü ele geçirir. Fener şampiyon olur demiyorum çünkü yarınki maç önemli. Yarın 3 puanı alamazsa şampiyonu bırak ilk 3’e giremez. Ama alırsa, bizi Avrupa’da en azından çeyrek finale çıkmamızı isteyeceklerdir çünkü ülke puanı adına şampiyon olan takımın ŞL’ye direkt gitmesi nedeniyle…

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Tarih tekerrürden ibarettir… Rüyamda da TS haftaya da mağlup oluyordu ve FB farkı 6’ya indiriyordu. Ben de Fenerli yakınları tebrik ediyordum 21-22 Sezonu şampiyonluğunuz ve 4. yıldızınız hayırlı olsun şimdiden diye.

Ciddiyim şu an Fenerbahçe eğer yarın kazanırsa psikolojik olarak üstünlüğü ele geçirir. Fener şampiyon olur demiyorum çünkü yarınki maç önemli. Yarın 3 puanı alamazsa şampiyonu bırak ilk 3’e giremez. Ama alırsa, bizi Avrupa’da en azından çeyrek finale çıkmamızı isteyeceklerdir çünkü ülke puanı adına şampiyon olan takımın ŞL’ye direkt gitmesi nedeniyle…
Galatasaray bardağı al kendine bence @Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Bence Vitor giderse şansı olur yoksa ihtimal vermiyorum. Fener yarın kazanırsa derbi maçına çok fena sarılacaktır. Bizim derbi işi zorlandı bu gidişle.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Galatasaray bardağı al kendine bence @Tolstoyevski
Fenerli fanatiklere soruyorum, Galatasaray’ın bu sezon UEFA Kupasını alması karşılığında Fenerin üst üste 3 sezon ligde şampiyon olması mı yoksa Galatasaray’ın 3 sezon üst üste şampiyon olması ama Avrupa’da iki maçta 10 yiyip elenmesi mi? :A @xdragxx @HeisenBerg

• Güldürdün