Antalyaspor - Fenerbahçe | STSL 19/20 Sezonu - 24. Hafta Maçı

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yerine kim gelse aşağı yukarı aynı olacak bu sezon için maalesef. Hemen alınacak iyi bir alternatif yok. Kenarda bekleyen bir Sergen Yalçın'ımız olsa gönderilirdi ama yok...

Eğer bu maç kaybedilirse Erol Bulut hayrlı olsun diyebiliriz. Fakat Ali Koç vizyon mizyon ayağına Abdullah Avcı ile de anlaşabilir, iyi gülerdim doğrusu. :D

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yerine kim gelse aşağı yukarı aynı olacak bu sezon için maalesef. Hemen alınacak iyi bir alternatif yok. Kenarda bekleyen bir Sergen Yalçın'ımız olsa gönderilirdi ama yok...

Fenerbahçe'nin sorununun teknik direktör olduğunu düşünmüyorum ben, en büyük sorun kadro kalitesi. Bunun sebebi de yönetim oluyor doğal olarak. Kim gelirse gelsin teknik direktörlük koltuğuna, kaliteli transferler yapılmadığı sürece durum şundan çok da farklı olmaz bence.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Eğer bu maç kaybedilirse Erol Bulut hayrlı olsun diyebiliriz. Fakat Ali Koç vizyon mizyon ayağına Abdullah Avcı ile de anlaşabilir, iyi gülerdim doğrusu. :D
Yani Alman bir hocayı tercih ederim ama Erol Bulut da Almanya'da doğmuş, Alman disiplininden az çok nasiplenmiştir diye umuyorum. :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bir de Antalya’dan bir futbolcu kontra atakta karşı karşıya kalıp kaleciyi geçerek yandan topu ağlara göndererek 3-1 yapıyormuş ne gülerim ama Podolski bunu yaparsa ekstra zevkten dört köşe olunur:A

Ama Fener kesin atar kesin çevirir maçı, bu kesin bir şey...

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fenerbahçe'nin sorununun teknik direktör olduğunu düşünmüyorum ben, en büyük sorun kadro kalitesi. Bunun sebebi de yönetim oluyor doğal olarak. Kim gelirse gelsin teknik direktörlük koltuğuna, kaliteli transferler yapılmadığı sürece durum şundan çok da farklı olmaz bence.
Kadro kalitesi en büyük sorun, doğrudur ama teknik direktörün mevcut kadrodan aldığı verim de çok çok zayıf. Tamam belki Galatasaray, Başakşehir ve Trabzon'un kadro kalitesinden çok uzağız ama diğer takımlardan daha geri değiliz. İlk dördü her türlü zorlayan bir konumda olmamız gerekir ve gidişat bunu başarmamızın çok zor olduğu yönünde. Mesela Miha Zajc diye bir adam var kadroda ve sezon boyunca sıfır verim alındı. Mehmet Ekici var sıfır verim alındı. Jailson ve Tolga konusuna girmiyorum bile. Sadece Kruse ve Vedat ikilisini bile sıradan bir Anadolu takımına koy seviye atlatır, üst sıraları zorlar.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Keşke yenilseydik. Ersun Yanal'ın son maçı olurdu en azından.

Elimizde bir Türkiye Kupası şansı kaldı. Onda da rakip zor.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İnna fetahna leke fethan mubina.

Mustafa Cengiz başkanım bu dua ile Kadıköy serisini sona erdirdi. Senin kötü enerjinin de üstesinden rahatlıkla gelecektir, değil mi Şerlok beyciğim :A
içimde gün yüzüne çıkarmayacağım çok pis beddualarım var :A en ufak bir ihtimali gerçekleşse dahi yeterli😎

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
İnna fetahna leke fethan mubina.

Mustafa Cengiz başkanım bu dua ile Kadıköy serisini sona erdirdi. Senin kötü enerjinin de üstesinden rahatlıkla gelecektir, değil mi Şerlok beyciğim :A

Belki yenilmediler ama yine puan kaybı yaşadılar Utku beyciğim, biz kazanırsak kaç oluyor puan farkı ya... :A Ben saymayı bıraktım artık. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Kadro kalitesi en büyük sorun, doğrudur ama teknik direktörün mevcut kadrodan aldığı verim de çok çok zayıf. Tamam belki Galatasaray, Başakşehir ve Trabzon'un kadro kalitesinden çok uzağız ama diğer takımlardan daha geri değiliz. İlk dördü her türlü zorlayan bir konumda olmamız gerekir ve gidişat bunu başarmamızın çok zor olduğu yönünde. Mesela Miha Zajc diye bir adam var kadroda ve sezon boyunca sıfır verim alındı. Mehmet Ekici var sıfır verim alındı. Jailson ve Tolga konusuna girmiyorum bile. Sadece Kruse ve Vedat ikilisini bile sıradan bir Anadolu takımına koy seviye atlatır, üst sıraları zorlar.

Takımın kalitesi konusunda hücum ve orta saha hattı için katılabilirim belki ama defans çok çok kötü. Fenerbahçe kadrosunun en kötü kısmı defansı, en büyük problem ise saçma sapan goller yenilmesi. Ali Koç yönetiminde kaç tane stoper alındı, ben daha başarılı olanını görmedim. Serdar Aziz iyi diyebilirsin, onun da sakatlık problemi var. Hala Hasan Ali'nin alternatifi yok sol bekte. Falette'i oynatmayıp Jailson'u oynatıyordu, bugün Falette oynadı. Pek bir fark yoktu yine. Bu tarz yetersiz bir kadroyla başarılı olabilecek hoca sayısı bence gerçekten çok çok az. Mehmet Ekici o kadar iyi bir futbolcu değil bence, ki büyük bir sakatlık problemi mevcut. Tolga, Jailson ve geriye kalan çoğu mevki. Hepsi yetersiz. Evet; Ersun Yanal alabileceği en üst verimi alamıyor kadrodan, bazı tercihleri de yanlış ama kim gelirse gelsin bu kadroyla çooooook zor.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,385
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Takımın kalitesi konusunda hücum ve orta saha hattı için katılabilirim belki ama defans çok çok kötü. Fenerbahçe kadrosunun en kötü kısmı defansı, en büyük problem ise saçma sapan goller yenilmesi. Ali Koç yönetiminde kaç tane stoper alındı, ben daha başarılı olanını görmedim. Serdar Aziz iyi diyebilirsin, onun da sakatlık problemi var. Hala Hasan Ali'nin alternatifi yok sol bekte. Falette'i oynatmayıp Jailson'u oynatıyordu, bugün Falette oynadı. Pek bir fark yoktu yine. Bu tarz yetersiz bir kadroyla başarılı olabilecek hoca sayısı bence gerçekten çok çok az. Mehmet Ekici o kadar iyi bir futbolcu değil bence, ki büyük bir sakatlık problemi mevcut. Tolga, Jailson ve geriye kalan çoğu mevki. Hepsi yetersiz. Evet; Ersun Yanal alabileceği en üst verimi alamıyor kadrodan, bazı tercihleri de yanlış ama kim gelirse gelsin bu kadroyla çooooook zor.
herkes transfer yaptı yaptırmadı
Sadık sakatlanmasa @Sherlock

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Dakika 89 olmuş, Mevlüt daha yeni giriyor oyuna. Yenik durumdaysan en geç 75'e kadar oyuna alman lazım.

Stoper, sol bek ve kanat eksikliği bariz belli takımda. Keşke Moses (gitmeseydi) ve Rodrigues olaydı.