Antalyaspor - Fenerbahçe | Süper Lig 21-22 Sezonu - 21. Hafta Maçı

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
61e2016466a97c33e5f24fa4.jpg

Süper Lig 21-22 sezonu 21. hafta maçında Fenerbahçe, Akdeniz temsilcisi Antalyaspor'a konuk oluyor.

19.00 itibariyle başlayan maç BEIN SPORTS H1'den canlı olarak yayınlanıyor. Karşılaşmayla ilgili yorumlarınızı bu konu altından yazabilirsiniz.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Geçen sefer gelmemiştim :A
Konuyu açsaydın. Açılmadı mı ve böyle uzun sürünce afetmeyin :A
Yorum konularıyla ilgili önerge vermiştik sonuç olarak ve kabul görmüştü. Bu yüzden açmayı düşünmüyorum, yöneticiler açsın. :A

@Gerekli24 açıyor aslında Beşiktaş yorum konularını ama Beşiktaş yorum konularını gören de pek yok doğrusu, arada kaynıyor gidiyor. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yorum konularıyla ilgili önerge vermiştik sonuç olarak ve kabul görmüştü. Bu yüzden açmayı düşünmüyorum, yöneticiler açsın. :A

@Gerekli24 açıyor aslında Beşiktaş yorum konularını ama Beşiktaş yorum konularını gören de pek yok doğrusu, arada kaynıyor gidiyor. :A
Bjk'yi nedense açmaya hevesli kimse olmuyor ondan :A maç konularına dizi yorum konuları gibi talep çok değil. Survivor'u açamadım mesela. Kural oraya tam uygulanıyor :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bjk'yi nedense açmaya hevesli kimse olmuyor ondan :A maç konularına dizi yorum konuları gibi talep çok değil. Survivor'u açamadım mesela. Kural oraya tam uygulanıyor :A
@Fav10.net açsın bütün yorum konularını işte otomatik. Önceden hazır edin, açılsın. @bazinga otomatik konu açma sistemi getirsin, saati gelince açılsın konu. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Nasıl sıkıcı bir maç
Biran önce ilk yarı bitsinde Survivor geçem, Survivor daha keyif verecektir.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şu kulübü kapatsınlar artık, her yönüyle herkese zarar. Tek kazanan sahadaki ruhsuz topçular topluluğu. En ufak bir eğlence, aksiyon yok maçta... 0-0 biten Lecce - Cagliari maçı ayarında gidiyor. :A

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çok sıkıcı bir maç. Berke, Kim Min-Jae ve Ferdi aktif sadece sahada, bir de Osayi'yi dahil edebiliriz ama gerisi uyuyor gibi bir şey. Mesut'u sahada çok fazla göremedim neredeyse, Sosa top kaybediyor sürekli, Rossi de aynı şekilde sahada kayboluyor. Szalai, Novak ve Valencia olsaydı iyi olurdu maçta. Serdar da aldığı topları öldürüyor. Hani top tutacak adam yok gibi bir şey, bek olarak oynattığımız Osayi mücadele ediyor o konuda genelde. İrfan da yok bu arada sahada.

Bu arada Berisha, Crespo gibi de eksiklerimiz var. Eksiklerimiz yüzünden hiçbir şey yapamıyoruz. Ortada farkını ortaya koyacak oyuncu yok. Tek başına Mesut sahada yok zaten ya da diğerleri. Bu sayede zaten Antalyaspor atak üstüne atak yapabildi ama golü bulamadı. Şutumuz yoktu ilk yarıda. İşimiz bir hayli zor olacak. İsmail Kartal'ın ilk maçı çok zor geçiyor.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kicktipp tahmini tuttu. :Z

Arkaplan olarak açıyorum artık FB maçlarını, işlerimi hallediyorum maç esnasında. Yakında onu da bırakmak mantıklı olacak gibi. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Valla ben o kural çıktığı zaman sormuştum gerekli kişilere açabilirsin dediler ki zaten futbolda sorun çıkmıyor üstelik Beşiktaş hakkında hiç çıkmıyor :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İçim temiz arkadaş. :A kicktipp de 1-1 demiştim. Gerci herkes öyle demiş gibi. :F
Ben İsmail Kartal'a bir de teknik direktör değişikliği yapan takımlar genelde kazanıyor ilkesine güvendim ama Fener yine aynı Fener. 62ye kadar şutu olmamış. Üstelik Mesut Rossi çıkıp daha defansif oyuncular diye bildiğim Sangare Muhammed girmiş. :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İçim temiz arkadaş. :A kicktipp de 1-1 demiştim. Gerci herkes öyle demiş gibi. :F
Bir tek ben yener dedim Fenerbahçe kaleciyi sakatlamak ne tekmeyle
------

Ben İsmail Kartal'a bir de teknik direktör değişikliği yapan takımlar genelde kazanıyor ilkesine güvendim ama Fener yine aynı Fener. 62ye kadar şutu olmamış. Üstelik Mesut Rossi çıkıp daha defansif oyuncular diye bildiğim Sangare Muhammed girmiş. :A
Kaleci tekme yedi golden önce sırtına

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061

Bizim 3 büyükler adam olmaz. Valla bak. :F
------

Bir tek ben yener dedim Fenerbahçe kaleciyi sakatlamak ne tekmeyle
------

Kaleci tekme yedi golden önce sırtına

Evlerine ateş düşsün :D