Antalyaspor 0 - 1 Galatasaray | Süper Lig 20-21 Sezonu - 37.Hafta Maçı

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
5f195d35ae298b9dbe4bd821.jpg

Süper Lig 2020-2021 Sezonu 37.Hafta mücadelesinde Galatasaray, deplasmanda Antalyaspor'a konuk oluyor.

Saat 20.30'da BeIN Sports HD1'de başlayacak olan maçla ilgili yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Antalyaspor'da çok eksik olmasa umudum olup bu videoyla sinerji yapardım. Ama hem Antalya'nın eksikleri ve transfer yapmayan tek takım olarak kadrosunun yetersizliğinin iyice zirve yapmasıyla bu maçtan 1 puan bile mucize.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,190
Puanı
1,060

Antalyaspor'da çok eksik olmasa umudum olup bu videoyla sinerji yapardım. Ama hem Antalya'nın eksikleri ve transfer yapmayan tek takım olarak kadrosunun yetersizliğinin iyice zirve yapmasıyla bu maçtan 1 puan bile mucize.
Yetmez daha çok kötülemek gerek. :A Bir parçacık olan ümidimizide emcükle.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yetmez daha çok kötülemek gerek. :A Bir parçacık olan ümidimizide emcükle.
Acı gerçekler. Son 1 aydır takım eksik ve coronadan çekip duruyor. Gökdeniz oyun için çok önemliydi o da sakatlandı maalesef.
Bu seneki tek hedefleri kupayı kazanmak zaten küme düşme gibi bir durum olmaz.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,190
Puanı
1,060
Acı gerçekler. Son 1 aydır takım eksik ve coronadan çekip duruyor. Gökdeniz oyun için çok önemliydi o da sakatlandı maalesef.
Bu seneki tek hedefleri kupayı kazanmak zaten küme düşme gibi bir durum olmaz.
Bakarsın bir çelme daha takar.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Öncelikle zar zor da olsa şanssızlığı kırıp aylar sonra şu videoyu atabilmiş olalım geleneği yerine getirip...

Maça gelirsek, 2.lik yarışı adına haftayı kurtaran bir galibiyet oldu sadece. Antalya tıpkı ilk maçta olduğu gibi kağıt üstünde 6'lı ama sahada 9-10'lu defans sistemiyle fena kapandı ama eksikliklerinden dolayı bu kez zayıf düştüklerinden ters tepti bu durum, kapanmayı biraz abarttıklarından dolayı da çok pozisyon verdiler ve gol geliyorum diyordu zaten o vakte kadar.

Yine de eski Galatasaray'dan eser olmaması üzücü her şeye rağmen. Bu arada Fenerbahçe'ye şaşırıyorduk ama biz de FB gibi ev sahibi maçları deplasman fobisiyle oynayıp deplasman maçlarını rahat kazanır olduk. Çarşamba günü Patates Arena'da Konya'ya puan kaybedeceğimiz için bu galibiyetin günü kurtarmaktan başka önemi kalmadı.

Şener'i maç boyunca yerden yere vurduk ama maçı kurtaran isimlerden oldu. Mostafa yine ayağının tozuyla kilidi açtı. Böyle bir futbolcunun böyle bir döneme denk gelmesi üzücü aslında. Gomis sonrası Diagne yerine direkt takımda olacaktı o seyirci önünde ah...

• Beğendim
Reactions: ömer karataş