'Annenin Sırrıdır Çocuk'un Yayın Tarihi Belli Oldu! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,955
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
dru3hsy.

TV8'in merakla beklenen yeni dizisi 'Annenin Sırrıdır Çocuk'un yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını NTC Medya'nın, yönetmenliğini Müge Uğurlar'ın üstlendiği, senaryosunu Makbule Kosif'in kaleme aldığı dizinin başrollerini; İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, Selin Yeninci ile Olgun Toker'in paylaştığı dizi çarşamba akşamları ekrana gelecek.

Üstünü örtmeye çalıştıkları geçmişiyle yüzleşen iki anne adayının etkileyici hikayesini konu alan dizinin ilk bölümü ise 6 Nisan Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak.

FOxUzLfXEAM31NV

Annenin Sırrıdır Çocuk, ilk bölümüyle 6 Nisan Çarşamba 20.00'de TV8'de başlıyor!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Survivor dün AB'de 5'e düşünce kesin cuma olur diye düşünmüştüm şaşırttı. Gerçi Kırmızı Oda'dan sonra bu dizinin cuma olduğunu görsem akıl sağlığım bozulabilirdi o açıdan iyi olmuş. :A @Cervantes

Show ve FOX'un değerlendiremediği potansiyele TRT ve TV8'in talip olmasıyla önceden en sıkıcı gün olan çarşambanın hareketlenmesi güzel ama yine de umarım tutmaz dileğimi tekrarlıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,809
Puanı
1,060
Beklenmeyen bir gündü, tutsa bile kendi yağında kavrulur ancak.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,883
Puanı
360
Hiç umudum yok bu diziden. 5 ve üstü alırsa şaşırırım

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizi benim ilgimi çekmedi ama tanıtımları güzel bence, başroller de oldukça iyi. Umarım tutar ve çarşamba akşamı kendine yer edinebilir. Bol şans!