Annemizi Saklarken - Tanıtım Fragmanı | Star TV - Yeni Dizi

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,286
Puanı
860
Son fragmana da bak anlarsın ama Sırma Yanık bu diziyi nasıl yazıyor hala anlayamıyorum, fragmanlar günlük dizi havasında kalitesiz bir dramı andırıyor. :A
Sırma Yanık mı yazıyormuş ben şok :eek: harika diziler yazan kadının yazdığı projeye bak 🤮🤮
Senarist genelde tutan işleri yazmış.Bu dizi de bir sezon gitse yeter :A
4 reyting üstü alsa Star göbek atar :A
Bu dizi o havayı vermiyor ama sıkıntı o. :A Mesela Feriha, Kardeş Çocukları ve denk geldiğim kadarıyla FHVK ve Zalim İstanbul'da olaylar, entrikalar kaliteliydi. Masumiyet yine ucundan kasvetliydi ama kalitesi malum, amma ve lakin buna geldiğimizde entrikaları, olayları ve nice şeyleri çok ucuz duruyor e bir de Hande Doğandemir. :A Yine de Asla Vazgeçmem de çok ucuz duruyordu ama onu da bu yazmış artık bakalım. :A
:love1: :bhr:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Star napıyor böyle? Ajanslardan oyuncu kataloglarini isteyip gözü kapalı mı seçiyor??? Bu ne uyumsuzluktur iki dizidir:T:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Star'da olmasa Hande Doğandemir'in 4. bölümde bitecek dizilerinden biri daha olurdu ama Star sabreder o yüzden biraz daha uzun sürer. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,923
Puanı
610
Özellikle 3 ve 4. Tanıtımları çok güzel olmuş. Farklı bir havası var. Heyecanla bekliyorum. İyi bir iş çıkacaktır.
Dizi takvimime Kaderimin Oyunu ve Annemizi Saklarken de ekleniyor böylece🤩😍
------

@slhttnmtl @Emre Ozansoy @Alos Emgen konağına sonradan katılanlar nedense saçları aynı oluyor.😁
Ferda Kendirci vs Handan Bulut

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Star'ın yeni dizilerinden tutma ihtimali olan tek dizisi Kaderimin Oyunu . Diğer dizilerin tutmayacağı bin kilometreden belli oluyor.