Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
4mxwwm0.jpg

'Annemizi Saklarken' dizisine yeni isimler!

Yönetmen koltuğunda Barış Yöş'ün oturacağı, senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı, başrollerini; Kutsi, Hande Doğandemir, Yeşim Ceren Bozoğlu, Ece Yaşar, Hatice Aslan'ın paylaşacağı dizinin okuma provaları gerçekleştirildi.

Yapımcılığını OJO Pictures'ın üstlendiği dizinin kadrosuna; Erdem Kaynarca (Bora), Derya Pınar Ak (Ela), Ali Emir Doğrul (Can), Elif Kurtaran (Pelin), Merve Sevin (Burcu), Pervin Bağdat (Sevil), Güngör Bayrak ve Özgür Daniel Foster dahil oldu.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Erdem Kaynarca'ya denk geldim dün daha hala Ada Masalı'nda, oha. :A Yok yan kadro iyi değil gibi gözüküyor da Medyapım'ın da pek tanınmadık yan kadrolarla neler yaptığını gayet iyi biliyoruz.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Erdem Kaynarca'ya denk geldim dün daha hala Ada Masalı'nda, oha. :A Yok yan kadro iyi değil gibi gözüküyor da Medyapım'ın da pek tanınmadık yan kadrolarla neler yaptığını gayet iyi biliyoruz.
Final yapacak diziyi bırakıp, tutması garanti sayılan bir diziye gelmiş ne güzel. :bhr: Hande Doğandemir'e rağmen tutacak bu dizi bence.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sırma Yanık, Hülya Avşar'ı bile batırdı güvenme ona. :A Sırma Yanık bence Avşar'la çalışmalı...
Sadakatsiz'in en kuvvetli olduğu dönemde diziyi çarşamba gününe koyarsan Hülya Avşar da batar, Serkay Tütüncü de. :A Bu dizi bir an öne pazartesi gününe gelmeli, Zalim İstanbul etkisi yaratacağını düşünüyorum şimdiden. :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Ohaa Yeşim Ceren + Kutsi + Hatice Aslan'ın olduğu dizi tutar bence ama Yeşim'e mahalle kadını rolu verilmeli çok iyi rol yapar kendisi :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sadakatsiz'in en kuvvetli olduğu dönemde diziyi çarşamba gününe koyarsan Hülya Avşar da batar, Serkay Tütüncü de. :A Bu dizi bir an öne pazartesi gününe gelmeli, Zalim İstanbul etkisi yaratacağını düşünüyorum şimdiden. :A
Serkay Tütüncü ne alaka şimdi, iddialı değildi ki o sadece sen seviyorsun. :A Asıl batan Hülya-Deniz-Mehmet Aslantuğ oldu. :A

Tutmaz bu boşa çaba. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Tutunamayanları mı toplamışlar kadroya :eek:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060
Güngör Bayrak mı? :eek: Yıllar sonra TV'ye dönüyor, harika. :Z

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Güzel kadro oldu gerçekten bakalım nasıl dizi olacak

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Erdem Kaynarca mı. :A Ada Masalı'ndan ayrılacak mı yoksa final mi olacak acaba. :A Kadrosu fena olmadı, kanalı Star olur gibi düşünüyorum malum arka arkaya çok iş aldı şu sıralar. Bunu da kaçırmak istemez.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Diğer isimleri tanımıyorum pek ama Erdem Kaynarca, Güngör Bayrak ve Özgür Foster iyi isimler. Çekimleri başlasa bir an önce, merak ediyorum bu diziyi. :Z