2016 Annemin Yarası - Film Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
2012801-53823710.jpg

Annemin Yarası (2016)

Türü: Dram
Yönetmen: Ozan Açıktan
Senaryo: Ozan Açıktan, Uygar Şirin, Funda Çetin, Ozan Güven, Mehmet Turgut & Fethi Kantarcı

Oyuncular:
Ozan Güven
Meryem Uzerli
Belçim Bilgin
Okan Yalabık
Bora Akkaş

IMDb Sayfası

Filmin Konusu:
Salih on sekiz yaşına geldiğinde kayıp ailesini bulmak üzere kaldığı yetimhaneyi terk eder ve babasını ararken bir çiftlikte işe başlar. Hiç beklemediği bir anda hayalindeki yuvayı bulmuştur. Heyecan ve tansiyon yükseldikçe yeni sırlar da su üstüne çıkar. Salih geçmişinden kurtulup bu yuvada mutlu olabilecek midir? Soluk soluğa izlenecek Annemin Yarası, Salih’in peşinde umudun izini sürüyor.Çekimleri, Sırbistan, Bosna Hersek, Hırvatistan ve Türkiye'de yapılan ' Annemin Yarası' başrollerini Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin, Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın paylaştığı Bosnalı Salih’in anne ve babasını arayış hikayesini anlatıyor. Filmin yönetmen koltuğımda Ozan Açıktan oturuyor, yapımcılığını ise BKM üstleniyor.

Fragman:

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Film ilgili önemli sayılabilecek bir spoiler öğrendim, ama tabii ki de gitmeme engel olmayacak. Kısmet olursa yarın izleyeceğim, her yerinden kalite fışkırıyor. :X

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
olmaz olmaz:F

adamın kafasına silah dayayıp imzalatmışlar.ss
Ben de bir eleştiride gördüm, kaldı ki yazarların film içeriğiyle ilgili bilgi vermesini yanlış buluyorum; ama bu tür konular benim için hiçbir zaman sorun olmadı.

Neyse, Salih'in (Bora Akkaş) annesi, yani filme adını veren karakter Nerma'ymış (Belçim Bilgin) ve gençliğinde Bosnalı bir asker tarafından te****z edilmiş, Salih de onun sonucunda doğmuş.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
Ben de bir eleştiride gördüm, kaldı ki yazarların film içeriğiyle ilgili bilgi vermesini yanlış buluyorum; ama bu tür konular benim için hiçbir zaman sorun olmadı.

Neyse, Salih'in (Bora Akkaş) annesi, yani filme adını veren karakter Nerma'ymış (Belçim Bilgin) ve gençliğinde Bosnalı bir asker tarafından te****z edilmiş, Salih de onun sonucunda doğmuş.
o kadarını fragmandan anladık :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
o kadarını fragmandan anladık :F
Aslında onu ben de az buçuk anladım, ama fragmanda biraz üstü kapalı verildiği için spoiler değeri taşıdığını düşündüm. :X

Bu arada herkes Meryem'i çok beğenmiş, en azından olmamış dizisinden sonra BKM ile çalışıp kendini temize çıkaracak; senden mutlusu yoktur herhalde. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
Aslında onu ben de az buçuk anladım, ama fragmanda biraz üstü kapalı verildiği için spoiler değeri taşıdığını düşündüm. :X

Bu arada herkes Meryem'i çok beğenmiş, en azından olmamış dizisinden sonra BKM ile çalışıp kendini temize çıkaracak; senden mutlusu yoktur herhalde. :A
ne alakası var meryoşum zaten anlaşmıştı diziden önce de :F

ahhh benle uğraşırsan böyle allah cezasını verir işte kenanla aynı projede olduğunu düşünüyorumda ölmekten beter olurdum vlla allah verdi cezanı:F:F:F
kenan da tuba da ay yapımda:A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
ne alakası var meryoşum zaten anlaşmıştı diziden önce de :F

kenan da tuba da ay yapımda:A
Ama film diziden sonra gösterime girdi canım, o yüzden öyle dedim. Ayrıca Meryoş'un söylediği şarkı da çok güzel, keşke uzun versiyonu paylaşılsa. :X