Ankaragücü - Fenerbahçe Maçı Yorumları ~ 07.04.19

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Harun ile Mehmet Ekici yok bizim maçta :A Ama Volkan ayısı da coşuyor bize karşı o yüzden pek bir şey fark etmez.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tam sitesini bulmuşsun vallahi. Oldstreaming muazzam bir yayın şeysi(??? :A).

YÖNTEM AKIT! :bhr:
İkinci yarı açtım, son dakikalara kadar iyi gitti ama sonlarda saçmaladı :A Ama haklısın ben de beğenmiyorum da daha iyisini bulamadım Tr maçları için @Sherlock un yöntem bende pek etkili olmadı ama sana da atsın bir de sen bak belki benim nettedir sorun :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Mehmet Ekici’nin frikiklerinden ve ani klas vuruşlarından korkuyordum açıkcası, kırmızı görmesi iyi oldu. Harun yerine Ayı olacak kalede, o da olumlu ama hem Ayı hem de Soldado sahada olacağı için çirkeflik yapma ihtimalleri oldukça fazla. Özellikle Soldado tam bir çirkef, yine provakasyon yapacaktır gelecek hafta.

Haftaya olur de biz yenersek şampiyonluğa, Fener de küme düşmeye oynar ve bu işin şakası olmaz bu saatten sonra. Ama ben yine en kötü beraberlik bekliyorum, yeter ki ilk golü biz atmayalım. İlk golü atan takımlar derbilerde kazanamıyor, birkaç sene önce Kadıköy’de 2-0 geriye düşmüşken neredeyse 3-2 alacaktık Baroş kaçırmasa.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Mehmet Ekici’nin frikiklerinden ve ani klas vuruşlarından korkuyordum açıkcası, kırmızı görmesi iyi oldu. Harun yerine Ayı olacak kalede, o da olumlu ama hem Ayı hem de Soldado sahada olacağı için çirkeflik yapma ihtimalleri oldukça fazla. Özellikle Soldado tam bir çirkef, yine provakasyon yapacaktır gelecek hafta.

Haftaya olur de biz yenersek şampiyonluğa, Fener de küme düşmeye oynar ve bu işin şakası olmaz bu saatten sonra. Ama ben yine en kötü beraberlik bekliyorum, yeter ki ilk golü biz atmayalım. İlk golü atan takımlar derbilerde kazanamıyor, birkaç sene önce Kadıköy’de 2-0 geriye düşmüşken neredeyse 3-2 alacaktık Baroş kaçırmasa.
VLC var mı bilgisayarında? :A
Her türlü hiçbir şey anlamayacağım ama insan bi' açılımını yazar. :mad: Yok. :Aİndirilebilecek bir şey mi?
Başakşehir maçının da konusunu açın biriniz, sinerji yaratıp Konya'ya aldırmamız lazım maçı :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu sezon hiç 4’te 4 yapamamışız, üç galibiyette bir beraberlik olmuş ama bence takıma kötü oynuyor, sistem oturmadı filan diye eleştirmemize rağmen şu tablo pek öyle demiyor. Kötü oyuna rağmen bu tabloyu ortaya koymak büyük başarı ve bunun en büyük mimarı da Fatih Terim’dir. Haftaya alınacak 3 puan şampiyonluk 3 puanıdır, geri dönüşü olmaz. Kaybedersek de Başakşehir deplasmanda Beşiktaş’ı yenemediği sürece hiçbir şey bitmez gelecek hafta. Ama kazanacağız, tıpkı bizim mahalledeki İmam’ın Oğlu gibi kazanacağız...

f623e5ff8852.jpeg

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bu sezon hiç 4’te 4 yapamamışız, üç galibiyette bir beraberlik olmuş ama bence takıma kötü oynuyor, sistem oturmadı filan diye eleştirmemize rağmen şu tablo pek öyle demiyor. Kötü oyuna rağmen bu tabloyu ortaya koymak büyük başarı ve bunun en büyük mimarı da Fatih Terim’dir. Haftaya alınacak 3 puan şampiyonluk 3 puanıdır, geri dönüşü olmaz. Kaybedersek de Başakşehir deplasmanda Beşiktaş’ı yenemediği sürece hiçbir şey bitmez gelecek hafta. Ama kazanacağız, tıpkı bizim mahalledeki İmam’ın Oğlu gibi kazanacağız...

f623e5ff8852.jpeg

Fenerbahçe’ye saplarız, başka sözüm yok. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Başakşehir maçları moralimi bozuyor adamlar direkt öne geçtiği için, ki bu yüzden ilk yarıyı izlemeyeceğim ama ilk yarıyı önde bitirmezlerse gergin bir bekleyişle it gibi izlemek zorunda kalırız. :A

Başakşehir de kaybedecek, bunu da dün iddia etmiştim. İddiamın arkasındayım. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Sezon ortasından beri lig bitince ilk 12 de olacaz diyordum. Tüh berabere kalmasaymışız öyle olacakmış :A Neyse en azından Ankara'nında bir üst sırasındayız. Biz en kötü 12, en iyi ilk 10da olacaz. İnanıyorum :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Başakşehir maçları moralimi bozuyor adamlar direkt öne geçtiği için, ki bu yüzden ilk yarıyı izlemeyeceğim ama ilk yarıyı önde bitirmezlerse gergin bir bekleyişle it gibi izlemek zorunda kalırız. :A
Aykut reise güveniyorum ben, ne yapar ne eder 0-0'a kitler maçı :A (5-0 kaybetti)

@Sherlock bey o zaman bu görev size düştü, bekliyoruz muhteşem konunuzu :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
İlk 12 diye hedef mi olur ya? :A Zaten ligde 18 takım var. :A
Kümede olacak diyenlere onu demiştim. Risk çizgisinin yanında bile olmayacak. O manada yani :A
o değilde Başakşehir kaybederse fark 3 puan olacak GS ile :eek: ne ara bu hale gelindi. En son 8 puandı sanki :F

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Kümede olacak diyenlere onu demiştim. Risk çizgisinin yanında bile olmayacak. O manada yani :A
o değilde Başakşehir kaybederse fark 3 puan olacak GS ile :eek: ne ara bu hale gelindi. En son 8 puandı sanki :F

GALATASARAY bu GALATASARAY, şampiyonluk modunu açtığı zaman önünde kimse duramaz. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi