Ankaragücü 2-1 Galatasaray | Süper Lig 20-21 Sezonu - 28.Hafta Maçı

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Ankaragücü Kazanır

Oy: 0 0.0%
  • Berabere Biter

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Bu video her yenilginin ardından Karbonat Erol konusunu uplatan @Sherlock'a da gelsin. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Üçlü orta saha ile Ankaragücü'ne oyun olarak üstünlük kuramamışken orta saha eksiltip Falcao alıyorsun, ikili merkezden biri hiç hazır olmayan Gedson. Baştan aşağı çok kötü bir Terim performansı. GS zaten iyi oynamıyordu takılacağı belliydi ama lig sonuncusuna böyle kaybetmek bir mağlubiyetten fazlası.

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
Sivas maçında:

Yedlin
Luyindama
Marcao
Linnes

Kerem
Taylan
Belhanda
Feghouli
Onyekuru
Falcao

Dizilişine benzer bir dizilişle çıkmak şart. Gedson da halen takıma giremedi. Etebo da Kılınç da Arda da kesilmeli artık.
Luyindama yerine donkla oynamalı bence ve kerem sivas maçında pasif kalabilir sanki.Sivas sert takım.Onun dışında sana katılıyorum bu kadroyla devam edilmemeli ama inşallah eder.Bizim açımızdan hiçbir sıkıntı yok 🤣

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Pazar gecesi Bakasetas'a vurulan dirseğe penaltı vermeyen Cüneyt ve Halil ikilisi bugün Mostafa'nın pozisyonuna direkt kırmızı vermişler. Kaldı ki pozisyon bence sarı kartlık. İki adam dört günde ligin üst tarafını bir anda değiştirdi. Cidden çok iğrenç bir lig olmaya başladık.

Yarın biz kazanınca liderle yine 6 puan kalıyor. Tekrar bu işkence başlıyor. Allah kimini açlıkla, kimini susuzlukla, bizi de Trabzonspor'la sınıyor.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Kerem'in gol vuruşu çok klastı Onyekuru'dan daha iyi bir bitirici. Galatasaray topa sahipken de üretebilen bir oyuncu bence Kerem-Feghouli olmalı GS'nin kanatları ama Ardasını ve Onyekurusunu kesemez kolay kolay Terim. :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Pazar gecesi Bakasetas'a vurulan dirseğe penaltı vermeyen Cüneyt ve Halil ikilisi bugün Mostafa'nın pozisyonuna direkt kırmızı vermişler. Kaldı ki pozisyon bence sarı kartlık. İki adam dört günde ligin üst tarafını bir anda değiştirdi. Cidden çok iğrenç bir lig olmaya başladık.

Yarın biz kazanınca liderle yine 6 puan kalıyor. Tekrar bu işkence başlıyor. Allah kimini açlıkla, kimini susuzlukla, bizi de Trabzonspor'la sınıyor.
Sarı kartlıyken Pelkas ve Gökhan'ı biçip ikinci sarıyı görmeyen Ekuban'ı konuşayım ben de. :D

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

6 puan kalmıyor Beşiktaş'ın maçı eksik sizlik bir olay yok artık geçti o iş pazar günü :A

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
6 puan kalmıyor Beşiktaş'ın maçı eksik sizlik bir olay yok artık geçti o iş pazar günü :A
AA yine bir şekilde potaya sokar Ts'yi, sen Erol Bulut vs Ersun Yanal kapışmasında hangi tarafı tutacağını düşün. 😡🤭

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Sarı kartlıyken Pelkas ve Gökhan'ı biçip ikinci sarıyı görmeyen Ekuban'ı konuşayım ben de. :D
Konuşabilirsin. Bak ben hiç Serdar'ın kendini güzelce yere attığı pozisyonu diyor muyum? Dört gün önce verdiği pozisyonu bu maçta neden verdi diye soruyorum. :D
Şu anda lider kim kardeşim? :D Kazanırsam 6 puan kalıyor mu kalıyor. :D

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu kırmızı kartla ilgili dava açılmalı FIFA ise FIFA, CAS ise CAS. Böylesine bir haksızlık bu kadar basit geçiştirilmemeli. Caner Erkin’in GS maçındaki dirseği bu maçtaki olaydan çok daha net ve sert. Ama ona kırmızı yok, buna var. VAR ise sadece Galatasaray aleyhine var...

Eski Galatasaray lobisi olsa ne yapar eder PFDK’den bu kırmızı kartı iptal ettirir, Sivas maçında Mostafa oynar derdim. Ama bu yönetimle bırak iptali, 3-5 maç ceza verip aklımızla sinirimizle daha da dalga geçer bunlar.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Konuşabilirsin. Bak ben hiç Serdar'ın kendini güzelce yere attığı pozisyonu diyor muyum? Dört gün önce verdiği pozisyonu bu maçta neden verdi diye soruyorum. :D

Şu anda lider kim kardeşim? :D Kazanırsam 6 puan kalıyor mu kalıyor. :D
Beşiktaş'ın en az 3 maçta puan kaybetmesini bekleyeceksiniz ama siz bilirsiniz bekleyin :A
Sadece Beşiktaş olsa neyse Fener'in 2 maç puan kaybını bekleyeceksiniz üstüne Galatasaray falan zor iş yani :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso and 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Ayağına basıyor Serdar'ın. :D Fenerbahçe hakemden şikayet edince denilen laf dönün önce bir futbolunuza bakın ama rakipler puan kaybedince varsa yoksa hakem.

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: mesmeso and 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Beşiktaş'ın en az 3 maçta puan kaybetmesini bekleyeceksiniz ama siz bilirsiniz bekleyin :A
Sadece Beşiktaş olsa neyse Fener'in 2 maç puan kaybını bekleyeceksiniz üstüne Galatasaray falan zor iş yani :A
Ya şampiyonluk işin şakası da 3. olup hem daha fazla para kazanmak hem de Konferans Ligi yerine Avrupa Ligi'nde oynamak daha iyi. :D
Ayağına basıyor Serdar'ın. :D Fenerbahçe hakemden şikayet edince denilen laf dönün önce bir futbolunuza bakın ama rakipler puan kaybedince varsa yoksa hakem.
Kardeşim kötü oynadım diye bana verilmeyen penaltıları konuşmayayım mı? :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Ya şampiyonluk işin şakası da 3. olup hem daha fazla para kazanmak hem de Konferans Ligi yerine Avrupa Ligi'nde oynamak daha iyi. :D

Kardeşim kötü oynadım diye bana verilmeyen penaltıları konuşmayayım mı? :D
Konuş tabii konuşma diyen yok da bir taraf konuşunca haklı diğer taraf konuşunca dönün oynadığınız futbola bakın oluyor. :D Bu arada Bakasetas pozisyonu dışında bir pozisyon yok neden çoğul eki ekledin anlamadım. :D

• Güldürdün