Anıl Tetik de 'Savaşçı' Dizisinde! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,169
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Anıl Tetik de 'Savaşçı' dizisi kadrosunda!

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, Osman Taşçı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu, hikayesi Süleyman Çobanoğluna ait olan ve başrollerini Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Tamer Karadağlı, Erkan Meriç ve Ediz Hun' un paylaştığı dizinin kadrosuna Anıl Tetik dahil oldu.

Son olarak 'Sol Yanım' dizisine konuk olan Tetik, dizide Astsubay Savaş karakterine hayat verecek.

'Savaşçı' yeni bölümleriyle yakında FOX'ta!

Reactions: Angelica
Yeni karakterler yeni heyecanlar 😊🙏

Dizi iyi hazırlanıyor yeni sezona.

Yapım şirketi neden bu kadar geç açıkladı acaba merak ediyorum.
10 gün önce ben haber yapacaktım, ama yasak demişlerdi.

Bu arada dikkatimi çekti. Hem Anıl Tetik'in menajeri, yem Yusuf Çim'in menajeri iyi çalışıyor. İkisinin de menajeri aynı zaten

Yeni dizi öncesi ikisi de yayında olan dizilere konuk oldu.

Koca askeri diziyi yaz dizisi kadrosuna çevirdiler resmen.
Ediz Hun ve Tamer Karadağlı dışında öyle aman aman bir isim yok.

Reactions: NES
Koca askeri diziyi yaz dizisi kadrosuna çevirdiler resmen.
Ediz Hun ve Tamer Karadağlı dışında öyle aman aman bir isim yok.
Valla doğru diyorsun yaz dizisi yaptılar bi kaç tane de kadın oyuncu alsınlar iyice aşk dizisine dönsün 😂😂😂

Normalde izlemeyecektim bu sezon, ama bu transferlerin ardından izlememek olmaz. Önce Tamer Karadağlı, Erkan Meriç, Ekin Mert Daymaz şimdi de Anıl Tetik. Dizi yeni sezona çok iyi hazırlanıyor, umarım karşılıklarını alırlar.
https://twitter.com/x/status/1342865192229732356 Kanal ile ilgili de açıklama hafta içi yapılacakmış diye duydum, günü çok önemli... Hafta sonu olursa günün en çok izlenen dizisi olmaya devam eder.