FX American Crime Story 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
50,164
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
FX'in uzun zamandır merakla bekenen antoloji dizisi American Crime Story geçtiğimiz akşam yayın hayatına merhaba dedi.

Her sezonunda Amerikan tarihine damga vurmuş önemli farklı olayları anlatacak dizinin ilk sezonunun adı "The People v O.J. Simpson" ve bu sezonda 90'lı yıllara damgasını vuran O.J. Simpson cinayeti işlenecek.

Dizinin zengin ilk sezon kadrosunda Cuda Gooding Jr., Sarah Paulson, John Travolta, David Schwimmer, Nathan Lane gibi isimler yer alıyor.

10 bölümden oluşacak American Crime Story ilk sezonuyla ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

american-crime-story-the-people-v-oj-simpson.jpg

1x1

Dizinin konusu ilgi çekici. Daha önce O.J. Simpson kimdir bilmiyordum bile ama o yıllarda çok büyük olay olmuş, her gün millet bu olayı konuşmuş aylarca. :)

Dizi fena değil ama yer yer çok sıkılmadım dersem yalan söylerim. İlk bölüm diye süresi de 1 saatti. 3. bölüm sonuna kadar izleyeceğim, sonrası duruma göre. :)

David Schwimmer'ı ekranda görmek güzel. Friends'ten bu yana, Band of Brothers'tan bu yana pek değişmemiş. :) John Travolta'yı da beğendim.

Kaliteli, izlenebilir bir dizi gibi duruyor ama daha iyi olmasını bekliyorum diğer bölümlerin. :)

6/10

1x1

Dizinin konusu ilgi çekici. Daha önce O.J. Simpson kimdir bilmiyordum bile ama o yıllarda çok büyük olay olmuş, her gün millet bu olayı konuşmuş aylarca. :)

Dizi fena değil ama yer yer çok sıkılmadım dersem yalan söylerim. İlk bölüm diye süresi de 1 saatti. 3. bölüm sonuna kadar izleyeceğim, sonrası duruma göre. :)

David Schwimmer'ı ekranda görmek güzel. Friends'ten bu yana, Band of Brothers'tan bu yana pek değişmemiş. :) John Travolta'yı da beğendim.

Kaliteli, izlenebilir bir dizi gibi duruyor ama daha iyi olmasını bekliyorum diğer bölümlerin. :)

6/10
Öff hemen şevk kır:T: bakıcaklArım arasında

Bu zenci meselesi acayip canımı sıktı. Adamlar ırkı sayesinde davayı kazandılar. Marcia'ya ise hasta oldum. Acayip güçlü bir kadın. Cochran denen kişi hiç saygımı kazanamadı. Sadece kaçak dövüştüler. Keşke azıcık Marcia gibi delikanlı savaşsalardı. Sonda Simpson'un geçte olsa bir şekilde hapise girdiğini görünce az da olsa rahatladım.

Bu zenci meselesi acayip canımı sıktı. Adamlar ırkı sayesinde davayı kazandılar. Marcia'ya ise hasta oldum. Acayip güçlü bir kadın. Cochran denen kişi hiç saygımı kazanamadı. Sadece kaçak dövüştüler. Keşke azıcık Marcia gibi delikanlı savaşsalardı. Sonda Simpson'un geçte olsa bir şekilde hapise girdiğini görünce az da olsa rahatladım.
İlk sezonu beğendin mi nasıl buldun. Spoilersiz bi yorum yap bakalım. :X :A