eTV Amaçsızlar Dizi Tanıtımı

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
@xdragxx agri kesicinin etkisi belli olmaya basladiginda okuyacagim, emegine saglik simdiden bekliyorum merakla. :D

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yazalım diziyi beğenilirse belki kanallara mail atarız :A Onlar da hemen havada kapar zaten :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Kendi dediğine kendinin de inanmadığın şeyleri söyleme başkalarına. :)
Yalnız senin sürekli trip atman da sıktı biraz. Daha önce başkalarına da foruma karşı eski hevesimin kalmadığını, konu ve yorum yapasımın gelmediğini defalarca söylemiştim hatta en son @mrt-06'ya da söyledim. O konunun içeriği ilgi alanım olmadığı için beğeni atmamıştım ve o mesajdaki tavrını da pek tasvip etmemiştim evet. Ama bu konuda beni yalan söylemekle itham edemezsin. Şahsen iki konu yüzünden atamızın bozulmasını istemiyorum ama bu tavrın aramızda sağlıklı bir iletişim kurulmasını zorlaştırıyor. :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,830
Puanı
1,060
Yalnız senin sürekli trip atman da sıktı biraz. Daha önce başkalarına da foruma karşı eski hevesimin kalmadığını, konu ve yorum yapasımın gelmediğini defalarca söylemiştim hatta en son @mrt-06'ya da söyledim. O konunun içeriği ilgi alanım olmadığı için beğeni atmamıştım ve o mesajdaki tavrını da pek tasvip etmemiştim evet. Ama bu konuda beni yalan söylemekle itham edemezsin. Şahsen iki konu yüzünden atamızın bozulmasını istemiyorum ama bu tavrın aramızda sağlıklı bir iletişim kurulmasını zorlaştırıyor. :)
O konudaki tavrım da tasvip edilmeyecek bir şey yok buluttan nem kapmayalım. İstemeyenlere toplu etiketlerimde yer vermeyeceğimi belirttim.

Sürekli trip atmak diye bir şey de yok. Niye sana durduk yere trip atayım. Sen hak ettiğin karşılığı alıyorsun benden hepsi bu.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
O konudaki tavrım da tasvip edilmeyecek bir şey yok buluttan nem kapmayalım. İstemeyenlere toplu etiketlerimde yer vermeyeceğimi belirttim.

Sürekli trip atmak diye bir şey de yok. Niye sana durduk yere trip atayım. Sen hak ettiğin karşılığı alıyorsun benden hepsi bu.
Hak ettiğim karşılık yalan söylediğimi iddia etmen mi. Bildirimlerine tam dönemediğim bir sürü üye var hiçbiri böyle bir şey yapmadı. Mesela son konuna da beni etiketlememişsin oysa böyle bir şeyden dolayı beni etiketten çıkarman hoş değil. Ben o an beğeni atmak istemedim diye niye sonraki konulara da etiketlenmek istemeyeyim.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,830
Puanı
1,060
Hak ettiğim karşılık yalan söylediğimi iddia etmen mi. Bildirimlerine tam dönemediğim bir sürü üye var hiçbiri böyle bir şey yapmadı. Mesela son konuna da beni etiketlememişsin oysa böyle bir şeyden dolayı beni etiketten çıkarman hoş değil. Ben o an beğeni atmak istemedim diye niye sonraki konulara da etiketlenmek istemeyeyim.
Ben kesin bir dil kullandım. Üzerinden kaç gün geçti, o an istemedin madem neden sonrasında atmadın.

Zaten bir beğeni için bunca tantana yersiz isteyen istediğini yapmaktan özgür. Sadece böyle konularda herkes rengini belli ediyor. Dostta düşman da ortaya çıkıyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ben kesin bir dil kullandım. Üzerinden kaç gün geçti, o an istemedin madem neden sonrasında atmadın.

Zaten bir beğeni için bunca tantana yersiz isteyen istediğini yapmaktan özgür. Sadece böyle konularda herkes rengini belli ediyor. Dostta düşman da ortaya çıkıyor.
Ben o an istemedim diye senin düşmanın mı oldum yani. O an atmadım ve sonra da aklımdan çıktı çünkü bir yandan başka işlerle uğraşıyorum. Evet benim de hatam var ve bundan sonra gereken özeni göstereceğim ama bu karşılıklı etiketlememe olaylarına gerek yok çünkü bu sana veya konularına düşmanlık beslediğim anlamına gelmiyor. Tekrar özür dilerim yine de.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için tanıtım tekrardan yayında :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Dizimizde 4 tane amaçsız var Bülent, Yaşar, Hikmet ve Metin. 4 amaçsız da 20'lerin ortasına gelmiş bu zamana kadar hayatta elle tutulur bir başarıları olmayan amaçsız insanlar. Dizimizin esas kızı da Serap. Serap mahalleye geleli sadece 3 ay olmuş ama bizim amaçsız Bülent Serap'ı görür görmez aşık olmuş.
Bu sıralarda Bülent'in dedesi ölüyor ve ölürken Bülent'e bir miras bırakıyor. Miras da miras yani bir define haritası. Fakat bizim amaçsız Bülent o kadar aşık ki Serap'ı bırakıp defineye gidecek gücü kendinde bulamıyor. Bu define konusu geçince Yaşar, Hikmet ve Metin kuduruyor. Oğlum cebinde 5 kuruş para yok Serap seni ne yapsın gidelim çıkaralım şu defineyi sonra ne yapacaksan yap deseler de Bülent oralı olmuyor. Arkadaşlarına eğer Serap ile aralarını yapmalarına yardımcı olurlarsa ve bu iş de başarılı bir şekilde gerçekleşirse defineyi 4'e böleceklerini söylüyor.
İşte bizim amaçsızların şimdi bir amacı var. Bülent ve Serap'ın arasını yapmak ve bu işin sonunda defineye ortak olmak. Fakat bu hiç de kolay olmayacak çünkü Bülent bu 3 ay boyunca Serap'la bırakın samimiyet kurmayı selam vermekten çekinen utangaç bir çocuk. 27 yaşında olmasına rağmen eline kız eli bile değmemiş. Yani Yaşar, Hikmet ve Metin'in işleri oldukça zor.
Bu dizide yeri geldiğinde gülecek yeri geldiğinde şaşıracaksınız. Amaçsızlar çok yakında...
Takip edeceğim :D

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
@xdragxx'in kaleminden 'AMAÇSIZLAR' ilk bölümüyle bu akşam 20.00'de eTV'de!

AMAÇSIZLAR.jpg

Kanalında ya, @xdragxx'ten önce reklamını yapıyor dizinin. :A
Sakin sakin...... Herkes niye acele edip bugün başladı projeleri paylaşmaya :F
Bekliyoruz. Hikaye Geniş Aile'yi anımsattı. :D

Herkesin içine daktilo kaçmış, maşallah. :A
Başarılar dilerim @xdragxx Geniş Aile tadında güzel bir dizi olacak gibi.
Hikaye güzele benziyor eline sağlık @xdragxx :Z
Konuyu beğendim. Bekliyoruz merakla. :D @xdragxx