eTV Amaçsızlar Dizi Tanıtımı

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dizimizde 4 tane amaçsız var Bülent, Yaşar, Hikmet ve Metin. 4 amaçsız da 20'lerin ortasına gelmiş bu zamana kadar hayatta elle tutulur bir başarıları olmayan amaçsız insanlar. Dizimizin esas kızı da Serap. Serap mahalleye geleli sadece 3 ay olmuş ama bizim amaçsız Bülent Serap'ı görür görmez aşık olmuş.
Bu sıralarda Bülent'in dedesi ölüyor ve ölürken Bülent'e bir miras bırakıyor. Miras da miras yani bir define haritası. Fakat bizim amaçsız Bülent o kadar aşık ki Serap'ı bırakıp defineye gidecek gücü kendinde bulamıyor. Bu define konusu geçince Yaşar, Hikmet ve Metin kuduruyor. Oğlum cebinde 5 kuruş para yok Serap seni ne yapsın gidelim çıkaralım şu defineyi sonra ne yapacaksan yap deseler de Bülent oralı olmuyor. Arkadaşlarına eğer Serap ile aralarını yapmalarına yardımcı olurlarsa ve bu iş de başarılı bir şekilde gerçekleşirse defineyi 4'e böleceklerini söylüyor.
İşte bizim amaçsızların şimdi bir amacı var. Bülent ve Serap'ın arasını yapmak ve bu işin sonunda defineye ortak olmak. Fakat bu hiç de kolay olmayacak çünkü Bülent bu 3 ay boyunca Serap'la bırakın samimiyet kurmayı selam vermekten çekinen utangaç bir çocuk. 27 yaşında olmasına rağmen eline kız eli bile değmemiş. Yani Yaşar, Hikmet ve Metin'in işleri oldukça zor.
Bu dizide yeri geldiğinde gülecek yeri geldiğinde şaşıracaksınız. Amaçsızlar çok yakında...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sakin sakin...... Herkes niye acele edip bugün başladı projeleri paylaşmaya :F

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dizi haftada 1 bölüm olacak ve cumartesi günleri yayınlanacak bu arada :A

• Beğendim
Reactions: Aserat

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şimdiden emeğine sağlık ve kolay gelsin diyorum. Konu ilginç. Bölümleri de okumaya çalışacağım.:X

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sağolun arkadaşlar hikayeyi güzel düşündük inşallah komedi ve diğer unsurları da seyirciye geçirebiliriz :A