Altay - Beşiktaş | Süper Lig 21-22 Sezonu - 7. Hafta Maçı

Maç nasıl sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
3-0 kaybedeydik de Pjanic sakatlanmayaydı.

Bu takım Salı günü Ajax maçına nasıl çıkacak acaba? İşi epey zorlaştı Beşiktaş'ın.
Onu ben de merak ediyorum. Defans oyuncuları iyileşirse belki çok kötü bir skor olmaz. Ama Pjanic olmazsa biz oyun kuramayız.

Salih= Oğuzhan 2

Töre'yi bence çıkaralım bir tane genç oyuncu sokalım daha kötü olmayacaktır.
------

Ciddi mi yoksa basit bir olay mı?
Pjanic diyorsan sakatlandı ciddi bir şeyi yok gibi ama bence ŞL Sivas maçlarını kaçırır.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Onu ben de merak ediyorum. Defans oyuncuları iyileşirse belki çok kötü bir skor olmaz. Ama Pjanic olmazsa biz oyun kuramayız.

Salih= Oğuzhan 2

------

Pjanic diyorsan sakatlandı ciddi bir şeyi yok gibi ama bence ŞL Sivas maçlarını kaçırır.
Sevindim yalnız Salih konusunda haksız çıkmadığım için. Çoğu Fenerli Salih için yangın yaparken ondan en fazla Anadolu topçusu olur diyordum...
------

Salih= Oğuzhan 2

------

Adale diyorlar galiba. Adaleyse basit bir şey de olabilir can sıkıcı bir olay da.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sevindim yalnız Salih konusunda haksız çıkmadığım için. Çoğu Fenerli Salih için yangın yaparken ondan en fazla Anadolu topçusu olur diyordum...
------

Adale diyorlar galiba. Adaleyse basit bir şey de olabilir can sıkıcı bir olay da.
Takımda herkes adale bence bu tesadüf değil. Kesinlikle antrenman zemin vs. bir şey var. Salih konusunda ben şüpheliydim yüzde 50 yüzde 50 ama şu anda net Oğuzhan'dan farkı yok.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Beşiktaş bu zor şartlar altında bile, oyuna Miralem Pjanic'in sakatlığıyla oyuna dahil olan Güven Yalçın ile golü bulmuş.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Nsakala maç başından beri 3. pozisyona sebep olan hata bu adamı oynatmayın. Rıdvan Umut varken bu adam normal zamanda kadroda olmamalı

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Altay attı, 1-1 oldu durum.. İbre tersine dönmeye başlayacak gibi görünüyor. Altay'ın kazanması sürpriz olmaz ama Beşiktaş'ın bu şartlar altında kazanması sürpriz olur.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Beğenmedimiz Güven yine tek umudumuz duruyor
------

İki takım da iyi oynamadı. Maçın hakkı bence beraberlikti ben de razıydım ama ne yazık ki yenildik.
------

Umut Rıdvan varken Ajak karşında bu adam oynarsa bu sefer adama değil hocaya söveceğim cidden.
------

Bu arada bu Can Oğuzhan ve Salihten kat ve kat daha iyi. Daha fazla süre almalı. Adam 20 dakikada daha çok bir şeyler yaptı. Fiziği de daha iyi. Oğuzhan Salih oynayacağına Ajak karşında oynasa daha iyi olur bence. Töre yerine de Güven'e daha çok şans verilsin en azından başarılı dribblingleri var ve daha az top kaybetti.

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Bu akşam Altay öyle aman aman bir top oynamadı. Beşiktaş'ta Larin veya Ghezzal olsa maçı kazanırlardı. Pjanic'in de çıkmasıyla önde bir beyin eksikliği yaşadılar.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24