Altan Gördüm 'Gel Dese Aşk' Dizisinde! Dizi Hakkında Yeni Detaylar Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Gel Dese Aşk'ın kadrosuna yeni bir isim dahil oldu ve okuma provaları başladı!

ALTAN-G%C3%96RD%C3%9CM.jpg

Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Murat Onbul’un ve Aslı Kahraman’ın oturduğu, kadrosunda Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik, Öykü Gürman, Ertan Saban, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçe Ersoy, Yiğit Koçak, Selim Gürata, Aslıhan Malbora ve Ayşe Defne Piriçci'nin yer aldığı dizinin kadrosuna usta oyuncu Altan Gördüm dahil oldu.

Gördüm, dizide Barlas (Ertan Saban) ve Sitare (Öykü Gürman)'ın babası Sadri karakterine hayat verecek.

Okuma provaları yapılan dizi de Aslıhan Malbora, Murat (Erkan Petekkaya) ve Yasemin (Şebnem Bozoklu)'in kızı Derin'i canlandıracak. Ayrıca Murat ile Bahar (İlayda Çevik)'ın yasak aşkı ortalığı karıştıracak.

'Gel Dese Aşk' yakında ATV'de!

Kaynak : Birsen Altuntaş​

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hayat Bilgisi'nin Panzer Emin'i... :(

Dizi güzel olacak gibi duruyor ama emin değilim. :( Osman Sınav böyle işleri bırakıp, mafya dizisi yapsa keşke.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kral olacak o güne deniyordu

Kral daha sete çıkmadı, senaryosu yeniden yazılıyor... Bu dizi ondan önce yayına çıkacak gibi duruyor. Belli de olmaz aslında ATV'nin işi.

Pazartesi, Cumartesi, Pazar günü boş kanalın. Ama ben hafta sonu olacağını düşünmüyorum bu projenin... Kral'da hafta sonu olacak bir proje değil aslında. :F Kararsız kaldım şu an. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Uzun zamandır hazırlığı süren bir dizi. Osman Sınav bir röportajında yasak aşk olacağını söylemişti zaten, bakalım nasıl olacak.

Pazartesi olursa Osman Sınav ve Ortiler savaşı nasıl olur acaba. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
İlayda ve Erkan arasında 24 yaş var, başka da yorum yapmıyorum. Zaten dizi ATV'de yayınlanacağı için ceza da almaz, reyting rekoru da kırar. Araya iki bekaret-namus meselesi de sokarlar. Evet, nur topu gibi bir dizin oldu Atv :rolleyes:

• Beğendim
Reactions: Aserat

By_Xaxman

Banlı
Reaksiyon puanı
8
Puanı
4
Ne işi var ya Altan Gördüm'ün Atv gibi bir kanalda? :oops:(b) Hiç yakıştıramadım doğrusu,yanlış seçim :(

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Erkan Petekkaya yine Ali Kaptan olacak gibi hikayeden anladığım kadarıyla. Tutturur gibi bu sefer fakat bu isimle romantik komedi havası veriyor dizi, ağır bir drama olacak halbuki. Hangi günde olacak bir de o var?

Ali kaptanın 18 yaşındaki kıza aşık olmuyordu ki bu farklıya benziyo ya

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Güzel kadro kurmuşlar, beğendim kadroyu. Şans vermem lakin iş yapma olasılığı yüksek. :X