Altan Erkekli 'Baht Zamanı' Dizisinde! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Altan Erkekli 'Baht Zamanı' dizisinde!

Yapımcılığını ARC Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli'nin oturacağı dizinin kadrosuna Altan Erkekli dahil oldu.

Hazırlık çalışmaları devam eden dizi için Birand Tunca ile görüşmeler devam ediyor

'Baht Zamanı' yakında Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Afili Aşk'ın yapımcısı, yönetmeni ve oyuncusu (Altan Erkekli) bir arada. :A Üstelik kanal da aynı. :A

Altan Erkekli Payitaht'ta oynuyordu en son, yine hızlı davranmış proje konusunda. :A @Aserat

• Güldürdün
Reactions: Aserat and 12.Adam

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Demin ben aynı konuyu @Alos 'Aşkın Tarifi' için açtı diye hatırlıyordum, hatta mesaj yazdığımı bile hatırlıyordum. Hiç böyle bir olay başıma gelmemişti. :A Neyse çok iyi oyuncu ve zaten aynı ekiple birlikte Afili Aşk'ta oynamıştı, orada da beğenmiştim. Umarım kadrosuna böyle iyi oyuncular gelmeye devam eder.

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Demin ben aynı konuyu @Alos 'Aşkın Tarifi' için açtı diye hatırlıyordum, hatta mesaj yazdığımı bile hatırlıyordum. Hiç böyle bir olay başıma gelmemişti. :A Neyse çok iyi oyuncu ve zaten aynı ekiple birlikte Afili Aşk'ta oynamıştı, orada da beğenmiştim. Umarım kadrosuna böyle iyi oyuncular gelmeye devam eder.
Evet yanlış açtım jahxhshxshdjdj kusura bakma :A
------

Konuyu ilk @Alos açmamış mıydı, ben mi yanlış gördüm? (b)
Evet ama yanlış açtım :F :F