Show Altındağlı - Dizi Yorumları

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
30,713
Puanı
1,061
Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği ve tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen The Sopranos'un yerli uyarlaması olan "Altındağlı" dizisi, 2 aralik 2013 pazartesi akşamı Show TV ekranlarında başlıyor.

Senaryo uyarlamasını Ahmet Saatçioğlu tarafından yapılıyor. Yönetmen koltuğunda ise Burak Kuka oturmakta.

Başrollerinde Şafak Sezer, Hande Ataizi ve Aydemir Akbaş gibi ünlü isimlerin yer aldığı Altındağlı diziyle ilgili bölüm yorumlarını, fragman vb paylaşımlarını bu başlık altından yapabilirsiniz.

29092da36bed16d6dcf019d09ffa9280.jpg

Şu ana kadar fena degil. Sinema tadında ilerliyor

Çilek'te burdaymış :X

Dayak sahnesi muhteşem çekilmiş.. Çok gerçekçeydi. Dizi gerçekten iyi gidiyor, sevdim

Son düzenleme:
Fazla kaliteli dizi. Başta da dediğim gibi sinema tadında bir ilk bölüm olmuş. Şafak Sezer rolünün hakkını vermiş beğendim. Tüm yapım ekibini kutlarım muhteşem olmuş.

Dzi cok iyi araba sahnesi superdi komedi de var az cok sevdim
Fazla kaliteli dizi. Başta da dediğim gibi sinema tadında bir ilk bölüm olmuş. Şafak Sezer rolünün hakkını vermiş beğendim. Tüm yapım ekibini kutlarım muhteşem olmuş.
Açık konuşmak gerekirse ben çok beğenmedim bana yavan geldi Şafak Sezer komediye alıştırdı kendine böyle olunca rolü pek oturmamış gibi durdu bende. :) Ama çekim kalitesi çok iyi Süreç farkını koymuş gerçekten. :) .

Serhat sen beğendin mi. :) :) .

Açık konuşmak gerekirse ben çok beğenmedim bana yavan geldi Şafak Sezer komediye alıştırdı kendine böyle olunca rolü pek oturmamış gibi durdu bende. :) Ama çekim kalitesi çok iyi Süreç farkını koymuş gerçekten. :) .

bende tam aksine goryntu kalitesini begenmedim :d daha karanlik mafya dunyasina uygunluk bi şekilde olsaydi kaçak gibi :D diziyi genel olarak begendim ama bazi sahnelerde sıkıldım :D safak sezer cok iyi ama

Başları çok sade ilerliyordu ayrıca Türkiye'de böyle dizilere alışık olmadığımız için muhtemelen ondan sıkılıp kapattın. :X Bi tekrarını izle sonuna kadar, eminim hayran kalacaksın, açık ve net söylüyorum.

Başları çok sade ilerliyordu ayrıca Türkiye'de böyle dizilere alışık olmadığımız için muhtemelen ondan sıkılıp kapattın. :X Bi tekrarını izle sonuna kadar, eminim hayran kalacaksın, açık ve net söylüyorum.
Kayıp izliyordum son 15 DK'sını izledim bakarım Tekrar'ı çok olur zaten. :X Hatta Cuma 23.15'de vardı şimdi hatırladım o zaman bakarım. :Z .

bende tam aksine goryntu kalitesini begenmedim :d daha karanlik mafya dunyasina uygunluk bi şekilde olsaydi kaçak gibi :D diziyi genel olarak begendim ama bazi sahnelerde sıkıldım :D safak sezer cok iyi ama
Ben böyle basık karanlık çok seviyom. :Z Ama biraz göz alışması lazım. :Z .

Evet gerçektende sinema filmine benziyor ama ben 5 dakika izledim ve beğenmedim :(

Ben de Süreç Film'in yeri çok ayrı Hayat Bilgisi ve Ruhsar dizileri sebebi ile iyi duruma gelmesini çok istiyorum. :) Kaçak ve İnadına Yaşamak tuttu umarım Altındağlı'da tutar iyi derim. :) .

onu biliyom da sorun dizi de değil :lol: ben böyle dizileri sevmiyorum 1 bölüm tam izlesem bile aynı düşünücem :ppp:
İzlesen beğenirsinde alışık değilsin bu tür dizilere. Kendimden örnek vereyim. Bende bu tür konulu diziler izlemiş değilim ama bu diziyi beğendim. Sahneler inanılmaz gerçekçi ve bu beni özellikle çok etkiledi.

Ben de Süreç Film'in yeri çok ayrı Hayat Bilgisi ve Ruhsar dizileri sebebi ile iyi duruma gelmesini çok istiyorum. :) Kaçak ve İnadına Yaşamak tuttu umarım Altındağlı'da tutar iyi derim. :) .
Ruhsar Ans idi Süreç ile ne alaka?

Hayat Bilgisi de başka bir yapım şirketi idi ama hatırlamıyorum. :D

Ruhsar Ans idi Süreç ile ne alaka?

Hayat Bilgisi de başka bir yapım şirketi idi ama hatırlamıyorum. :D
Yok Hayat Bilgisi Süreç'in adım gibi eminim. :) Ruhsar Süreç diye biliyordum. 😱 .

Hayat Bilgisi'ni Ali Gündoğdu , İnci Kırhan Gündoğdu yapıyordu ikiside Süreç'in sahiplerinden. :) :) @OzaN .