Altın Portakal'da 'Kürtaj' Şoku!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,991
Puanı
1,061
altin_portakal_da_kurtaj_filmi_gosteriminde_bayilanlar_oldu_h11244_17fdf.jpg

58. kez düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde şok anlar yaşandı.

Bu yıl Venedik Film Festivali'nden Altın Aslan ödülüyle dönen 'Kürtaj' (Happening) filminin başlarında 2 izleyici baygınlık geçirince gösterime ara verildi. Bayılanlar hastaneye kaldırıldıktan sonra film tekrar başladı ancak sonraki sahnelerde 1 izleyici daha bayılınca film tekrar durduruldu.

Pek çok izleyicinin de gerçekçi sahneler nedeniyle gösterimi terk ettiği yapım, 60’lı yılların Fransa’sında istemediği hamileliğini sonlandırmak isteyen Anne adlı bir kadının mücadelesini konu alıyor.

Filmekimi'nde bilet almıştım filme ama bu haberler üzerine ciddi şüpheye düştüm. :A

Galiba kürtaj olayının icrasıyla ilgili aşırı sahneler var ve hiç sevmem o tip aşırılıkları. :(

Filmekimi'nde bilet almıştım filme ama bu haberler üzerine ciddi şüpheye düştüm. :A

Galiba kürtaj olayının icrasıyla ilgili aşırı sahneler var ve hiç sevmem o tip aşırılıkları. :(
Bugün izledim, korktuğum türden aşırılık falan yoktu. Hassas bünyeleri ve özellikle kadınları derin etkileyebilecek birkaç sahnesi vardı. Sonuç olarak sağ salim çıktık salonca. :A