'Altın Kafes'te Kim Kimdir? | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Katılım
26 Ağustos 2017
Mesajlar
71,108
Reaksiyon puanı
56,328
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20231124_195031-jpg.124174


ATV'nin merakla beklenen ARC Film imzalı yeni dizisi 'Altın Kafes' için geri sayım tüm hızıyla devam ediyor.

Cem Akyoldaş'ın yönetmen koltuğuna oturduğu ve ülkemize 'The Last Empress' adlı Kore dizisinden uyarlanan, Aytaç Şaşmaz ile Şifanur Gül'ü başrolünde buluşturan dizi ilk bölümüyle pazar akşamı ekrana gelecek.

Altın Kafes, ilk bölümüyle pazar 20.00'de ATV'de!

0

Onur Beyoğlu (Aytaç Şaşmaz)
Nalan Beyoğlu'nun ortanca çocuğu olan Onur, BYL Holding'in CEO'su ve ailenin veliahtıdır. Kendine güvenli görünüşünün altında iç dünyasında yalnız biri olan Onur, ilk evliliğinden sonra tüm duygularını gizleyen soğuk biri olmuştur. Bu katı ve duygusuz gibi görünen adamın kalbi Zeynep ile tanışmasıyla tekrar atmaya başlayacaktır.
0

Zeynep Özcan (Şifanur Gül)
Babası Ayhan ve kardeşi Berna ile yaşayan Zeynep, annesi öldükten sonra evin anneliğine soyunmuş, ailesinin yükünü sırtlanmış kendi halinde bir bir hayat yaşamaktadır. Beyoğlu ailesinin sahibi olduğu okulda ilkokul öğretmenliği yapan Zeynep'in yolu Onur Beyoğlu ile kesişince tüm hayatı değişecektir.
0

Nalan Beyoğlu (Ebru Cündübeyoğlu)
Beyoğlu ailesinin gelini olan Nalan, Onur ve Alara'nın annesidir. Tüm hisselerin sahibi olan kayınvalidesi Zümrüt'ün yerine geçerek bütün kontrolü eline almak için gün sayan Nalan, oğlu Onur'un da hayatını kontrol altında tutmaya çalışmaktadır. Soyadlarının verdiği güç ile elindeki imkanları sonuna kadar kullanabilmek için tehlikeli oyunlar kurmaktan geri kalmayacaktır.
0

Ahu Karataş (Hayal Köseoğlu)
Onur Beyoğlu'nun özel asistanı olan Ahu patronuna aşık hırslı bir kadındır. Onur'u etkilemek ve ona yakın olabilmek için her türlü tehlikeyi göze alacaktır.
0

Serhat Gediz (Hilmi Cem İntepe)
Gizemli ve geçmişi karanlık bir geçmişe sahip olan Serhat askerde geçirdiği bir patlama sebebiyle bir dizi estetik ameliyatla adeta başka birine dönüşmüştür. Gerçek kimliğini gizleyip Beyoğlu ailesinin yanında güvenlik şefi olarak işe başlar. Çünkü öğrenmesi gereken gerçeklere ulaşmasının tek yolu budur.
0

Zümrüt Beyoğlu (Sacide Taşaner)
Ailenin direği, şirketin tüm hisselerinin tek sahibi ve evin babaannesi. Kocasıyla beraber sırt sırta verip küçücük bir işletmeyi çalışarak zamanla koca bir holding haline getirmiş. Nam-ı değer Büyük Hanım. Bin bir emek verip bugüne getirdiği şirketini daha kimseye bırakabileceğini düşünmüyor. Tüm işleri torunu Onur Beyoğlu'nu devretmek istemekte ancak bunun için de mutlu bir evliliği olmasını da şart koşacaktır.
0

Ayhan Özcan (Murat Kılıç)
Zeynep'in kıyamadığı babası. Çok sevdiği karısı ölünce hayatta ne doğru ne yanlış bütün parametreleri kaybolmuş. Küçük üç-dört masalık bir pilavcı işleten Ayhan, bahis oynamadan duramayan bir kumar bağımlısı.
0

Kenan Parlak (Kaan Turgut)
Şirketin güvenlik şefi. Cihan'ın gelişiyle kariyeri ağır bir darbe alıyor. O andan itibaren en büyük düşmanı Cihan oluyor. Ahu'nun sırdaşı…
0

Alara Beyoğlu (Sümeyra Koç)
Onur'un ablası, Nalan'ın en büyük kızı. İki kere evlenmiş ve her evliliği başladığı kadar hızla bitmiş. Onu parası için seven erkeklere fazlaca inanmış ve sonunda hep hayal kırıklığına uğramış.
0

Berna Özcan (Eda Nur Gülbudak)
Ayhan'ın haşarı ve dobra kızı. Zeynep'in en değerli varlığı. Üniversite son sınıfta olan Zeynep, Beyoğluların bursuyla okuyor. Boş zamanlarında babasının pilavcısında çalışıyor.
0

Kaya Seyitoğlu (Tarık Uğur Özenbaş)
Alara'nın ikinci kocası, Kaan'ın babası. Dünyanın en kaypak insanı olan Kaya bir yanıyla da bu aileyi en iyi gören ve şirketin, ailenin içinde neler olup bittiğini en iyi bilen kişi.
0

Şeniz Kalpak (Buse Orcan)
Nalan'ın en büyük yardımcısı. Kaan'ın dadısı, bir anlamda evin demirbaşı…
0

Kaan Beyoğlu (Ali Kayra Kul)
Alara'nın oğlu. Anneanesi Nalan'ın baskısı ve hukuksal hamleleriyle babası Kaya'nın soyadını taşımıyor, Beyoğlu soyadına sahip. Kendi halinde sevecen bir çocuk Kaan. Her olaya, yaşadığı bütün çalkantılı durumlara bir şekilde uyum sağlamaya, olabildiğince az problem çıkarmaya çalışan bir çocuk.
 

Felon

Favori Üye
Katılım
22 Haziran 2012
Mesajlar
10,115
Reaksiyon puanı
3,102
Puanı
560
Ahu Karataş (Hayal Köseoğlu)
Onur Beyoğlu'nun özel asistanı olan Ahu patronuna aşık hırslı bir kadındır. Onur'u etkilemek ve ona yakın olabilmek için her türlü tehlikeyi göze alacaktır.

bu kız neden hep patronlarına aşık
 
  • Beğendim
Reactions: AhmetBayram