'Alparslan Büyük Selçuklu'da Yeni Bir Ayrılık Daha! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,203
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
forya-1.png

TRT 1'in sevilen dizisi 'Alparslan Büyük Selçuklu'da ayrılıklar devam ediyor.

Yapımcılığını Akli Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sedat İnci'nin oturduğu; Barış Arduç, Kayra Zabcı ve Mehmet Özgür'ün başrollerini paylaştığı diziye Alpagut karakterine hayat veren Fırat Topkurur da veda ediyor.

Alparslan Büyük Selçuklu, yeni bölümüyle her Pazartesi saat 20.00'de TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Dizi artık sezon sonu bitmeli.
Bu yorumlar mantık çerçevesinde olmayan yorumlar reytingleri oldukça yeterli bitmesi için bir sebeb yok, ayrıca siz izlemiyorsuniz diye neden daha Melik olan (Alparslan) döneminde bitirsin adamlar diziyi? bazen çok sığ yorumlar okuyorum şu forumda Alparslan bir tarih dizisi dolayısıyla daha sultan olacak ve Malazgirt savaşı yapılacak.🙂

Bu yorumlar mantık çerçevesinde olmayan yorumlar reytingleri oldukça yeterli bitmesi için bir sebeb yok, ayrıca siz izlemiyorsuniz diye neden daha Melik olan (Alparslan) döneminde bitirsin adamlar diziyi? bazen çok sığ yorumlar okuyorum şu forumda Alparslan bir tarih dizisi dolayısıyla daha sultan olacak ve Malazgirt savaşı yapılacak.🙂
Gayet de mantıklı yorum yaptım. Çok kan kaybediyor dizi böyle sürekli oyuncu çıkartarak. Sezon sonu konular hızlanır ve dizi biter inşallah.

Forum İstatistikleri

Konular
171,587
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove