Alp Navruz 'Baht Zamanı' Dizisiyle Görüşüyor! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Alp Navruz hangi dizi ile görüşüyor?

Yapımcılığını ARC Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli'nin oturacağı dizinin erkek başrol oyuncusu olması için Alp Navruz ile görüşüldüğü öğrenildi.

Hazırlıkları devam eden 'Baht Zamanı' yakında Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Kendisiyle aynı dizide birlikte rol alan Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal'ın kariyerleri uçtu gitti ama kendisi hala vasat projelerin peşinde. Kendisini geliştirip menajerini değiştirse fena olmayacak herhalde.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bence de. Yanlış seçimler yapıyor. :( Arkadaşlar İyidir ve Elimi Bırakma'nın ardından tekrar yaz dizisinde yer alması garip. Umarım kabul etmez. :A
Arkadaşlar İyidir'de oynadığını bilmiyordum. :eek: Bence de artık yaz dizisinde yer almasa çok iyi olur. Hem Zümrüdüanka ocak başında bitti daha, biraz beklese iyi olur. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizi adına güzel isim olur ama konudaki yorumlara ben de katılıyorum. Alp Navruz başarılı bir isim, ekran ışığı olan bir isim, oyunculuğunu da beğeniyorum. Daha iddialı yani sezon işlerinde yer alması bence daha güzel olur. Yine de hayırlı olsun, yolu açık olsun...

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Her projesinde kendisini daha da geliştirdi ve ekrana yakıştığını kanıtladı bence Alp Navruz. Yaz dönemi iyi reytingler alıp, yeni sezonda düşük reytingler ile final yapacak olan bir iş değil de sezon dizisinde görmek daha iyi olur. Ama teklifi kabul eder bence.

Bu arada Kanal D sezon içerisinde istediğini alamadı (İyi Aile Babası, Bir Annenin Günahı, Şarkılar Bizi Söyler) ama yaz sezonunda alacak gibi. Yaza cidden iddialı hazırlanıyor.

• Beğendim
Reactions: Angelica