Alp Navruz 'Ada Masalı' Dizisinde! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Ay Yapım'ın Star TV için hazırladığı 'Ada Masalı' dizisinin başrol oyuncusu belli oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturacağı ve senaryosunu Yelda Eroğlu'nun kaleme alacağı dizi için Alp Navruz ile anlaşıldı.

Son olarak 'Zümrüdüanka' dizisinde yer alan Navruz, babaaannesi tarafından büyütülen Deniz rolüne hayat verecek.

Çekimler İzmir çevresinde yapılan olan dizide Derya karakteri için Ayça Ayşin Turan, Pınar Deniz ve Aybüke Pusat ile de görüşmeler devam ediyor.

'Ada Masalı' yakında Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Doğru olanı yapmış. :A Partner olarak da en iyi Aybüke Pusat görünüyor ama Her Yerde Sen'den sonra bir daha yaz dizisinde oynar mı bilemiyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Beklediğim gibi oldu. :A

Partneri keşke Pınar Deniz olsa ama Aybüke Pusat olacak gibi. :A Ayça Ayşin zaten daha yeni bir projeden çıktı, hemen kabul edeceğini sanmıyorum.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sonunda şehir dışında çekilecek olan bir yaz dizisi. Geçen gün 'Hayat Sevince Güzel' gibi Ege'de geçen bir dizi çekilse demiştim. :A

Yelda Eroğlu, Ali Bilgin harika iş çıkarır da Star kıymet bilir mi bilemem. :A Alp Navruz da dizi için en iyi seçim, partneri umarım Aybüke Pusat olur. :bhr:

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Ay Yapım iyi bir isim transfer etmiş, Alp Navruzun kendi kitlesi var senaryo da biraz iyiyse 20 bölüm gider ama kış sezonu başladığında bu dizi ayakta duramaz.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ay Yapım iyi bir isim transfer etmiş, Alp Navruzun kendi kitlesi var senaryo da biraz iyiyse 20 bölüm gider ama kış sezonu başladığında bu dizi ayakta duramaz.
Aynı fikirdeyim, en kötü Ocak-Şubat'a kadar kanalın durumuna göre gider.

Ama zaten yaz dizisi yazın başlayıp yazın bitmeli. Uzaması çok saçma.

• Beğendim
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Ama zaten yaz dizisi yazın başlayıp yazın bitmeli. Uzaması çok saçma.
Yok benim için sorun değil eğer kaliteli bir iş olursa devam etsin ama zaten çoğu hala 1 bölümden finali görebildiğin hikayeler,bırak finali artık her bölüm sahneleri önceden öngörebiliyorsun ,artık belki tam tersini yaparlar zengin bir kız ve zor durumda olan bir erkek senaryosu ile ''ters köşe'' yapabilirler.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yok benim için sorun değil eğer kaliteli bir iş olursa devam etsin ama zaten çoğu hala 1 bölümden finali görebildiğin hikayeler,bırak finali artık her bölüm sahneleri önceden öngörebiliyorsun ,artık belki tam tersini yaparlar zengin bir kız ve zor durumda olan bir erkek senaryosu ile ''ters köşe'' yapabilirler.
Hiç zannetmiyorum zengin kız - fakir erkek yapacaklarını. :A Bizim senaristlere aykırı bir şey o durum.

• Güldürdün
Reactions: baron and Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Keşke partneri Pınar Deniz olsa, kesin izlerim diziyi. Aslında ismi geçen diğer isimler de gayet iyi. Bu diziyi kesin izleyeceğim sanırım, merakla bekliyoruz detayları. :Z