Almila İle Yüz Yüze | 1. Hafta Konuğu EveN | Kanal D

Almila

Hilal
Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
an1307.hizliresim.com_1c_6_pz3sn.jpg

ALMİLA
İLE
YÜZ YÜZE

1. HAFTA

(Herkes alkışlar ve Almila stüdyoya gelir)

Almila : Sevgili konuklarım , ekran başında ki seyircilerim hepiniz hooş geldiniz !

(Alkış sesleri yükselir )

Almila :
Artık yeni bir program ile karşınız da olacağız. Kanal D ekranlarında her Cuma günü forumdan 1 üye ile kısacık bir söyleşi yapacağız. Lafı fazla uzatmadan bu hafta ki konuğumu davet etmek istiyorum. Huzurlarınız da forumumuzun Doktoru : EveN !

(EveN stüdyoya gelir , herkes alkışlar , Almila ve EveN el sıkışıp , otururlar)

Almila :
Öncelikle hoş geldin , programıma katılmayı kabul ettiğin için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum sana.

EveN :
Ben teşekkür ederim böyle güzel bir programa beni çağırdığın için.

Almila : Şimdi madem forumumuzun Doktor’u dedik. İlk sorumuz bunun ile ilgili olsun. Bildiğimiz kadarıyla Tıp okuyorsun, çok fazla zorlanıyor musun? Yada ne zaman ve nasıl karar verdin Doktor olmaya? Bunların cevabını gerçekten çok merak ediyorum :)

EveN : Çocukluktan beri doktor olmak istemişimdir. 9. sınıftayken tereddütlerim vardı tıpın zorluğu ile ilgili ve işletmeye sapmıştım. Ben okula 5 yaşımda başladım ve üniversiteyi kazanmayı başaramam diye çok korkmuştum. Aslında okula başlayacağım yıl 5 yaşım oldu. Bu yüzden tıpı kazandığımda 15 yaşım vardı. :) Her neyse, 9. sınıfın yazında Doktorları izledim. Hevesim iyice arttı, doktor olmak istedim. Dizideki doktorları görünce ben de kendimi hayal ettim. Artık 10. sınıftan itibaren kafama koymuştum tıpı ve çok çalıştım kazandım.

Almila :
Anladım. Peki ne zaman mesleğini eline alacaksın ?

EveN :
Mesleği almaya daha var. 6 sene okuyoruz, 2 sene kazanırsan rezidentura, daha da bilgini arttırıp okumak istersen tıpta çoğu kapı açık. Artık ondan sonra okuya okuya çalışmak da mümkün. :)

Almila :
Zor ve çok kutsal bir meslek tabii. Şimdi biraz Tv köşesine geçelim ve oradan soralım soruları. :)

EveN :
Tabi. :)

Almila :
Herkesin bildiği gibi 'Yalan Dünya' dizisinin sıkı bir fanısın. Bende senin gibi severek izliyorum ancak diziyi sevenler kadar sevmeyenlerde mevcut. Neden Yalan Dünya ?

EveN :
Yalan Dünya'yı ilk sezon izlemiyordum. Sık-sık çok iyi bir dizi olduğunu duyuyordum ama Adını Feriha Koydum'u izliyordum o zamanlar Cumaları. O dönem yazın Yalan Dünyayı merak ettim ve izledim. İzledikçe beni kendine bağladı dizi. O günden sonra artık en sevdiğim diziler arasında yer buldu kendine. :)
Neden Yalan Dünya diye sorarsan, diğer komedilerden oldukça farklı yerde görüyorum onu. Diğer komedilerin yapımcıları, senaristleri kendinlerini hep tekrarlıyor, saçma hareketler yapan kişileri komik zannediyorlar. Ama Yalan Dünya dışarıdan öyle görünse de öyle bir dizi değil. Oradaki çoğu karakter hayatta var. Sadece Yalan Dünyada onlar hafif abartılmış şekilde gösteriliyor. En büyük abartısı da komik insanların bir araya gelmesi. Genellikle ayrı ayrı olur böyle insanlar. Ama komedi için bu şart. Bu yüzden Yalan Dünya. :)

Almila : Peki çok teşekkür ediyorum cevabın için o halde bir dizide oynama şansın olsaydı şuan da Yalan Dünyayı seçerdin herhalde ? ::)

EveN :
Yalan Dünya ve ya İntikamı seçerdim herhalde. Önceliğim Yalan Dünya olurdu ama. Beren Saati ne kadar sevsem de komedi dizisindeki sıcaklık hiçbir sette olmaz. :)

Almila :
Haklısın. Bu arada Yalan Dünya’dan girmişken ; Başarılı bir senaristsin 'Yalan Dünya' adlı senaryonun 4. bölümü ne zaman yayınlanacak. Ve neden başka diziler varken Yalan Dünya'yı uyarlamaya karar verdin ? ::)

EveN :
İlk önce forumun bütün üyelerinin aynı üniversitede ve ya apartmanda komik hikayelerini yazmayı kafama koymuştum. Açıkcası ilk kez komedi yazacağım için buna cesaret edemedim. Yalan Dünyayı uyarlamamın nedeni izlemeyenler okusun belki sevip orjinalini de izlerler düşüncesi. Bir müddet sonra senaryodan sapmak ve diğer üyeleri de diziye katmak isterim. ::D
Malesef yoğun olduğum için 3 haftadır yazamıyorum. Bugün tam 3 hafta oldu. En kısa sürede hazırlamaya çalışmam gerek. :(

Almila :
Merakla bekliyoruz yeni bölümü. Az önce İntikam dedin, Beren Saatin de sıkı bir fanı olduğunu biliyoruz. Beren Saat'i sana sevdiren etkenler nelerdir ? Sadece dizilerimi yoksa başka etkenlerde var mı ?

EveN :
Beren Saati bana sevdiren Aşk-ı Memnudur. Ondan sonra sık-sık takip ettim. Kendisi bana sıcakkanlı geliyor. Gerçekte nasıl biri olduğunu tanımadan bilemem ama şimdiki halini seviyorum. Gülüşü falan çok içten geliyor bana. :)

Almila :
Kesinlikle bana da. :) Bu kadar dizi yeter. Şimdi bilinmeyenlerine geçelim istersen.

EveN :
Nasıl istersen :)

Almila :
Öncelikle çok iyi bir arkadaş olduğunu duyduk. Yani en yakın arkadaşını kardeşin gibi severmişsin doğru mu ?

EveN :
Evet. Ve bence bunu herkes yapamaz. Dostluk çok zordur. Arkadaşız, kardeşiz demekle olmuyor. Bunu hissettirmek, göstermek gerekir.

Almila :
Haklısın , dostların çok şanslı. :)

EveN :
Teşekkür ederim. :)

Almila :
Başından geçen en ilginç olay ise üniversite sınavına girerken bi ara başın dönmüş. 2 saat önceden girdiğiniz için başını masaya koyup 45 dakika falan uyumuşsun. Daha sonra heyecanın biraz geçmiş. Doğru mu acaba , ilginç bir anıymış. ::D

EveN :
Evet doğru , bunu çoğu kişi bilmez. :)

Almila :
Evet, programımızın sonuna doğru gelirken forum ile ilgili de bir soru sormak istiyorum ?

EveN :
Tabi buyur ?

Almila :
Forumun admini sen olsaydın neleri değiştirirdin ? Yada banlamak istediğin kişiler olur muydu ?

EveN :
Ceza sistemi şu an yerinde. Ara sıra yine istisnalar oluyor tabii ki. Forumu admin gözüyle görmeden neleri değiştirirdim bilemiyorum. Çok şey var ama hepsi mümkün değil tabii ki. :)

Almila :
Anladım. Programıma katıldığın için sana tekrar çok teşekkür ediyorum. :)
EveN : Ben teşekkür ederim çok güzel vakit geçirdim sayende. :)
Almila : :) Sevgili konuklarım ve ekran başında bizi izleyen seyircilerim. Bugünlük Almila İle Yüz Yüze programının sonuna geldik. Hafta ya yine bugün bu saatte Kanal D ekranlarında sizlerle olacağız. Hoşçakalın , Sağlıkca kalın.

SUNUCU : ALMİLA
YÖNETMEN : DİZİ KOLİK

2. HAFTA KONUĞU :

@xdragxx

Ekli dosyalar

• an1307.hizliresim.com_1c_6_pz3sn.jpg
    an1307.hizliresim.com_1c_6_pz3sn.jpg
    4.3 KB · Hit: 480
Moderatörün son düzenlenenleri:

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
çok içten ve güzel bi sohbet olmuş. :) hazırlıyanın ve katılanın ellerine emeğine sağlık..:)

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
kangurulations:D

RevaN'ı tanıyordum zaten bir aralar facebooktan çok konuşuyorduk (artık girmiyor:() tıp fakültesinden değişik değişik fotoğraflar paylaşıyordu.:fat:

Programın hayırlı olsun ilk bölümü heralde,ben pek takip etmiyorum bu tarz programları artık ama etiketleyince birde ilk hafta olunca bi hayırlı olsuna geleyim dedi.Diğer bölümlerde etiketlensem bile "konuğa göre" muamelesine maruz kalacak program.(vakit darlığı yoksa okurum tüm bölümleride.:chuncky:)

Güzel olmuş,bekliyoruz birdahaki hafta programlarını.:fat:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Eline sağlık. Revan hakkında ilginç şeyler öğrendim. Çok güzel bir sohbet olmuş. :)

Almila

Hilal
Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
kangurulations:D

RevaN'ı tanıyordum zaten bir aralar facebooktan çok konuşuyorduk (artık girmiyor:() tıp fakültesinden değişik değişik fotoğraflar paylaşıyordu.:fat:

Programın hayırlı olsun ilk bölümü heralde,ben pek takip etmiyorum bu tarz programları artık ama etiketleyince birde ilk hafta olunca bi hayırlı olsuna geleyim dedi.Diğer bölümlerde etiketlensem bile "konuğa göre" muamelesine maruz kalacak program.(vakit darlığı yoksa okurum tüm bölümleride.:chuncky:)

Güzel olmuş,bekliyoruz birdahaki hafta programlarını.:fat:

Hahaha çok teşekkür ederim ::D Tüm programları okumanı şiddetle rica ediyorum. :hih:
2. Hafta konuk olarak seni düşünüyorum ama :O

- - - Ekleme - - -

Eline sağlık. Revan hakkında ilginç şeyler öğrendim. Çok güzel bir sohbet olmuş. :)
Teşekkür ederim , beğendiysen ne mutlu bana :)

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535

Hahaha çok teşekkür ederim ::D Tüm programları okumanı şiddetle rica ediyorum. :hih:
2. Hafta konuk olarak seni düşünüyorum ama :O

Darksaal'ı falan davet et sır küpü gibi kazara kabul eder falan iyi hit alırsın.:D
@Forumdash 'ı özellikle görmek isterim.:D

Almila

Hilal
Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284

Darksaal'ı falan davet et sır küpü gibi kazara kabul eder falan iyi hit alırsın.:D
@Forumdash 'ı özellikle görmek isterim.:D
@darksaal 'ı davet etsem bile sorularımın çoğu cevapsız kalır ::D Ama teklif sunacağım yinede ilerleyen haftalarda ::) @Forumdash hakkında bende neredeyse hiç bir şey bilmiyorum iyi fikir ;)

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
@darksaal 'ı davet etsem bile sorularımın çoğu cevapsız kalır ::D Ama teklif sunacağım yinede ilerleyen haftalarda ::) @Forumdash hakkında bende neredeyse hiç bir şey bilmiyorum iyi fikir ;)

Teklife gerek yok. :X

Bu arada okudum güzel olmuş, EveN rakip kanalın pogramına ilk hafta konuk olarak karşısında strateji geliştirmeyi düşünmüş galiba . :D

Almila

Hilal
Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
darksaal post: 1423924' Alıntı:
Teklife gerek yok. :X

Bu arada okudum güzel olmuş EveN rakip kanalın pogramına ilk hafta konuk olarak karşısında strateji geliştirmeyi düşünmüş galiba . :D
Teşekkür ederim beğenmene sevindim :) Artık Kanal diye birşey kalmadı her kanalın 1 yada 2 projesi yayınlanıyor. Bu da reyting sisteminin kaldırılmasından kaynaklanıyor. @Fks14